Nová křesťanská seznamka

Výhoda oproti této seznamce:

1. Žádné hádky. Za hádky se každý slušný člověk stydí. Tam jsou slušní snad všichni. :)
2. Žádná nenávist
3. Lepší design
4. Více možností

Aktivita lidí je denním přihlášení větší jak tady.



https://verimzejsi.cz/

mdo trew 5.7.2022

komentáře: (12)


josef79 7.7.2022

Já to vidím, jak jsem to napsal do chatu tady. Lidé se nezmění tím, že změní lokál...

trew 7.7.2022

Prakticky máš pravdu ale kamarád byl moc hříšný a vrátil se k víře a do kostela 🫠 tak by jsme neměli je hned odsuzovat i oni se mohou změnit. Může to trvat den, měsíc nebo rok či roky.
A my si tam můžeme užívat lepší funkce a lepší design což tahle seznamka vůbec nemá 😡

trew 7.7.2022

Pepo? Ale chodí tam zase více lidi. Sice tam nechodí všichni ve stejnou hodinu ale je jich tam více aktivních než tady. Tam jde vