Kdo neshromazduje ani nyní v poslední žni, ten rozptyluje

koko: znamení je všude. otevřít oči. nenechte se nikým zastrašit. Bůh dává znamení, ať víš kam jít. Sama voda.. sama voda a slovo ne bubny bez slov Božích. To nikoho nespasí. Hledejte to pro věčnost a ne jen samou marnost nad marnost a busit jen do něčeho nebo někoho a vyrábět děti jak na běžícím pase stanoví do chrání když vám je dnešní pitomá nová doba nedovolí vychovávat po Božím k pravdě a školy je plní démonama a všichni zkaženi kamaradi. klidně mě upalte jak husa za pravdu.. pravdu neumlcite. všeho moc škodí. to nevíte??

koko: nehledej cestu vyslapanou ani jako profesionální šlapky. ale jen tu tobě danou. bud originál jak tě Bůh stvořil. nenech se omezovat ani mužem pokud nemá pravdu a lásku. ta má zvítězit nad lží a nenávisti a ne ješitnost a arogantni muž. co mele ze je maco. protože ho Bůh stvořil o pár sekund dřív než ženu?
koko: a ze žena má držet pusu i pokud ji Bůh říká mluv? koho máme poslouchat? Boha nebo muže? pokud si to protiřečí? komu si vydal život a učinil svým pánem? toho kdo tě zachránil přece a teď patříš jemu. nenech si lhát. nac vytrhujete verše z bible jak satan, které se vám hodí. aby se Boží slovo hlavně nešířilo dal? jste tak slepí? nevidíte ze to vede jen k trápení, když sloužit jakýmkoliv dvěma pánům a nakonec kde bude Bůh v tom trojúhelníku? na posledním místě? kdyz se vdáte nebo oženite, budete muset pokud oba nejdete správným směrem a stejně rychle jak dvě kola u vozu za pánem dělat kompromisy a to jsou krysy.. a budete se chtít zalíbit tomu druhému a dělat co chce on a ne už to co chce Bůh. nemůžete sloužit dvěma pánům. žena je podřízena Kristu hlavně a pokud muž ne, ať de do víte kam..
koko (stanoví do chrání ) - satanovi do chrtanu.. dewilni.. modlete se stale a bez přestávek dlouhých aby děti o které se s takovou láskou staráte nesli pak do pekla. to by bylo fakt hrozné neštěstí a utrpení a vše úplně zbytečný jako to bušení. to už je lepší v klidu sám spat ve své komurce oddělený aneb svatý čisté pro Boha a modlit se a v klidu nikým nerušený spát a odpočinek si dopřát než samé trápení života za to že někomu budete dělat hloupé oběti jak modle člověku modlosluzebnictvi, pokud ho povyšite nad Boha a otroka mu nebo robota bez mozku co nepřemýšlí a plní jen bezmyšlenkovitě povely... a teď z jiný ho soudku pro doplnění. . člověk který opravdové miluje skoro nikdy nepozná, kdy ho ten druhy přestal a miluje dal a ten druhý beztak zase začne, pokud neříká slova jako nikdy ne atd.. nebo své vlastní hloupé příkazy bez soucitu i sám sobě a předsevzetí a zasady na vyhozeni, ne tak důležité jako ty Boží, sám ani neposlouchá. ..

koko: ale kdo neumí odpouštět, i kdyby se oženil a vdal, bylo by to jen menší peklo na zemi.. tak proto ať je radši sám. to není new age. to jsou zkušenosti vytrpene a Pánem na krizi nejvíc bolestivě. nedělejme mu bolesti zbytečně větší a nevrhejme se poučení do něčeho, co neumíme, když dokonce sám mluví o tom podobně, jako by člověk měl jen jednu šanci, protože až na malé výjimky platí, ze když to nevyjde někomu poprvé, ze něco neumí a není mu to dáno, nevyjde to ani po sty třeba, protože je to jejich povahou. nezpůsobilý pro manželství jak psal pavel a nechápu kam se všichni ženou, když napsal, ať každý zůstane nejlépe tak, jak uvěřil v Pána a nikdo skoro ho neposlouchá a pak i celý svět trpí s námi ze neposloucháme a když někdo ani nedokáže Boha za celý život a bibli, tak těžko dokáže o hodne moc menšího muzicka

koko: neposlouchame. asi proto ze nechceme jak sadomasochisti pro sebe i jiné jen to nejlepší a to lepší? vždyť Pavel řekl, ze lépe je zůstat tak... takže pokud se nemá někdo tolik rad ani jiný tak ať klidně pokousi a svádí jiný dal a dělá dokola chyby a třeba se z nich někdo jiný nebo on sám někdy poučí. každý je k něčemu na zemi dobrý. někdo aspoň jako odstrašující příklad, jak se žít nemá. ale nakonec milujícím Boha všechno napomáhá k dobrému. takže konec dobrý, pokud poučen a napraven někdo, pak všechno dobrý a Bůh to zle mohl vymazat i dopředu..

koko: když si nejste opravdově a úplně jisti, ze něco Bůh chce a i kdyby jen malinko v cemkoliv co delate pochybujete, ze je to dobré a dovolené a nebylo by to z víry jako i sňatek, nedělejte to. a Pan řekl, ze kdo se s propustnou ožení, ten cizolozi nebo kdo s ni na jednom lozi a pak ji sproste opustí a dřív i nechá u kamenovat a před tím slibuje hory doly a nakonec dá jen černý les a uvrhuje do pekla i duši její, pokud by ji dobrý a milostivý soucitny velmi a chápající Bůh nezachránil a Pan Ježíš na kříži za ni nevybojoval pro slabost její, věčně vítězství. pokoj vám. shalom. brzy jdeme za nim domu a mužem mu věcné časy za to děkovat, ze se v naší slabosti ukázala jeho síla. dekujeme velmi. amen..
koko: blbne mobil
koko tak mluvte. pište ne? kde ste. a jo vy spinkat. jsou 3h presne, ale zítra napište nejlépe něco pěkného.
koko billy crone - jste připraveni? přicházející doba soužení. 7 let soužení a vytržení hledej videa na toto téma na youtube, zkopíruj si a najdi a pusť a připrav se, jak tě Pan povede, aby tě tu nalezl, až přijde bdící a při práci na jeho žni a království a ne jako spící panny bez oleje, bez lamp, unavené a zničené atd..
Napiš kometář...
Josef79
Podle všeho tady budu končit:) konečně
Něco na rozlloučenouu:)

Napiš kometář...
Bilekde
Ahoj Dave, prosím, nenech satana tu zvítězit a je-li v tvé moci to, oč tě někdo prosí a je to dobré vykonat, tak odstran satanisty a jeho obří děti věrné mu až na smrt a do pekla mířící, z této seznamky, dík moc:))) Bůh Ti žehnej
ferda2 tak to tě satan lehce napálil a táhne si tě na uvařené nudli, že prý neexistuje, to je jeho stará písnička. myslel jsem tedy, že jsi trochu inteligentnější.
pirinka to je jen troll...
ferda2 satane koukni se na tento dokument ať víš o čem to satanství je https://www.youtube.com/watch?v=cbe6vamxcxe
Napiš kometář...
Bilekde
Min je někdy víc a někdy když chceš víc, nemáš pak nic a jen pár přátel stačí mít, co umějí za to vzít... Věrných, kteří se vrací, i když někdy zpátečníci jak raci a lépe někdy naštvaný, než neupřímný pokrytec, lépe jen pár lidí na pokec i s nimi je srandy kopec..
Napiš kometář...
Bilekde
Radost Hospodinova buď Vaší silou. Za největší radost mám, když děti Boží i já, zůstávám v pravdě, láska se raduje z pravdy, veliká radost v nebi je nad každým znovuzrozeným, který uvěřil v Pana a víru zachova si až do konce. Líbá Syna, kdo dává správné odpovědi.. Líbejte ho dál:)))
Napiš kometář...
Bilekde
Nepřipouštěj si nic zlého k srdci, proraduj se každou zkouškou, jak kulturista každou činkou, větší zkoušky a zátěže jen na ty silnější v Bohu přicházejí, Bůh nedopustí zkoušku nad naše síly, s každou zkouškou přináší i východisko.. Netrapte se žádnou starostí... Radujte se v Pánu vždycky..
Napiš kometář...
Bilekde
Minulost je minu Lost, minové pole v mysli, které musíš minout a neztratit se v něm. Stratim velkou minu, když minulost minu:)) Teď je jen teď:))
Napiš kometář...
Bilekde
Co zasejes teď, sklidis později, každé teď se ti zase jako vždy vše, co jsi kdy zasel mnohonásobně rozmnoží, tak ať už je každé Tvé právě teď co nejkrásnější a co je nejkrásnější? Usměvavé tváře:))😁😀😇🌞😆😊 Usmivej se na Boha:)))
Napiš kometář...
Bilekde
Nastaly nám nové časy, přestat slyšet všechny hlasy, po kterých se nesměje:) Zbytek Tvého života se bude skládat jen z těch nejkrasnějších teď:)) Pokud chceš, je to na Tobě jaký bude od teď Tvůj život:)))♥️🧡💛🙋☀️😁🌹
Napiš kometář...
Bilekde
Nastaly nam nove casy, prestat slyset vsechny hlasy, po kterych se nesmeje, kterymi se lasky srdce zrazuje. Buh nas miluje, jen ten, kdo predtim umrel, Laskou ozije;❤️♥️🧡💛🙋☀️😁🌹
pirinka koko, prosimtě, dej si sem fotku, moje tu již kolovala, ať se uklidní. mě se chce blejt, že mě může někdo identifikovat s různými vymatlanci ( to si opravdu myslím, lhát nemůžu).
josef79 koko tu už fotku měla a ty jsi zřejmě byla za školou:)
pirinka aha.🤔
ferda2 dáma neříká se jí chce blejt, ale zvracet, nebo že se ti dělá od žaludku nevolno.
pirinka aha.🤔
ferda2 jinými slovy , vyjadřuje se a prezentuje tím co jí má být přirozené a to je jemnost.
pirinka info jsem vstřebala.
pirinka dělá se mi nevolno, když si vzpomenu, co jsi psal do zpráv?
pirinka lepší? 🥒🥒🥒
pirinka kdybys mi, drahý maxmiliáne vopičko, radši pověděl, jak ctít otce a matku svou, kteří nerespektují víru, boha a jsou to prokazatelní manipulátoři?
pirinka a jestli si můžu vzít za manžela špatnýho katolíka? byla bych jako manželka, tím, že mu vařím, podíl na jeho nepravostech? kdepak je hranice, vopičko, kde?
mark_iv och pirinko, vem si radši mě, marxistickýho buddhistu, jemuž satan umetá cestu k bohu.. to víš, vařit mi kdovíjak nebudeš, ale jetli umíš, můžeš. vobčas bych ti kocourku, kašičku na zeleným rendlíčku uvařil i já. a k tomu dotazu cos položila ohledně rodičů nemám vodpověď poňadž nět bliže specifikován. oh, pohleď jaké sračky píši. líbí se ti? :o ? :o. řekni, prosím, že ne. tímto nezbavuji ferdoslava vodpovědnosti za položenej dotaz.
mark_iv ty jsi náhodou moc jemná holka. tak jemné, že ti už nezbyde žádná vostrost k promarnění. ale napsalas mu to pěkně už tak kultivovaně. to má větší pádnost. díky!!!!!
pirinka to nebyl žert. a co myslíš, poví to?
mark_iv myslim, ze ne. ja taky radsi nic neodpovim. 😿
pirinka 😹
ferda2 piri, stačí si otevřít katechismus a přečíst si to. ctít a milovat své rodiče jsi povinna až do smrti. mojžíš 27,16 zlořečen kdo nectí otce a matky .
ferda2 proti rodičum se prohřešuje, kdo se za ně nemodlí a v potřebách jim nepomáhá, kdo jejich rozkazů, napomenutí a výstrah nedbá, kdo se na ně hněvá, hrubě se k nim chová, o nich zle mluví a za ně se stydí.
ferda2 piri ptáš se, můžu si vzít za manžela špatnýho katolíka? můžeš si ho vzít, ale je to nerozumné, jak říkáš bude tě strhávat ke spatným věcem, aby jsi na nich s ním spolupracovala a v srdci budeš rozpolcena. pokud tvé srdce bude chtít milovat boha , budeš neusále zmítána nepokojem a pochybnostmi. když mu budeš vařit nezhřešíš, ba naopak bůh tě odmění za to, že jsi si vykonala povinnost manželky. hříchy tvého budoucího muže tě neopravňují k tomu, aby jsi si přestala plnit povinnosti manželského stavu.
pirinka aha..a když rodiče zakázali víru, tak se jim musím taky podvolit, přáli zlé atp.?
pirinka a jak můžu spolupracovat na hříchu manžela, vopičko? dej mi příklad, když bych už byla strhnutá a měla spoluúčast.
ferda2 pokud rodiče zakazují nebo přikazují co je v rozporu z božím přikázázáním tam se uplatňuje z písma lépe je poslouchat boha než lidi sk. 5,25 katech. článek 241 kdy nesmíme poslouchat rodičů a představených?
ferda2 příklad spoluúčasti na hříchu. manžel si navlíkne kondom, protože nechce děti a nemá k tomu vážný důvod přes to, že při sňatku sliboval, že děti chce a ty nevyjádříš nesouhlas, stáváš se spoluviníkem na jeho hříchu. devatero cizích hříchů si zjisti když k němu ponukáme , netrestáme , mlčíme , schvalujeme .... hříchu jsme se sice nedopustili, ale máme tímto na něm spoluúčast..
pirinka a když by se manžel převlékl v rámci práce za boha s tím, že by zpíval třeba metal a měl různé k tomu posuňky vulgární třeba a provokoval by?
mark_iv jezis na krizi taky zpival metal. ba nekteri si mysli, ze nebyl ani oblecenej. no pickejme co odpovi ferdoslav 😏.
pirinka marku, mám pro tebe kvíz: 🍑🦵👯‍♂️👯‍♀️👯👯‍♀️🦵🍑👯‍♂️👯‍♀️👯🍑🦵👯‍♀️👯‍♂️👯‍♀️🍑🦵👯👯‍♀️👯‍♂️👯... co toe?
mark_iv pípa která nema vubec nic, ale hraje si ze ma vsechno.
pirinka né.
mark_iv ja uz vim co to je. ze abych te uspokojil, musel bych ti do broskvicky strcit celou nohu, a jeste prevlecenej za zri typy lesbicek a delat to furt a furt a furt a furt a byl by to jezis??
ferda2 takový manžel svolá na sebe kletbu a děti jeho budou ho příkladně následovat , rouhání před publikem a svádění ho k excesům přinese do tvého manželství boží tresty. kolik jich svede ke špatnosti, z tolika bude souzen na božím soudu. matouš 18,6 kdo by svedl k hříchu jednoho z těchto nepatrných, kteří ve mne věří, pro toho by bylo lépe, aby mu pověsili na krk mlýnský kámen a potopili ho do mořské hlubiny. 7 běda světu, že svádí k hříchu! svody sice nutně přicházejí, ale běda tomu, skrze koho přijdou.
koko nejsme pod zákonem, a pod prokletím zákona, jsme pod milosti, žena na právo i jako manželka nechtít na tak hnusnej svět a do války a těžký doby přivést dítě a jakkoliv tomu zabránit. má mít svobodu i jako vdaná, dál je v duchu svobodná a má svou vůli svobodnou dál. nic nemusí nikdo, učte se, řekl pan, co je, milosrdenství chci!! ne obětí! nic co by pro tebe byla oběť! radostné dárce miluje bůh a ochotně, jinak ani oběť žádnou nepřijme ani díku neupřímnou bez radosti a vše jen z povinnosti si strčte...
pirinka a kdyby z toho činil pokání? a už nedělal ty posuňky a svody?
pirinka koko, já myslím, že tady má ferda pravdu, ale teď jsem doposlouchala kodeta a ten říkal, že odpuštění je reakce na to, že se stalo velké zlo, které nejde jinak napravit.
ferda2 hříchem se oddělujeme od boha, největšího svého dobra. máme tedy býti ochotni raději se zříci svého života než svolit k těžkému hříchu a tak přijít o přátelství s ním. když bude ochoten se zříct, odvrátit se od toho co vede ke hříchu, vyzná svůj hřích a s lítostí a bolestí nad ošklivostí svých hříchů, pak bůh místo spravedlivého trestu uplatní své milosrdenství, znovu nabyde přátelství s bohem a též ochranu před démony.
ferda2 koko manželství je bohem ustanoveno k rozmnožení potomstva a k uspokojení žádostivosti, které je s tímto spojeno. svatba je to, že si vzájemně odevzdávají svou sexualitu pro plození dětí. to je prvořadý účel manželství. pokud bez vážných důvodů jako je například nemoc, nadměrná chudoba, odchod muže do války, ... se zabraňuje početí, těžce hřeší. svoboda ženy není, že si dělá co chce. to ať se raději nevdává protože při sňatku bohu slibuje podřízenost muži. všechny ženy které přijali manželství bůh bude soudit jak byly svému muži podřízeny. ef 5,22 24 ženy, podřizujte se svým mužům jako pánu, protože muž je hlavou ženy, jako kristus je hlavou církve, těla, které spasil. ale jako církev je podřízena kristu, tak ženy mají být ve všem podřízeny svým mužům. ko 3,18 ženy, podřizujte se svým mužům, jak se sluší na ty, kdo patří pánu.
pirinka ferdo, není koko tvoje budoucí manželka?
pirinka 🎶🧼🛁: 👨‍⚕️💊💉➡️🍬🍬🍬 nebo ❤️🖌️❤️🖌️❤️🖌️❤️🖌️ a toto, marečku?
ferda2 jak tě tohle napadlo? doufám, že nežárlíš, nerad bych aby jste si tady vjeli do vlasů.
pirinka dej pokoj. ale koko by chtěla.
pirinka věkově se hodíte a ona by ti upekla frgály ty bys ji po večerech katechizoval. 😹😹😹
pirinka
koko frgaly nepeču a na upjate názory katolíků peču. já se nechávám vést duchem svatým. dnes je vše o dohodě mezi manžely. doba otrokářství dávno skončila. máme dobu novou. zásadně jsem jen proti potratům v této otázce.. ale nežijete v realitě Boží, když nedáte na varování Pána a víte, co má brzy přijít, kde říká: běda těhotným a kojícím v tech dnech.., (takže radši sexiky prerusujte nebo se ovládejte a nemějte tu žádostivost a zůstaňte každý sám, pokud vás přítel nějaký pokousi. a nezente se do zenení a v dávání.:) stejně je doba poslední, kdy jsou lidé nesmirlivy a žádný vztah i kvůli internetovému a mobilnímu pokušení a žárlivosti pak i na přátele a jiné svody neodpustit cokoliv, nevyjde dlouhodobě, jen málokomu. a kdo chce, aby jeho žena byla nešťastná a vyžaduje poslušnost i tehdy když se muž mýlí a žena má pravdu větší zrovna ten si koleduje o konec vztahu nebo ani ne začátek.
pirinka on to ale chce,aby se žena podřídila, jenže má taky požadavky na muže, takže pokud to připomíná otrokářský systém, tak něco chlapec dělá špatně. jj, ale stejně jsi napůl ještě v new age trochu.. ještě hledáš symboly boží na plakátech?
koko dáno ty si vis co neurazej zas.. nikdy sem v tom nebyla a znamení nehledám.. když člověka provází ze bůh je všude kolem něj a nemůže za to že mu milostivý bůh dal i oči k vidění. . byla bys šťastnější kdyby mě snad jak samsona oslepili ? nečetlas to od stepa?
koko mám snad otrokáři od tebe zákaz podívat se na něco co upoutá moji pozornost kord když mě tak bůh vede
koko ? kdyby hloupost nad našel a . lidi jako ty potřebuji vedení moudrého milujícího ale může jak sůl. zkus si ferda sama. třeba překvapí a zná i verš ze muž má milovat ženu jak kristus církev . to má každý muž co dohanet
koko celé nebe se raduje nad jedním spasení a já se nesmím radovat a sdílet to tu ze někdo dal velké své jmění a bohatství na evangelizace a napsání knihy o tom jak mu pán ježíš pomohl a na reklamy o tom i na plakátech které mohou už jen ty stovky lidí zachránit a když mi to bůh ukázal tak mam snad plakát nebo co? kolikrát ti to mam ještě vysvetlovát? jsi tak tupá nebo co.? tak proč se tu povyšuje nad jiný jaky mas iq atd jak se s námi z nižší podle tebe kdo ví co nebudeš zahajovací. . záměr si před svým srdcem a v něm. ze ty zas naopak asi nehledám a nevidíš nic a proto nikdy nemůžeš najít. nac teda otvírá tu bibli když nic nehledám a nenajdeš ani v ní a nezmění se? kdo tě furt ustanovuje nazyvat všechny new aféra má? jsi snad jak pes fungující na povely a slova a když si někde přečteš slovo nová doba vzpomeneš si hned na new? mluv český v české zemi. a neurážet furt pro svou hloupost jiný. ze ty něco nechápeš nebo někdo tady neznamená že ti co to chápou jsou blby kravicko..
koko zahazovat. .. zamet...nehledáš...sorry.. já mít nový mobil... nebýt robot...ona stále nerozumět ..snad ji ai za temnot.. za temnil mozek.. vysvětlit ji to sám když neumí česky třeba anglicky... ..roboticce.
pirinka 🤣🤣🤣
pirinka slovotok, kokotok, kandidátka vět, slož si svůj svět. - in memory of carl sloe
koko na památku carla trnky, kterého sis vytvořila?
koko kdo je komu věrný až na smrt? ale panu ježíši? aby ti věrnost pouhému člověku víc než bohu kvůli kterému bys zapřel/a i pana a pohrdl/a slovem božím, nepřinesla věčnou někomu smrt...
koko nespite. bdete. lampy své dál plnte.:) to je jako ticho před bouří?;)
pirinka karel je reálný... teď si našel babu, tak nemá čas. 🙄 a je to vážný vztah, asi se do roka vezmou. 🙏😺
pirinka a prosimtě udělej si pořádek ve stavbě věty (thema - rhema gliederung). 🤯🤯🤯
koko aha:) bůh ti žehnej. lépe než psát sprostě.
pirinka neřekla bych.
koko tak potom nejsi věřící, když ti vadí víc slovosled, než že někdo hřeší a křižuje pana jako y dokola, potom ho nemiluješ. přehodit slovo občas aneb přehodit občas slovo není hřích a pana to vůbec nebolí, on ani neslovickari atd. a jak se dnes jinak máš? začínají nám vedra, že cepirinko?
koko jakoby ne jako ty, ale to možná taky, pan posud sám..
pirinka ježíš byl ukřižován jednou.
koko ano a proto píšu jakoby křižoval... pavel píše o těch, co dokola hřeší i po poznání te velké milosti, a berou tuto vzácnou boží milost nadarmo, že na toho se prý pana oběť nevztahuje a mohou jen s bázni a třesením čekat boží soud, ti kteří pana jakoby znovu hříchem křižovali... na ty nikdy nepolepšitelné nebo ty jejich konce jsou horší jak začátky pokud po o ostění bohem dovolí, i po letech všeho typu, aby do čistého chrámu vešlo mnoho horších duchu než předtím, proto pan říkal všem možným, jdi a už nehres atd..
koko oprava: po očištění... po krtech..
pirinka a ty nehresis?
koko snažím se všechno dělat z víry, aby to nebyl hřích, snažím se jak můžu. pirinko, zda se ze jsme tu zbyli sami, nechceš se zkamaradit nakonec? víš co se říká, konec dobrý, všechno dobrý a odpustme si, co sme si. pár přátel stačí mít....
pirinka 🙄
stepb danko tak co smíříme se všichni? stejně skončíme všichni na jednom místě....víš co je v bibli nové přikázání vám dávám aby jste se navzájem milovali tak jako já jsem miloval vás....tak to zkusíme ne? budem milovat všechny- letniční, znovuzrozené, katolíky, pravoslavné atd.
pirinka jistě...zrovna polský katolický vymítač měl za to, že je široká cesta podporovat protestantské heretiky...
pirinka smiřovat se s nikým nemusím, paní si asi myslí, že jí dávám větší
pirinka smiřovat se nemusím, paní si asi myslí,že jí dávám větší váhu a místo v životě... já prostě nemám potřebu řešit její pomykenost a kdybych řešila, co mi kdo kdy řekl,tak nedělám nic jiného. jinak si přátele mohu vybírat svobodně...nemusím z důvodu svého křesťanství být kamarád s každým. naopak bůh říkal, s kým se nemáme bavit a proc
pirinka je to můj přítel anebo nepřítel...takhle prostě nepremyslim...koko zrovna je mi jedno, že to snad není možný. proč mě to pořád vnucujes štěpáne?
stepb heretik je někdo kdo aktivně a agresivně ryje do církve a do všech, přitom by měl činit sám doživotní pokání za své hříchy, koko heretik není.
stepb koko se s tebou hádá jenom proto, že jsi jí ty jako první s kolegou trnkou zbuzerovala, kdybys jí dala pokoj máš svatý klid od všeho i v jiných případech.
pirinka nikoli, ten kněz říkal, že heretici jsou protestanté, půjdou do pekla a že mají anticirkve atp..tak byste snad i mezi bratřími mohli být věroučně svorní, když už se rylo to roztříštěnosti nekatolických denominací...jinak o koko jsi se vyjadřoval jako zcestný produkt protestantismu, mám ten mejl nasdilet, aby ses rozvzpomněl?
pirinka ježíš říkal, že pokrytci nevstoupí do království nebeského, učiň pokání a už mi nepiš. děkuji.
pirinka koko s hádá proto, že nemá co dělat, nemá náplň v životě a neumí se ovládat, podívej na ty kokotoky, ds přináší pokoj ne takové návaly blábolení. hraje si na prorokyni, vyloženě byla mimo že začátku s těmi symboly a spol., šíří triumfální víru...ani, jde do z víry, ale jaké, na čem zakládá na kristu nebo své představě o kristu? většinou ten jeden stáhne druhého..a tady moc skutečně věřících není. ps: nemyslím si, že jsem dokonalá. až mě překvapilo, že tyto církve ala triumfální víra, berou i u ortodoxních jako vstupenku pro jiné duchy, torontská požehnání..nedávno jsem na yt narazila na ta videa, uklidnilo mě to, že to , co předvádí vidím střízlivě...proto jsem se ptala, jestli na naší někdo sahal, protože se mi zdá být posedlá.
pirinka videa: father spyridon...
pirinka ale vám to nevadí viď...na co se budeš vymlouvat, na bratrskou lásku? tak ji vem k exorcistovi a uvidíš, jak se bude kroutit...
pirinka koukám, že už taky to nemá hlavu ani patu, co jsem napsala...
step na koko jsem mel nejaky nazor, ale ten jsem zmenil. koko je oběť, nevi co činí, ty to ale víš moc dobře.
step ty ds nemas ani nahodou, tim ze vsechny budeš buzerovat a urazet nespasis vubec nikoho, kdybys ji to napsala slusne tak by to vzala, ty to ale slušně neumíš.
step no vidis tak podle exorcisty jsi heretik, kdyz jsi zatvrzela protestantka, tak to je asi vic pokrytecke, i kdybys v necem mela pravdu, tak stejne stahujes na jen na min spatnejsi stranu protestantizmu, kdyby byl protestantizmus v bibli tak hned zitra prestoupim. diky
step pisu s
step
pirinka je posedlá, to je vše. koho teď úrazům a jak buzeruji? podívej na ty ataky.. nebyla jsem sama, kdo říkal něco o málo rozumu a herezi. jen abys ty nesešel z cesty, miláčku boží.
pirinka no a proč si tvrdil, že i prostestante i církev pravá skončí na jednom místě? o tom taky ten exorcita mluvil, že katolíci vůbec neznají nic ze své víry, proč něco dělají, že jen tupě opakují, neumí diskutovat...ale je pravda, že nemáme heretiky vytrhávat...že plevel roste v pšenici a má. nicméně nikde bůh neříká, že mám se všemi bludy, co říká, souhlasit...milly také vše dělá z víry a co uctívá? ty se taky nebavíš se všemi sousedy v baráku? tak proč se mám s někým usmiřovat já nemám důvod, protože její pitominy, mě vytočí na 10 minut, co se sem zapnu a podzim to vem, nemám v sobě zášť a zlobu jak to tu prezentujete...
pirinka jiná kodet se taky mj, vyjádřil o mariánských zjeveních...že něco mohou napodobovat falešní andělé světla...k tomu potřebuješ dar ds, tak se snaž, bobane, třeba se bůh i nad tebou smiluje.
pirinka tzymam kciuki
Napiš kometář...
Karel2017
Kvantový new age bullshit generátor pro Millyho... https://sebpearce.com/bullshit/
mark_iv láska, radost, pokoj, dobrota, dobrotivost, tichost, sebeovládání, trpělivost a věrnost. 9 věcí, pro které má skoro každý křesťan sotva minimální smysl. a přivedou tak k pádu mnohé. 😒
koko a ještě vlídnost, mírnost, čistota srdce, tichost pokud ta slova nejsou výkřik z ducha nebo z božího trůnu, vytrvalost v dobrých skutcích atd, děkuji mareku:)
koko ještě laskavost vlastně a možná i odvaha a ochota sloužit panu, smělost, štěstí - být v něm happy, pokora, bazen před bohem, uctivost atd..
koko svoboda v duchu a víra, nejen naděje, ale jistota spasení:))) a pravda, cesta a život, slova jeho tím jsou.. dokonalá:))
pirinka 🐮💩
mark_iv jistota spaseni je idiom a zaroven oxymoron, nebot nic jako uz dokoncene a tedy uz nijak se nevyvinejici spaseni neexistuje a prave proto se nejde oprit ani o zadnou vnejsi jistotu. zbytek slov jsou ekvivalenty 9 ovoci ducha svateho, ktere jsou zmineny proto, ze je sami neprodukujeme, ale jsou zavisle na jinych cinnostech nasich, nebo druhych a zejmena interakcich. von si nekdo i muze predstavovat, ze budi lasku, radost, atd. ale pokud to tak neciti druhy, tak nebudi...
mark_iv nebo neciti.
pirinka chytrý blázen je také oxymoron.
pirinka nebo spíše rozumný? 😹😹😹😹🐮💩🐮💩🐮💩🐮💩🐮💩🐮💩
josef79 v kravínech snědli asi moc dobrý obilí:)
stepb mark_iv jistotu spasení obsahuje novéna 9 prvních pátků v měsíci, někdy to zkus, klidně tento pátek se mrkni ke katolíkům večer na mši třeba ;)
pirinka jistota spasení je v boží milosti skrze víru v krista. ale zkus to, lidi si vymodlují cokoliv...💯
mark_iv co tedy řekneme?
mark_iv páááááán!
mark_iv jede z horní príčopééé...
mark_iv pááááán,
mark_iv veze novénu na voze...
mark_iv oooo ježíš..
mark_iv se tak strašně usmívá
mark_iv oooo ježíš,
mark_iv s devítkou novénu máááá.
mark_iv ovšem piriinkaaaa malinkaaa po dunaji plaave, chytil ji marečeeek u samého kraaaje, pojď mi tyyy pirinkooo, ty máš vždycky pravdu, asi tě pochválíím asi za tebůůů zajdu.
mark_iv děkuji za srdečná přání k narozeninám, kdybyste se nepekli, možem se sejít v kromclu a opékat.
pirinka můžeš kdyku, vem si malířský váleček a pytel lepidla na kachličky - můžeš obložit balkón. 🥒🥒🥒
pirinka hezké narozeniny, pokud to není nějaká konina. 🥒🥒🥒
mark_iv nevěděl jsem, že na dunaji si malujete balkony.
mark_iv je to konina. rodím se každý den.
mark_iv jinak ženám ani mužům práci neposkytuji, pouze po předchozí neúměrně větší dávce zábavy, pokud možno opakované.
pirinka 🥒🥒🥒
stepb pirinko napřed si o tom něco vygoogli...obsahuje to zasvěcení člověka ježíši obdobně jako u vás modlitba spasení, takže nikdo tím nepopírá spasení boží milostí vírou v krista, právě naopak...
pirinka to není u nás... bůh není stroj na přání. buď jsi v knize života nebo nejsi. buď hledáš a nalezneš...zamysli se nad tím, pokud ti to nějak kapacita iq dovolí. dík.
pirinka fascinuje mně, že se tak identifikují lidé s církví jako institucí. u kc jsem nově zjistila, že když si pověsí na krk hnědý hadřík ( škapulíř), tak nepůjdeš ani do očistce...😹😹😹 můžeš mi tedy říci, nač vlastně katolíci potřebují boha? nepotřebujií... stačí kus hadýrky!
pirinka je to náramně zajímavá denominace..💯 💯💯💯💯💯
pirinka https://www.hnedyskapulir.cz/. 🐮💩
koko hnědá si ty od toho,jak furt všechny ponižuje s a vysmívas se jim a vůbec nikoho se nesnažila nikdy pochopit.takovy lidi bez pokory jako ty mají falešnou jistotu spasení beztak. aaa v knize života těžko budou.protoze jen pokorný bůh dává milost,pyšným se protivi.pokorny clovek je i ten, kdo si nemyslí, že je nejchytřejší ze všech, a že jediný má pravdu, kdo prizna chybu atd.doporucuji všem najít na youtube o pokoře slovo od brana z kanadských chval. v nebi budou jen pokorní z jakékoliv církve,viz slovo,že těm dá bůh milost.vsichni se pokoře musime proto včas naučit kraví hnědý hovinko, víš?:).
koko nezapomeň,že co kdo zaser, to sklidí:)))
koko teď sem při vás vygooglila další video o pokoře, jmenuje se pokora - vstupní brána, říkají tam to podobne, co se přidalo viz výše do možných ovoci potřebných a duchovních a on v pokoře vidí tři základy též a to vděčnost, uctivost a to třetí si najdete ve videu a přispěje sem, kdo je pokorný:)) lamačské chvály též mluví o pokoře ve videu pod názvem:?? ví někdo?
koko za největší radost mějte, když děti boží zůstávají v pravdě, láska se raduje z pravdy a nereaguje na ni kravskými tentiky a za ně pravdu a lásku neoznačuje:))
koko vykupuj cas na svou změnu, když jen pokorným bůh dá milost a brána milosti se brzy zavře. udelat vše proto, abys vesel jak na noeho záchrannou archu je o nekonečněkrát víc než shánět jen kč, uklízet a mít se líp pár dní tady.. času málo. vykupuj ho na svou záchranu a změnu, žádný lhář, modlosluzebnik aneb modlar, lakomec, chamtivec, zbabělec, vražděním, travič a to i sebe něčím, např.lzi svou dokola, nevejde do nebe. jen pokornym bůh dá milost i most přes minulost, kterou mu vymaže rád, když i on jí ym odpustí, a pravdu přijme.. pyšným se protiví, pýcha, že myslíš a velmi se mylíš, že ty máš ve všem pravdu a větší než vševědoucí bůh, stvořitel nas, předchází pád.. musíte se pak znovu narodit:)) pokorný člověk se neurazí na pravdě už vůbec ne a neodpustit jiným je jako vypít jed a čekat, že zemře ten druhý a ne ty pak;;
mark_iv hm koko, neboli pirinka si píše sama ze sebou aby dala šanci sama sobě?? :ddd
josef79 pirinka zde má profil alias danka usata a koko zde má profil bilekde. to nevíš? hm ccs
koko přesně tak a taky jiným, udeřila hřebíček na hlavičku, člověk musí i sobě odpustit a dát šanci, viz zlaté pravidlo, jak chcem, aby i nám bůh a jiní:))) bůh nebude muset soudit všechny, někteří na soud ani nepůjdou a někteří proto, že se odsoudí sami;) doufám, že nepatříš mezi ně, čím víc slova boziho máš v sobě, v srdci, tím víc ježíše a vyšší noe archu záchrany, už ji dostavěn každý sám sobě nebo zemřeš s nespravedlivými a bezbožnými, kteří stále ničemu od boha nevěří a uši nemají dál k slyšení a dokud neuvidi, neuvěří, ty nevidíš ty písmenka:))????
mark_iv to se pleteš pepo, motiv, se kterým píše všech x je naprosto stejný. ale co na tom sejde. číst se to stejně nedá.
pirinka ? já psala o škapulíři, že si za 80 kč můžeš koupit spásu, alespoň tak to tvrdí kc a panenka marie.
pirinka zbytek jsou nějaké bullshity 🐮💩
mark_iv tak je nech at to tvrdi, no. co na tom. ty se venuj tomu co ti dela dobre. az se k tobe pridaji dalsi, bude to fajn.
mark_iv ale taky bych to na skapulir nevidel. to je tak pro lidi ktery si vystacej sami, a z toho jak do sebe pretecou jeste vyplodej neco pro druhy.. ezo okultismus.
koko že bych přetekla do sáňky? proč bychom proti sobě někdy bojovali?:) to nedává smysl. jen v tom,co je v bibli se shodnem pokud se to vyloží správně, nebuď slévač paranoidní:),
mark_iv mít vše dopředu sprácně, jenom proto aby správně, ne pro obsah života a poznání skrze něj a třebas i omyly je cesta pekla, cesta satanových bojovnîkú. neboj se duši svou zatratit a jistě pak lepší nalézt , než dopředu vše zachovat, a pak se rozpolcovat a křesťanovat, pravím vám.. 😄❤️
pirinka marku...co to říkáš?
pirinka 🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒🥒
mark_iv nic. dobrý.
pirinka 🧐
mark_iv protože jde v prvé řadě o lásku, třebas i lásku k sobě, když jiná není, než o to být správný, být křesťan. to už jsou taková ta hnutí špiritu, co tu vykládám.. možná se mnou nesouhlasíš, možná řekneš, že láska je být správný, být křesťan, tak na to ti řeknu proti gustu, žádný dišputát, zkus si to tak..
pirinka 😳🤔🧐 to není láska, zatratit se
mark_iv říkal to takhle ježíš nebo ne? nezatratil se snad? největší to byla láska. kdo věří ve jméno jeho, ve jméno toho, který ho poslal spasen bude. nezůstávej zatraceným kusem masa..
pirinka ty nejsi syn boží. ježíš neříkal, že máš zatracován svou duši (asi tldelat vše proto, abys hřešil a byl zralej na zatracení), říká opak - dávejte pozor na srdce, vyhybejte se hříchu a hnuste si hřích...marku, proč to děláš?
pirinka podívej, taky nemáš využívat hřích, aby se rozhojnila milost. pokud si vytrhnes jednu pasáž a uděláš si z toho patchwork, pak si božím slovem můžeš vytřít prdel, protože už to není to, co říká bůh.
koko poplynou:) shalom. pokoj vám i dnes, dobrou zprávu nes:)))
koko semínko musí zemřít,aby vydalo užitek... nežiju už já, ale žije ve mně on... staré hrisne já spolu s každým hříchem, kterého bylo schopné musíš ukřižovat a nechat v sobě žít ježíše, na tom kříži se vyměnit, jeho slovo i nové, jeho ducha namísto sebe jakým si kdo byl dřív, nechat žít, někdo to dokáže naráz zbavit se minulosti a svého na nic na vyhození já, někdo postupně, jakoby se dokrizovaval, je to jak s kouřením, někdo to vydá bohu ihned i jiný hříchy a už se do nich nevrací, někdo snižuje dávky, i svého starého já a všech jeho závislosti snižuje dávky nebo hned jako při křtu ve vodě tam necha své staré já, jinak je ten křest na nic, boha neoklameme a tak podobně musíme být stále ponoření v jeho slově i duchu
koko od těch, kteří nám ho z nebe stahují jak velryba nebo malá rybička ve vodě, aby neumřeli navěky, to slovo v nás to učiní za nás, ty úspěchy, pokud se necháme jim změnit.. a nejsme nepolepšitelní... čím větší ryba kdo je, tím víc slova, vody živé denně na plavání v ní potřebuje, nebýt na suchu🐳🐋🐟🐠🐬 a z velké proudy živé vody ve vodotrysku poplynou, máme v sobě ježíše, jak ta co spolkla nechtěně jonáše..
bilekde nastaly nam nove casy, prestat slyset vsechny hlasy,po kterych se nesmeje, kterymi se lasky srdce zrazuje.buh nas miluje,jen ten kdo predtim umrel,laskou ozije;
stepb pirinka starej se laskavě o svou kapacitu iq, odpovídal jsem markovi tak se mi do všeho necpi.....svatá mmalacoque zasvětila život bohu žila v klášteře a zjevoval se jí ježíš, ty žiješ běžným životem a byla jsi x let v new age to není svatost že se s ní cheš srovnávat,.........z toho jak sis to v new age pokazila, máš fóbii z toho že by to v řkc bylo podobné a tak jen opakuješ nesmyslné předsudky .......ježíš tě ale bude soudit na posledním soudu za každou nenávist vůči jeho matce, za každou lež co jsi napsala o církvi i za to, že jsi zpochybnila přímo jeho zjevení.
pirinka no a proč když jsi psal markovi, tak jsem seli měla něco číst? tyjo, toto je fakt nad moje chápání, třeba jsem ti opravdu krivdila
pirinka já jsem byla ateistka, new age praktiku jsem dělala, aniž bych to věděla. nevylezla jsem vědomě do nějakého spolku, kde bych se scházela a něco dělala, tak si si to v té hlavě laskavě srovnej mj. new age dělají i mnohé dobré katolicky - zejména dělají jógu a různé praktiky- zejména mindfullness, psaní si deníčku, za co jsem vděčná, pozitivní myšlení, zákon přitažlivosti...kdepak pan katecheta asi udělal chybu. pokud mi budeš předhazovat minulost, tak to je docela argumentační faul...ty ačkoliv jsi katolík, tak taky jsi hříšný a taky hříšný zemřeš. myslíš, že jsi v kristu? to potom gratuluji.
pirinka přeji hezký den, byla bych ráda, kdybys mě označil jako spamera, abych to nemusela po tobě číst. díky.
mark_iv to je píča! :ddd díky!!!
pirinka po mareckovi, je mi velikou inspiraci.
stepb dašo jsi zas úplně mimo, každá milost od marie pochází od boha s kterým je sjednocená....ty jsi sjednocená s bůh ví kým, příjde mi že jsi posedlá, jak bylo v kodetově kázání jak může křesťan tolik nesnášet ježíšovu matku že jsou za tím démoni!
mark_iv marecek mravenecek.. ahoooj 👋😄
stepb pirina byla jsi atheistka pak v new age a teď tu machruješ jak jsi skvělá křesťanka za pár měsíců obrácení....a přitom jen jeden démon vystřídal jiného ještě horšího, démon new age vystřídal démon extrémního protestantizmu.....jen démonem posedlý člověk může zároveň jako milovat ježíše a přitom mu za zády plivat na vlastní matku ...to je děs taky nechci číst ty tvé protestanské hereze, ale ta blokace stejně nefunguje....
stepb je to ženský rod takže je inspirace někdo jiný asi.
mark_iv jj katholíci to nemaji uplne spatne udelazy. marie ke hindusticka dziva, cize duse, psyche zrebas, a kezis je atma, duch spojenej s bohem. z dzivy se rodi atman, at ma holcicka naseala zade k cemu protestovat 😀 slunce v dusi, kamaradi 😅👍❤️
josef79 označili mě jako spamera a čtu to tady pořád.
josef79 boží zrak neoklamete. tak hlavně, aby tě pirinko někdo v noci neoddháčkoval od new age. ono ani nemá moc cenu se o něco pokoušet, protože než se nadechnete už jste v hlíně...
josef79 prostě to uteče ten život, jak jeden nádech
stepb jestli jsem tě dášo urazil tak se omlouvám, ale nelíbí se mi tvá zaslepenost, ...místo rozumné diskuse začínáš ty vždycky pravidelně urážkami, narážkami a pak se divíš kolik lidí sis znepřátelila.....já jsem taky hříšný jako všichni, ale nemachruju, že toho vím víc než tisíce svatých co utvořili víru a někteří z nich měli přímá zjevení ježíše....
pirinka a víš co je nejlepší? nikdo mi nebyl schopnej podat relevantní informace z kc...a jo, taky jsem se snažila toho zbavit svěcenou vodou ani to nepomohlo...to bylo na začátku...opravdu bez ježíše neuděláš nic...a ani škapulíř od panenky marie ti nepomůže, ani jen to,že jsi stal někde s bílou svíčkou....a víš proč? protože není v bibli záznam o tom, že by ježíš něco takového říkal. jo o svíčce asi říkal, že máte být světlem světa...no, patrně to určitě myslel takhle.
pirinka nemá hruju že jsem super křesťan, to vy katolíci všechno víte nejlépe...😹😹😹
pirinka obrácená jsem několik let... tímto už na tvé příspěvky nebudu reagovat.
pirinka protože já nevěřím tomu, že se eucharistie mění po zacinkání zvonečku a pokud tím nebudu mít vymletý mozek, tak mě do sboru nevezmou. to nikdo neví, jak to bůh dělá...ale kc to má tak pod palcem, že to je po zacinkání zvonečku.. úžas.
pirinka boha nikdo nikdy neviděl...to říká slovo boží...kdy pochopíš, že ta zjevení jsou bludy?
stepb kdy ty pochopíš bibli....bludy jsou v tvé hlavě.....neznáš bibli jsi mimo, zcela..... pavlovi se zjevil kdo?- ježíš...je to biblické, mnoho tvých znovuzrozených pastorů ho vidělo takže, všichni lžou? asi těžko, vzpamatuj se .
stepb boha otce ve starém zákoně nikdy nikdo neviděl, ale ne ježíše, proto potřebuješ církev aby ti vyložila bibli, ale to bys nesměla být tak pyšná, že víš všechno.....zábles věčnosti pravdivý příběh znovuzrozený ian mc cormik měl asi taky halucinace, ach jo zbytečné diskuse s tebou, v bibli je kdo neuznává církev ať je pro tebe jako pohan, najdi si to.....když tvůj bratr zhřeší řekni mu to, když neposlechne přiveď si svědky, když ani to nepomůže oznam to církvi....jo přečti si to pořádně církvi, není tam že tě odsoudí bible, ale církev tě odsoudí.
stepb matouš 18,17 jestliže ani potom neuposlechne, oznam to církvi, jestliže však neuposlechne ani církev, ať je ti jako pohan nebo celník. .....takže pokud chceš aby se k tobě lidé chovali slušně chovej se slušně i ty k nim....je to v bibli, slovo - církev ...ne že si jen zběžně přečteš bibli a vyzobneš si co se ti líbí, ale musíš se řídit církví
pirinka 1 jan 4:12 b21 boha nikdy nikdo neviděl. když ale milujeme jedni druhé, bůh v nás přebývá a jeho láska v nás došla naplnění.
pirinka to asi apoštol jan chlastal, když to napsal, ne? otce nikdo neviděl... já nevím, o co ti jde. pokud někdo tvrdí, že viděl boha, je to blud. pozor bych si dala i u mariánských zjevení, zvláště když ti tvrdí, že tě spasí škapulíř.
pirinka nejsem pyšná, zažila jsem dost, taky bys používal mozek a písmo, když tě to postavilo na nohy. onehdy jsem vedla do katolické modlitební skupiny a ti tam měli řetězak, že pokud se tato omodi, požehná jim anděl. tak jsme s kamarádem udělali experiment, dali jsme tam příspěvek s citátem satana, jak pokoušel ježíše a ti lidi k tomu začali psát ámen atp...(kdo se mi pokloni, tomu dám vše na světě)...ne jen tak se říká, že boží lid hyne, protože neznají písma.
pirinka jinak jsme to potom stáhli.. protože to se nedalo...
pirinka já si zběžně čtu bibli? já proti tobě hresim? ty víš, co dělám po večerech? 😹😹😹 ty máš soudit spravedlivým soudem, pokud vůbec a máš 77x odpouštět. podívej, jak je to jednoduché...
pirinka jo a 77x není doslovně 🥒🍑💪
pirinka kdyby se každý řídil tím, co říká bůh, je klid, zamysli se nad tím. 🥒🍑🥒🍑🥒🍑🥒🍑🥒🍑🥒😼😼😼🥊🤣🤣🤣
koko je tam prý sedmdesát krát sedumkrat a to je o moc víc. tedy zrovna vždy když to někdo zvládne i 500 x. tak to asi pán myslel. jakou měrou kdo měří. a věří. ..takovou mu naměří? ??
Napiš kometář...
Mark_iv
Ma pan jezis v chalupe orchestrion?
josef79 ano, je to bůh nebeského rachotu!
mark_iv ajta! dřív to byl perun. že by nová doba? 😉
milly7 v nadzemsské sféře (nebe) prý zní nádherná hudba. některé pozemské hudební nástroje mají své předlohy v nebi. na zem se dostaly prostřednictvím snů a vidění.
josef79 myslel jsem to tak, že až zazní zvuk polnice a zřejmě zazní vícerokrát od různých andělů nebes, tak to bude rachot! https://skristem.cz/polnice-podle-bible-posledni-casy/
milly7 aha. ty police už prý byly slyšet na různých místech planety.
milly7 polnice.
mark_iv tak orchestrion je ale od toho, ze ti nevadi, ze do chalupy fici, naraz prestanou zloby a sgon, i ten kul v plote zas klíčí..
pirinka ale polnice jsou z bible a bible přece je podvrh, mildo. nebo si zase vybereš jen to, co se ti líbí? 🍭🍭🍭
josef79 domnívám se, že až zazní bude to slyšet každý živý tvor po celé zeměkouli.
mark_iv jo a vybere si jestli bude
mark_iv kozel nebo osel😅?
josef79 to už je dáno, ale možná osel ze sebe bude dělat kozla a kozel osla..chuchu
koko tak se nám tu někdo sám reinkarnoval do krávy a násira tu lidi a pak že není život po životě.:)) dám vám na fórum proroctví, co si o tom myslí bůh, kdo je krava, kozel a kdo ovce a že jeho nikdo neoklame ani kdo dal zůstává pohanským psem a nezměnil se.
mark_iv o každou krávu pečují krišnovy pasačky gópí.
Napiš kometář...
Pirinka
Chtěla bych vás povzbudit k tomu, abyste kdekoliv na webu uvidíte nějaké new age napsali komentář. Má to smysl. Dnes jsem na YouTube okomentovala pár new age videí- často mluví o Kristu,ale dávají jej do falešného evangelia- energie, harmonizace, čakry, čištění - to bývají jejich klíčová slova. Ti lidé jsou svedení, potřebuji světlo. 💯 PS: Říkal to i papež myslím Leo nebo jak 🙄, že křesťanství možná i proto upadá, že křesťané o něm nemluví a stydí se za něj.
pirinka to platí i i nějakých diskuzích a konverzacích samozřejmě nebo když se třeba mluví o nějakém lifestylu nebo tak .. napište váš názor, buďme opravdu aktivnější. nemusí to být tvrdé, ale prostě osolit to trochu.❤️
mark_iv to jo, kamarad se vcera oziral v hospode a mluvil o tom ze k lasce bozi netreba uz nic. nebyl jsem tam, ale jsem pro nej satanista.
pirinka no vidíš to, jak prozřel. neměl jsem by ses toho také napít, aby ti to došlo?
mark_iv radsi na veky se satanem v pekle nez s jednim z vas v nebi.
milly7 klidně si piš komentáře, dášo. jen se tím zešměšňuješ. mnoho křesťanů už ví, jak to tady všechno doopravdy funguje. ✌️☺
danka_usata to nejsou křesťané, ale new age vyznavači.
danka_usata milly: koukám, že potrefený husák se opět ozval...kdybys věděl, co čeká takové bludare, tak bys seděl už v pytlovině a prosil o milost. beze srandy. mareček: běž do hospody, blbolís nesmysly z dehydratace.
milly7 nech to na bohu. ty nerozhoduješ o tom, kdo žije v pravdě a kdo v bludu.
pirinka jistě..použij tuto výmluvu při posledním setkání s bohem. asi tě bude soudit, proč jsi sem lezl, roznášel bludy a nečetl boží slovo a tak.. myslíš, že tě zachrání chanelling učení od padlých andělů? podívej, zatím jsi nebyl schopen nějaké diskuze k věci....nejsi ty taky takový maličký ublíženín? měla tě maminka ráda?
pirinka pravda. a blud jdou dnes již rozlišit. kdyby ne. sam si seres do huby a beru tvé předešlé stahování křesťanství jako výkřik do tmy, protože sam si odporujes. to by potom už nebylo třeba rozlišovat mezi dobrem a zlem a jedovaté sliny na bibli a ds by asi poznávaly smyslu, né? když si to bůh posoudí, proč odsuzujes bibli a evangelík, když je to jedno
pirinka dobro a zlonjdou nyní rozlišit, přečti si evangelia. žiješ v bludu podle toho, jak to sám bůh vyjevil.nechapu, proč se lezeš a roznasis tyto polopravdy. pokud bych měla vzít tvé tvrzení- proč tedy plives na ducha svatého? proč znesvěcuje s evangelium? tak moc tě ovládá vlastní hřích? nebo tě k tomu pudi satan?
milly7 potřebuješ to znovu zopakovat? takže ještě jednou. nech na bohu, co je pravdivé a co není. ty nejsi jeho zástupcem ani mluvčím. ok?
josef79 od pradávna je to tak, že už malé děti vždy přitahuje to co se jim nejvíce zakazuje, nebo rozmlouvá. takže se obávám, že to ty lidi akorát posílí v jejich konání. spálit si prsty je asi nutností pro vzestup.
koko bez ducha svatého v nás se kdokoliv snaží marně o cokoliv, říká ti něco ovoce ducha svatého daný? např. mírnost a laskavost? po ovoci poznáš strom tak furt nesuď jiný, nepolepšitelne a zametej jen před svým prahem srdce, ❤️ dokud v něm nebudeš mít úplně čisto. adioz. bůh vás miluje.. ať na vás všechny jeho láska všemocná a svatý duch dráhy a milovaný nejlepší sestoupí, právě teď. a dá vám všem milost potřebnou ke spasení! teď! děkuji ti pane, amen:)))))
koko llll. teda sem to po sobě přečetla a jak četla to teď, úplně se mě dotkl mocné a řekl, je mi tě líto miláčku, je to pořád dokola. a teď, že ďábel se pořád snaží o naší duši a vše usilovat, proto buďte v duchu na max pořád, částečně to nestačí, abyste odolali všem svodům a nástrahám zlého, musíte být v něm a kdo nemá rád a nesnáší kritiku, reptání a nespokojenost, ať nikoho nekritizuje, viz zlaté pravidlo, jak chcete, aby bůh jednal s vámi a jiní, tak by se všemi a k tomu vám dopomáhej bůh. běžte vítězné až do vítězství, nevzdávejte to, bez boje to nepůjde a neprovokuje, radši buďme sami s bohem jen pokud máme moc ubližovat velmi i jiným nebo jen někomu.. amen
pirinka ale o bohu miloušku máme záznam... vždyť ty roznášíš falešné evangelium a ne spásu od ježíše ukřižovaného. ducha svatého si vymazal ...no já vím, jak dopadneš pokud se neobrátíš.
pirinka jozef, 🥒🥒🥒
mark_iv falešné evangelium roznáší jakýkoliv křesťani, neboť jakékoliv křesťanství je s jakýmkoliv biblickým záznamem naprosto neslučitelné.
pirinka 🐮💩
mark_iv vyborne!
josef79 když se kráva vysere, co je na tom výborného? :)
josef79 jinak milly už obrácený je, ale hlavou dolů...
mark_iv tak pepo hnojivalo to driv pole, slapl jsem do toho vicekrat, hindove tim ritualne cistili pribytky, ba dokonce je pry vedecky prokazane ze to spravne dezinfikuje rany..👍😬
pirinka jo a psi by měli lízat v nemocnicích rany, viď. 🐮💩
josef79 v indii je kráva svatá, to je pravda:)
mark_iv proc ne, psi olizaji kdeco, i olibaj. a krasne smrdi 😍.
pirinka 🐮💩
josef79 takového psa co by jen okem zneuctil svatou krávu, nebo zakousl svatou krysu, by na místě utratili...
pirinka divím se, že tam není mor...
mark_iv a snedli. spásli. psí salám, psí klobása, mnam.. 😳
josef79 co je mi známo, tak pojídače psů tzv. rakšasí nejsou v indii uznávaní. většinou obývají různé džungle a lesy, pohřebiště, skály či jiná temná místa. něco, jako bezdomovci u nás. prostě spodina spodin..
pirinka vidím, že se vyznáš, jozef. 🥒🥒🥒🧐
mark_iv pepo, jede po tobě, to si nenech ujít!!
pirinka 🐮💩
josef79 lepší je se vyznat, než snášet tu biomasu z okurek..
koko tak se nám tu někdo sám reinkarnoval do krávy a násira tu lidi a pak že není život po životě.:)) dám vám na fórum proroctví, co si o tom myslí bůh, kdo je krava, kozel a kdo ovce a že jeho nikdo neoklame ani kdo dal zůstává pohanským psem a nezměnil se.
mark_iv o každou krávu pečují krišnovy pasačky gópí.
josef79 u nás na moravě jsou to ženy typu škopková a konopnice:)
Napiš kometář...
richardp
Hledam budouci manzelku pro nase spolecne pozehnani, aby jsme byli svedkove Bozi lasky pro nase zbyle dni zivota tu na zemi pred jeho blizkym navratem Pana Jezise.
Napiš kometář...
Milly7
MEDŽUGORIJE ONLINE STREAM 2:

Napiš kometář...
dave

Napiš kometář...
Pirinka
Přijde totiž doba, kdy lidé nestrpí zdravé učení, ale budou se podle vlastních chutí obklopovat učiteli, kteří jim budou lechtat sluch. Odvrátí uši od pravdy a uchýlí se k bájím. 2 Tim 4:3-4
Napiš kometář...
Pirinka
2. Korintským 11, 14-15 A není divu, vždyť sám satan se převléká za anděla světla; není tedy nic překvapujícího na tom, že se jeho služebníci převlékají za služebníky spravedlnosti.
Napiš kometář...
Danka_usata
Sancti Michaeli, orate pro nobisa.
mark_iv ja jen ze modlit se k andelum je pry new age či co. ale možná že záleží.
Napiš kometář...
Milly7
SVÁTEK NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICENapsal komentář k fotce: SVÁTEK NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE Poselství z duchovního světa:
Některá křesťanská společenství v neděli 5.6. slavila svátek, který nazývají svátek Nejsvětější Trojice. Z pověření Krista a Stvořitele vydám o něm pravdivé svědectví.
Napiš kometář...
Milly7
https://www.krestanskameditace.cz/krestanska-meditace
Napiš kometář...
Milly7

Napiš kometář...
Danka_usata
Článek od exorcisty Kodeta. https://vojtechkodet.cz/temata/duchovni-zivot/uctivani-andelu-uctivani-sebe-sama
Napiš kometář...
Danka_usata
Proč tady administrátor pouští vyloženě heretiky/ ezoteriky a new age vyznavače?
koko :))) někdy určitě:)))
Napiš kometář...
Milly7

Napiš kometář...
oliv
Vangelis byl super....


Napiš kometář...
Milly7
Dnes tuto planetu opustil VANGELIS, vlastním jménem Evangelos Odysseas Papathanassiou, řecký instrumentalista a hudební skladatel.
Jeho cesta teď bude pokračovat v lepším světě. Snad se v něm jednou všichni sejdeme... 🥀 🖤


koko jen bohu je možné vše i jinde nemožné, v pekle ani kapka vody, tam není nic dobré možné, protože tam se ničemu dobremu nevěří, ani tomu, že bohu je vše možné, tam je jen strach, plac a nedůvěra, nevíra, deprese, žal a od toho všeho nás dobrý bůh zachránil, radujme se!! chvalně jej i od každé hrozitánsky bolesti a ponížení, i když jsme si to zaseli, on to vyměnil za něco luxusního a nejlepšího v nebi spolu s ním co tělo dosud necítili, nezažilo, neviděli, o čem se mu ani nesnilo, ty nejlepší, láskou na max nejnatlacenwjsimi plnoou měrou jakou jsme i my na konci měřili, pocity, konec dobrý, všechno dobrý, v nebi pak navěky a teď na konci na zemi zázraky a aspoň malinko podobně jako v nebi tak i na zemi a k tomu na pomáhej jeho láska a moc a duch,❤️🦋🐦🤗🌹♥️💟💓🧡😇😁🌈😍📣🔺🌞☀️💛😀☀️amen. slunce kristovu lásky, ať ozáří nás a ducha křest, ať zápalu nás a stráví horlivost a nadšení. s bohem navěky a navždy, držet se jeho slov lásky, této jen pravdy jediné věčně nekonečné navěky věku amen!!! sláva bohu!! na výsostech!!!
Napiš kometář...
oliv

Napiš kometář...
Milly7
Láska i hory přenáší... 💚 💛 🌺 🌼

Napiš kometář...
midost
Napsal komentář k fotce: Velmi půvabná a krásná :) ;)
Napiš kometář...
Milly7
Kdy jste byli naposledy v parku nebo v lese?
🌾🌳🌲 🌞

https://www.prostreno.cz/zdravi-a-diety/clanky/26556/Stromy-opravdu-leci-Najdete-si-ten-svuj-ktery-vam-doda-silu
Napiš kometář...
Milly7
Každý z nás má svého duchovního průvodce (anděla strážného), jen o tom mnozí lidé vůbec neví.
Je velmi důležité udržovat spojení se svým duchovním průvodcem. Pokud se toto spojení přeruší, může dojít k maléru...


Napiš kometář...
Rut2(1-23)
Ahoj, Moc ráda bych našla zralého, dospělého muže, který má zájem o opravdové a čísté vztahy a dokázal by mou osobu a mé děti (5 a 7 let) milovat, příjímat a vážit si nás. Muže, který by chtěl vztah budovat na opravdovosti, upřímnosti a Bohu. Zaujalo tě to? Ozvi se mi. Více do SZ.
Napiš kometář...
Bilekde
Proroctvi ta pominou, všechno pomine, jen láska nikdy nepomine, všechno vydrží, všemu věří a stále doufá a má naději, nikdy sebe nezlikviduje, protože je řešením na vše a pro všechny, bez ní by nikdo nebyl, aneb byl by nic.
Napiš kometář...




Chat otevřít nové okno
Danko je to divné ale někdo ten profil ves-mirek udělál za Mirka...tak je na snadné myslet si že to byl Karel neboť už tu vesmirkovi párkrát profil naboural na tom není nic divného podezírat zrovna Káju je to spíš logické 😉
Podle mě toho Mirek vydržel odemně až dost.... příměří je super👍
Děkuji za dobrou radu Danko....s kamarádem na výlety máme výbornej vztah😘
A Mirek měl a má ve všem pravdu neklapalo by nám to spolu....🌋😉🌋
Myslím, že tě chtěl zabít, choval se jak hulvát a skončilo to na stanici. Nyní mu děkuješ za milou zprávu. Není to trochu stokholm? Né neklapalo, zajdi za terapeutem. Možná to máš nevědomě naučený z domu.
Nenaboural jsem profil nikomu, jen jsem využil naprosto amatérských chyb na těchto stránkách… k tomu člověk ani nemusí být hacker.
Stejně tak snadno jsi mohl jeho jménem minulý pátek tu psát Karle
Danko ten vztah už je za námi....a slušnost ti asi nic neříká lidé se mohou rozejít jako přátelé na tom nic špatného nevidím 😉
Mohl, ale ne ve fóru… tam to nejde.
Děkuji že mě pozdravovala po všem co jsem mu kdy provedla je to malý zázrak 😘
🤦
To se neboj Keliš, ale někdy se takovým ženským lidé vysmívají, že běhají za ním jak pejsek. ...
🥒🥒🥒
Není za kým běhat skončilo to finito
Proč by se lidé mezi sebou nemohli chovat slušně základní elementární mezilidská slušnost... někdo s tím musí začít 😉
A proč to vás dva tak irituje to nechápu že já pozdravovala jeho on pozdravovala mě co je na tom😘

😉😉😉

....
🤗🤗🤗
Hluché miminko poprvé uslyšelo svoji maminku mluvit. Velice silné emoční..
&t=59s
💝
Tak by mě zajímalo, jestli chodí křesťané vůbec na rande? Někdo mi říkal, že prý až po svatbě. Njn.

Pepo ty seš křestan tak můžeš všem poreferovat zda chodíš na rande?!
Na rande nechodím, neboť nikdo o mě nemá zájem..
Tak to máš blbý..... musíš se víc snažit....hledat a slevit z nároků a ono to půjde uvidíš jak si ještě zarandis
Tak to právě už jsem definitivně skončil s hledáním. Nároky už žádné nemám. Mé srdce je prázdné. Vlastně se lásky opravdu bojím. Vždycky jsem kvůli lásce jenom trpěl, tak teď mám konečně klid.
Moje řeč Pepo mám to naprosto stejně vítej do klubu😉💐😉
Moje srdce je ovšem plné lásky k mému zvířecímu miláčkovi Kocourkovi Filípkovi 🐈
Adekvátní náhrada? Asi jo..
Jo adekvátní náhrada co nikdy nezradí a miluje tě bez omezení nezjištěne
Njn, ale podle katolíků jsou zvířata bez duše a nemůžou do nebe! To už je zrada, nebo ne? Za člověka tedy suspendovat nemohou. Je fakt, že lidé magoří a žení se i se zvířaty atp.
Nojo Pepíku,když není vhodný partner do života musíš si vystačit se zvířátkem jako se společníkem na cestě životem....a kde je psáno,že musíš milovat jen někoho kdo má duši?
My na naší lásku s Filípkem papíry nepotřebujeme.....opravdu ne,ani ty o původu:-))
Kdo nemá duši je podle křesťanů od ďábla.
Takže když někdo v galerii obdivuje obrazy někdo i umění miluje je to od ďábla?!to snad ne to se mi zdá přehnaně bigotní Pepíku😇😇😇
Podle katolíků nejsou zvířátka od ďábla stvořil je přece Bůh stejně jako člověka....proč by je pak zachraňoval Noe na arše na příkaz Boha pokud by nebyla božím stvořením hodným lásky a péče ❤️❤️❤️
Já s tím problém nemám, to by si měli vyjasnit jinde. Křesťanství by nemělo být protiřečící se, bohužel je tomu tak.
Z jiného soudku. Vtip k zamyšlení. https://www.facebook.com/photo/
Zajímavé....
🤦‍♀️
Dneska nám v práci odvezli našeho nabůůstrovaného pana ředitele s těžkým průběhem covidu do špitálu..,!hmh no takže měl čtyři dávky, protože absolvoval i Johnsona a pfizera booster 2x. Už by se prý nenechal očkovat. hihihihih Jenže už se připravuje nová pandémie. Lidé vítejte v novém světě plném sraček:)
Ahoj...Jo taky jsem slyšel různé epidemiology říkat,že kovid na děti nejde...A syn měl z 37 během 10 minut 39,2...
A to byl očkovaný
Používám jenom tablet a zlobí mne to jako bych byla blokovaná, jsem bez profilu, obnovit nejde, nejde nahrát snímek, není už lišta fotky a už nefunguje ani fórum, píše mi to error a nenačte, případně neotevře diskuzi.
Marti a ostatní co máte problémy s touto seznamkou tak běžte sem https://www.facebook.com/groups/230488848908476 nevýhoda že tam je ještě málo lidí ale i tady to můžete využít jako seznamku, nebo pro sdílení křesťanství všeho druhu či také jako přímluvy pro které to bylo založeno :-) tam nejsou chyby jako tady na této seznamce;-)
a ahoj..tady je to zapadlé tak jsem jen sdílel svoji skupinu ;-)
Ahoj, jsem tu nový, prosím jak to zde funguje?
Pravidla jsou při registraci k dispozici ve všeobecných podmínkách. Bohužel při jakkékoliv neshodě Vás označí za spamera..
Děkuji za informaci.

Čas od času se tu vyskytnou skuteční náboženští fanatici, kteří tvrdí, že už zítra tu bude Ježíš, nebo, že půjdeme všichni do nebe atp. Teď je tu momentálně klid, ale to je relativní:)
Ahoj najde se tu slečna na seznámení?

Přeji všem nádherný večer
Pokoj boží je tu někdo věřící
https://m.facebook.com/groups/230488848908476/about/

Proč sem cpete videa, která už jsou na Nástěnce?
Protože na nástěnce se většinou moje videa mažou na objednávku.
Tak vybírej něco kvalitnějšího.
I ty to máš mít! A tady Ti posílám kvalitní a pro tebe:)))) hihihihi

Já sem necpu ptákoviny.
Tak to jsem moc rád. Jak jsem řekl, budu se chovat, tak jak jsem již napsal. Necpeš ptákoviny, ale stejně Tě odsoudili a prý jsi zdrojem svárů na zdejší seznamce. Ptákoviny jsi přestal cpát, protože jsi sám viděl, že se to neděje. Já cpu to co se děje.
Zdrojem svárů na táto seznamce jsou dva psychopati. Určitě víš, koho mám na mysli.
Vím, tuším. njn Domníval jsem se, že až budeme prakticky ve válce, lidé se přestanou hádat. Řekl bych, že jsem se spletl..
Ti dva se jen tak nezmění. To by je musel přejet tank...
Někdo řekl, že pes je přítel člověka. Tak leda, že by je přejel pes:) chachá cha
Ahoj najde se tu slečna na pokec i třeba na seznámení?Ahoj najde se tu slečna na pokec i třeba na seznámení?
kdo to je ti 2?
Pepo? Dobrý ten cz rock genocida 🙂
Občas mi příjde, že adminův profil tady má vypůjčenej někdo jiný:(
Psychopat je tady někdo jiný, kdo sdílí new age ptákoviny pro smích na křesťanskou seznamku. Jestli nepřestaneš, neucinis pokání, skončíš v pekle- přečti si písmo. >Smilnění> toho typu je smrtelný hřích...
Milda myslel beztak mě i Karla...
Kdyby ses, Dášo, chovala jako křesťan, nemusela bys přemýšlet nad tím, koho jsem měl na mysli...
Nonsens argument.
V popisu skupiny jsou tři aplikace s denními verši z bible. Přidejte se tam 🙂 ať se můžete vzdělávat https://m.facebook.com/groups/230488848908476/
Můj amatersky web s modlitbami 👼 https://buhnamzehnej.cz A web skupina na fb https://m.facebook.com/groups/230488848908476/ kde je výběr všech nejlepších křesťanských obrázků ze skupin fb nebo i samotné vaše přímluvy
Lepší lidé bez napadání a s lepším designem webu tak existuje tady https://verimzejsi.cz/
Tisíckrát je to lepší seznamka, příspěvky a komunitou https://verimzejsi.cz/
Asi si tam nemůžou dovolit co tady?:))
Dřive na ten samý způsob fungovalo libimseti, lidé nebo xchat a jak lidí tam bylo hodně ale tady admin na tohle prdí. Co je lepší? Žít v boji a v nenávisti tak jako tady nebo žít v míru tak jako tam.
Samozřejmě máš pravdu, ale na líbímseti jsem moc žádný mír neprožíval, nebo nepociťoval.
Kabát vyměníš, ale lidé jsou pořád stejní všude..
To, že jim to admin nedovolí, neznamená, že to nemají v sobě
Ale asi se tam zaregistruji:) díky
Nemáš zač 🤗 jinak jsem rám od tohoto úterý a žádnou hádku jsem tam nevidel. Buď jsou tam lidi skušní nebo to tam admin rychle maže 👍
Zdravím
hail satan lol
říkáš serete na mě
čuráci prej milujte bližního
říkáš furt na mě serete
alright then§
right ale asi to dává smysl když sou 4 ráno to je pravda
Přeji nádherný večer

Copyright © krestanskaseznamka.cz

mdo koko 24.7.2022

komentáře: (13)


koko 24.7.2022

Bilekde
Proroctvi ta pominou, všechno pomine, jen láska nikdy nepomine, všechno vydrží, všemu věří a stále doufá a má naději, nikdy sebe nezlikviduje, protože je řešením na vše a pro všechny, bez ní by nikdo nebyl, aneb byl by nic.
Napiš kometář...
Nejdřív nech zachránit sebe a pak zachraňuj jiný, marně se bez Boha někdo o něco snaží...(Pirinko atd.) Ze svých vlastních sil to dílo neobstojí ani slova z duše a těla jen a ne svatého Ducha a v pekle to vše jiné shoří... Vše, co člověk bez Boha v něm, marně a zbytečně úplně (úplně zbytečně;) tvoří... Co není z víry je hřích a bez skutků lásky je víra mrtvá a pouhé náboženství nebo fanatismus, dost bylo i dobrých slov, je čas na skutky, nevím co dřív, mylíš se velmi, od teď budu jen tisknout a rozdávat dokud mě nechytí, nas nedogona, nas nedogoná;:))) S Bohom všem..

koko 27.7.2022

Ahoj Olinko, konečně si tady? Kde jsi byla tak dlouho? Štěpánku, Marie prý v nebi pláče, když se k ní modlíte a vzkazoval Vám, že není Bůh, ale vy ani prorokům z jediné právě církve ducha svatého složené ze všech možných věřících žijících a věřících jen a jen pravdě čistě z nebe, ať už chodí do jakékoliv církve, vedení a plnění Duchem svatým, nevěříte. Proroci byli vždy pronásledování. Pravda je jen jedna, my Marii velmi moc a moc milujeme, ale jen jako sestřičku naší drahou, které se dostalo tak velké milosti pro to jak byla Bohu poslušná, a oddaná a jinak mu milá, nést ve svém těle Božího syna, porodit ho a vychovávat, ale i sám Pan řekl, že jeho matka, bratr, sestra atd, je každý kdo slyší Jeho slova a zachovává je. Všem kdo se ale dopouští nepravosti, může nakonec říct, i když si mysleli mylně že mu slouží jak on chce, a že jsou mu věrní, přitom byli v něčem věrní jen démonům a jejich učení a uvěřili mu, oklamal je, obelstil, protože rád létě do všech možných církvi, svedl jak had Evu, jděte ode mne, nikdy jsem vás neznal, viz vyhnání z ráje, naslouchejte jen Bohu a vysvětlí vám vše, ne vlkům všem možným v církvi, vzepřít se jim jak obrům nebo vám snad Bůh sám oslepil oči??? Porušujete tím jedno z prvních přikázání Božích: jediného Boha budeš mít a uctívat, nezobrazíš... Nezpodobnis...atd. viz Jakub když psal o hovadne moudrosti, taková je modlení se ke svatým a ne čistě jen k Bohu a jiná vás všech možných tupá učení, takže i apoštolové byli protestanti, kdyby jen tušili, napsali by vám to do bible ke komu se máte jen modlit a že neustále je tam psáno a nikdo neposlouchá, a že jen s vírou a ne špatně a nemoudré jako ti, co nic nedostanou, ale po Božím, v Duchu a pravdě. Když se ptali Pana, jak se mají modlit, bylo na začátku jen a jen Otce náš..nevěříte ani jemu???

oliv 27.7.2022

Jen jsem jamrkla jak to tu dál vědět Andrejko😉

oliv 27.7.2022

Jen jsem namrkla jak to tu dál vedete.....

koko 28.7.2022

Aha. Tak to je fajn. A nechceš tu už zůstat?:)
Pro Štěpánka reakce ne to v prispevcich..:) Prosím přestup:) Je tě škoda tam:) První církev tomu nevěřila stejně jako katolíci, ti se v něčem mýlí, jako jinde jiní zase v jiném. Protestant je od slova protestovat a Pan Ježíš byl super protestant proti hříchu, proti všemu možnému, vzal i bič na ně, jak moc protestoval, Jakub psal o hovadne moudrosti, všichni protestovali, učili tímto veršem i jiné vzepřít se ďáblu, aby utekl od nich.. ; Lépe se sluší poslouchat Boha, než lidi... Už v desateru je:) Jednoho Boha budeš mít a uctívat a tedy jen k jednomu trojjedinemu se modlit smíme a nesmíme zobrazovat Boha a modlám se klanět, sloužit, sochám atd... K žádnému člověku a dělat z něj Boha, Marie nad tím v nebi pláče, proto svět tento s jeho bludy musí skončit i s každým lživými učením, protože v nebi nema nikdo plakat a být smutný, ani Bůh, Marie není Lucifer, aby chtěla kdy být rovná Bohu a na Jeho místo se chtěla stavět, to by nikdy jak Papežové, prý zástupci Jeho, co si nebiblicky nechají říkat i svatý Otče, přes zákaz Ježíše, a za co byl satan svržen, nikdy nedovolila a neudělala.. Shalom. Pokoj. Přibližme se k Bohu a přiblíží se k nám..

oliv 28.7.2022

Ani sem nelze dát příspěvek

oliv 28.7.2022

Ani sem nelze dát příspěvek

oliv 28.7.2022

Ani sem nelze dát příspěvek

oliv 28.7.2022

Ani sem nelze dát příspěvek

oliv 28.7.2022

Mám jiné názory na víru než většina zdejších protestantů.....

koko 29.7.2022

Vždyť já vím, ale to nevadí:))

oliv 29.7.2022

No a jmenuje se to tu seznamka a já jsem zadaná 😉

koko 29.7.2022

Aha, tak to moc blahopřeji. Ať vám to vydrží, moc ti přeji jen samé štěstí a hodně moc Božího požehnání. Nikdy nezapomenu na vše dobré, co si pro mne udělala, to hlavní. Bůh Ti to požehná, ale přispívat se může i bez hledání přece a seznamování? Vždyť už se trochu známé a neopouštějí staré známé pro nové, můžou mít paměť jako slonové, chyběla nám tady, mě určitě:)) Pokoj Tobě.. a naplnění Duchem svatým v každý čas až po okraj, co zasejeme se nám vrací jak bumerang, Tobě dobré.., věřím:) A těším se s Tebou.

koko 29.7.2022

Mnohonásobně ale... Proto je důležité brát každý skutek i slovo moc vážně a dávat si stále pozor na každé slovo a co komu uděláme..

bilekde 29.7.2022

Pokračování v diskuzi viz výše:)
stepb: kodet je přímo v mariánském řádu karmelitánů, modlí se denně růženec, jestli si myslíš že je nějaký antimariánský tak není....v jednom videu říká, že ti co neuznávají marii jsou bohužel popleteni a někteří zřejmě i posedlí....si pusť jeho video marie učednice....tím že jsi byla dřív v new age máš fóbii z toho že to s marií dělají démoni, ale je to prostě jen tvoje představa, možná i trochu pochopitelná, ale stejně falešná.....já v new age nebyl, takže nemám s marií žádný umělý problém.jako ty a kolega....kdo ví co jsi zas blbě pochopila, s jeho videí...a nemusíme nic rozlišovat protože to řeší církev potvrzení zázraků atd,...v jednom videu kodet říká že lidé co neuznávají církev vůbec nic nepochopili, tak si pusť všechny jeho videa a poslouchej je pořádně aspoň.
stepb jsou normální protestanti co si věří po svojem a nemají potřebu všechny kolem otravovat s lutherem a jeho výklady bible a pak je pár lidí jako ty v extrémním protestantizmu a u těch o snadném spasení velmi pochybuju...
pirinka nečetla jsem to, nezlob se.
oliv a přitom ti to stepb tak pěkně napsal 😉
pirinka aha... víš co, karel se choval paradoxně jako větší katolík než štěpán. i katolíci tvrdí, že pluralita cest a jejich tolerance není hodnota, kterou by měli katolíci ctít..🤣🤣🤣✌️
pirinka ježíš řekl věřte evangeliu, né tradici, ne sbormistrovi, ale evangeliu. ... možná se mi zde nahraje obrázek.
pirinka nejdou mi vkládat fotky.🥒🥒🥒
stepb danko zase jsi mimo, v bibli je i tradice a hierarchii nevymyslela řkc ale ježíš, protože ten povolal apoštoly a pak jim dal moc sloužit večeři páně a odpouštět hříchy,..uzdravování nemocných a vyhánění démonů apoštolové byli první biskupové...protestanti tradici nesnáší protože by zjistili že už první křesťané se chovali stejně a pochopili bibli stejně jako katolíci....že na hrobech svatých slavili mše už první křesťané...víra v eucharistii nejen v bibli ale hned i ve spisech apoštolských otců žáků apoštolů
stepb evangelium tady přinesli cyril a metoděj dáááávno před j. husem... přinesli tu písmo bibli...taky dávno před husem , lutherem a všemi deformátory...husa je škoda jak dopadl ale dodnes je blud co učil např o neposlušnosti světské vrchnosti v hříchu, když je v bibli poslušnost k světské vrchnosti.....
stepb ty kritizuješ koko, ale za to si můžete sami nebýt reformace tak jsme všichni v jedné církvi s jasnými hranicemi, takže je to vaše chyba, ne naše
stepb najdi mi v bibli schválení založení lidských protestanských církví a hned zítra přestoupím tam.
koko prosím přestup:) je tě škoda tam:) první církev tomu nevěřila stejně jako katolíci, ti se v něčem mýlí, jako jinde jiní zase v jiném. protestant je od slova protestovat a pan ježíš byl super protestant proti hříchu, proti všemu možnému, vzal i víc na ně, jak moc protestoval, jakub psal o hovadne moudrosti, všichni protestovali, učili tímto veršem i jiné vzepřít se ďáblu, aby utekl od nich.. ; lépe se sluší poslouchat boha, než lidi... jednoho boha budeš mít a uctívat a tedy jen k jednomu trojjedinemu se modlit smíme a nesmíme zobrazovat a modlám se klanět, sloužit, sochám atd... k žádnému člověku a dělat z něj boha, marie nad tím v nebi pláče, proto svět tento s jeho bludy musí ukončit i s každým lživými učením, protože v nebi nema nikdo plakát a být smutný, marie není lucifer, aby chtěla kdy být rovná bohu a na jeho místo se chtěla stavět, to by nikdy jak papežové, prý zástupci jeho, co si nebiblické nechají říkat svatý otče, přes zákaz ježíše, a za co byl satan svržen, nikdy nedovolila a neudělala..
stepb koko proti tobě nic nemám od uzavření našeho míru...ale naznačoval jsem dance že když je sama protestant tak by něměla odsuzovat jiné protestanty třeba letniční a jestli jo tak taktně ....protože je divné že já jako katolík tě nějak chápu, že jsi takový člověk zajímavý, ale danka tě ještě nepochopila a ani se s tebou nechce zkámošit, když jsi jí dala šanci....však by jste mohli kázat klidně spolu :)
pirinka je jen jedna víra, jedno evangelium a jedna hlava církve... ukaž mi v bibli, že se má papeži říkat otče a hned tam přestoupím. ...koko je posedlá. to není kritika... proč ortodoxní říkají, že řck je falešná církev? a proč jsi mi schválil výše, že jsou ok jiné denominace a teď tu na ně plujes? to prý dělá zlý duch, ten bordel v církvích...a věř mi, že v každé denominaci působí jinak. co tě zachrání? milodar nebo kristus?
pirinka počkej, takže katolík může být poslušný vrchnosti...aha, takže když v parlamentu schválí, že dva buzeranti nebo transky jsou manželé, tak to bude v pořádku, když toto budu jako katolík tvrdit a schvalovat? tak to chtěl bůh? abys říkal něco jiného nez co se učí v církvi, že to je nepřirozené obcování? nenapadá tě taky tak náhodou, že už je tak velký bordel a rebelie vůči bohu, že tady už klidně.muze být zítra?
pirinka modleme se, ať se smiluje...a věř evangeliu, čti bibli denně, denně se modlit za odpuštění, protože těch přestupků má každý za den ranec...🥒🥒🥒
pirinka danka si myslí to samé co ortodoxní o ohnivých tunelech a o přijímání duchů a vkládání rukou v této denominaci...tam nedochází k transferu ds...🙄 vzpamatuje se a vem koko na exorcismus, uvidíš, jak budou chlupy lítat.
koko satanistko, říkám ti to po tolikate, skapes, chcípneš a jdeš rovnou do pekla, krivdila jsi každému snad svatému prorokovi, znevážila torontské i jiné boží požehnání, nerozlišuje s duchy, rouhas se dal a bůh ti podle svého slova, kterým se ohanis, nemůže odpustit, platí dál o tobě, že jsi jak budou v poslední době, nesmiřitelná, ty na podanou boží ruku i mou od ducha přátelství a lásky svatého, plives a to je neodpustitelný hřích a rouhání, tolikrát sem ti dala šanci a meleš si dal svou, bez lásky jsi nic a vůně co po perlách božích jen šlapalo, já už tě nerozvazu a ty démony, kterými si posedlá dál ty, dokola z tebe slovem božím vyhánět nebudu, i milost boží má meze i on v hneve svém o takových mnohokrát řekl, že do zaslíbení jeho nevejdou, jen pokorným dá milost, kdo se povyšuje nad jiné kteří kážou ne od sebe, ale slovo boží, bude ponížen, v něčem souhlasíš, tak jak můžu být posedlá, kdo to říká, toho se to týká, nejsi ježíše hodná, že si mu nevydala k proměně vše a celé srdce a pokání nečinila, čunětem zůstala dál, kydas si a blijes pod nohy a to sama teres a věříš tomu, jsi dal proto zatracená navěky...
pirinka nejsem satanista, zeptej se štěpána, co říkal svatý augustin o rozlišování.
pirinka koko, i ten ježíš kristus, sám 100%laska pure, nenazýval zlo dobrem a vymezil se vůči němu... zakládás skutečně na evangeliu nebo na tvých zážitcích a tom, co můžeš udělat pro ježíška? podívej, jedna paní, tady dávala vlasy na tvorbu paruk s tím, že to má dar od boha... jistě, bylo to od ní velmi hezké, já bych to nemohla udělat, nemám tak kvalitní vlasy....ale toto dělají i pohané...zkus se podívat, co říká kodet na yt.
koko co sem pleteš vlasy, piš k věci proč si taková? slouzis nevědomky satanu, když krizujes a lejny reaguješ na boží slova čerstvá z nebe od ducha svatého a obvinujes posedlosti jiné a sama tram v oku máš, nic čistě z nebe poslané ti není čistě, protože ti mnoho ne jen jeden démonů zatemnil mozek, abys hleděla stále na pravdu a nikdy nepochopila, jíš jen z plitkeho talířku a ne hlubokého, nikdy nezajefes na tu hlubinu jak se na to nedávno ptal vymazaný tvůj kolega satanista
koko k
pirinka tak si přečti evangelium...a pros boha o ducha svatého, ten tě vyvede...
pirinka mám docela velké zjevení boží za sebou.
pirinka tím, že budeš řvát v parku haleluja, to se nic zásadního nestane..
Koko: Jsem kazatelka v církvi s darem prorocké řeči ve vytržení, ducha svatého mám, proto nemám přátelu mnoho, protože všem řeknu pravdu narovinu, jsem posedlá leda Božím slovem, nazvala bych to spíš závislosti jedinou neškodnou v jakékoliv míře, čím víc slova Božího, tím líp, tím víc oleje a plnosti Ducha, ale nestačí být posluchač jen, znát co je pravda a nevykonávat, bibli si pouštím na netu, ty lživé obvinujes ty, které neznáš, před chvílí mi Pan dával nová slova do úst v církvi, kterou sem vybudovala, ať si ďábel skrze kohokoliv i tebe zuří na mě dál a klidně milion nepřátel mi do cesty posílá, kteří mi Slovo a tak Syna a tak věčný život a tak ducha svatého a tím olej v plnosti, chtějí vzít i skrze tebe, nepodaří se ti to selmicky z moře, co na mě dokola všichni chrlite jedovatou vodu ze světa a internetového míře a sítí různých, já se nechci zalibovat vám lidem, ale jen Bohu, tak čágo Belo šilenko..:);
Koko: Neodpustite-li jiným jejich přestoupení, ani Bůh Vám neodpustí, kord když navíc vašich přešlapu a hříchu v Božích očích a mnohem větších a horších bylo víc, než těch kterým neodpouštíte a nechcete, to je jak vypít jedovatou vodu a myslet si, že po tom zemře ten druhý. Proč pořád sahas na Boží oči. Nevěříš Jeho slovu, že se dotýkas Jeho zřítelnice oka, když mnohých proroků plných lásky jako Miloš K. a jiní. Radil Ti S. smirme se všichni a dobře, vzepřela ses Bohu a Jeho poslům a ne ďáblu a tím mu patris zas nazpět, že Boha neposlouchas. Jděte ode mne, kdo se dopouští tě nepravosti, pokání si tu nikdy veřejné neučinila, Bůh to žádal, ne my...smazat
Koko: Ja znovu veřejne prosím o odpuštění každého, komu sem zde i jinde ublížila tak, že to Bohu radost neudělalo.. pokud to nebylo slovo vedoucí k jejich nápravě a biblické napomenutí v lásce. I Boha za úplně všechny hříchy, a omyly a děkuji Mu.velmi, že pokorným dá milost, že víme vše, co potřebujeme vědět a je na nás, jak se rozhodneme, zda poslechnem, že duch svatý a jeho vliv na nás i slova, která zasel kdy, zaléváme aneb připomínáme a ctíme a povzbuzujeme se jimi navzájem, kdo je má, bude mu přidáno. Ne ran, kdo je v srdci i činy zachovává a cti si tak Pana, musí růst a my se měnit, nesem v sobě Ježíše, jak Marie, nepotratme Ho.. o to ďáblu jde, jen porod nás zachrání... Pochopte moudří, to on nás vyučuje, utěšuje, radi, mysl léčí, obnovuje a obzivuje, bez Něho v nás, jsme nic. I Ježíši říkali zákonníci a spol, že je posedlý, never ďáblu, ale Bohu, Jeho ovce poznaji Jeho hlas a za jiným nepůjdou, věrní Jemu až na smrt, pokoj Vám. Po ovoci poznáš strom...🌳🍎🌾 tak nebuď🥀, ale🌹😀😆🌞😁🌻živá jak sluníčko usměvavá zas, jak si mne přijala s radostí vděčnou a láskou, tak ve mně chod, praví Pan, navrat se k první lásce atd a k bratrům a sestrám jako ke mně se zas chovej, s úctou a láskou, druhé měj za přednější než sebe. Poustej listy apoštolů, jak se milovali, stále dokola, nech se jejich láskou, ne trestáním ovlivňovat stále, tím pozitivním jen k tvému dobru, protože co zasejes, to sklidis, jak bumerang se vše vrátí...jednomyslni buďte je příkaz, nekousejte se a nepozirejte navzájem, ale milujte a odpoustejte si, i kdyby 77x7x za den to stejné i lež, jak chceš, aby se jiní chovali k tobě, tak ty k nim, kdo se hněvá na bratra jako by ho zabil.. žádný vražedlnik taky do nebe nemůže..smazat
Koko: Posvěcujte se, naplnujte mými slovy, kdo zaséva hněv, sklidí hněv, nastavuje zrcadlo, ovládání se... V krotkosti i střídmosti choďte, v lásce jedni druhé citlive velmi napominejte, jak byste chtěli, aby já vás, vaše mírnost i vlídnost a laskavost a štědrost, ne lakota a chamtivost, buď známá všechněm kolem, ať nejste o moc horší, jak nevěřící, jak bych vás potom mohl spasit, když má slova znevazujete dokola neposlušnosti, mou oběť a milost berete nadarmo, pak jak se může na vás vztahovat? Posmivate se mu, s těmi se ani nestykejte píšete a říkáte a sami jste ještě horší, mnohem přísněji bude souzen ten, komu se mnoho mého slova dostalo a přesto po nich šlapal bez pokání a bez sebekritiky a lítosti i veřejne a pospinil, byla má, z mého ducha navíc, a jen se nad druhé povyšovali takovi. Jděte ode mne, nikdy jste mne neznali, řeknu jim? Čiňte pokání, neboť se k Vám přiblížilo Boží království, blaze tomu, kdo mnou a mými slovy i proroky nepohrdne a věří jim a poslouchá je, v pekle prosí, ať někdo vstane.. že jemu uvěří a já řekl, mají proroky a učitele, a stejně je neposlouchaji, vybíráte si je podle svých choutek, kdo vám jen lechta a hladí uši, polibkem zrazuje a falešnou tvar nastavuje kdekdo, jak falešní proroci i křesťani, kteří jen med mažou kolem úst, ale uvnitř draví vlci, nevěřte jim... Věříte v Boha, verte i těmto slovům podobne zapsaným v bibli, kdo má Ducha svatého, pozná je a já si poznám zase své ovce a děti, me stádo, kdo nemá, vysměje se jim zas a lejny je nazve i jinak zle, výtok máš potom ty takový/a. A někdo výron zbytečný a na nic, když jste perly dál sviním, házeli, to jsem ale nechtěl, akorát je teď čeká přísnější mnohem soud, trest, mnohem přísnější;)(:,
A je mi to velmi moc líto. Ale komu bylo hodně dáno, od toho se mnoho očekávali, věděli to, znali a učili, a mnohem přísněji budou souzeni učitele, kteří sami slova nevykonávali, která sobě i jiným ode mne kázali.. kdo se povyšuje, bývá ponížen, věděli to, znali, přesto i sami sobě, že oni jsou v pohodě a že jich se to netýká, jen jiných, lhali.. No koment, nikdy více už za kratičko.. brzičko... Jste připraveni? Pan přijde brzy. Týká se nás to všech, včetně mne. Pokoj a lásku Vám, bez níž jsme nic, očišťuje svůj sat v každý skoro čas tedy srdce ❤️, ať jsme hodní přijít na Jeho svatbu aspoň jako svědci:))) Pan se brzy žení. Co se nehodí na svatbu, vyhoďme už prosím, a přípravné se to tu opustit, jen ne nikdy Pana.. Shalom. Těsně se na svatbu, jen na ni už myšlené, přípravme Mu, jim tu nejlepší svatbu.. nejkrásnější, přinesme ty nejkrásnější nejvonavejsi květiny, zákusky a mnoho ovoce a hlavně z našeho čistého srdce od Ducha svatého a díky Němu a perly Jeho, korunky a jiné klenoty jim. Amen. Plníme se radosti, olejem radosti a veselý, naplňme tímto ovocem každým i láskou lampy všem a očistné je před tím i každou nádobu a vínem ducha svatého plnme. Děkuji všem za pomoc, těším se na Vás v nebi. S Bohem...❤️🙋🍓🍒🍎🍉🍑🍊🍍🍌🍋🥝🍐🍇🥥🍅🥑🍷🥂🍹🍸🎁🎉🎊📸🎩🎹🎷🎺🎸🎻🥁🎤🎙️📽️🎬📯🔉🔊🎼🎵🎶 💃🕺👩‍❤️‍👨🤴👸

bilekde 29.7.2022

Cokoliv jste jednomu udělali, to mne, proto ta smrt na kříži jakoby dokola??? Krizujete hněvem na sourozence dokola Pana a opět krev Jeho na očištění potřebujete, než abyste se ovládali!? A milovali a odpustili si dřív než se rozhnevate? Hněv patří jen Bohu, ne lidem, kteří zhřešili všichni nějak někdy a proto si nemají co vyčítat, nestavte se nikdo do role Ducha svatého mylně!;(;

Uložit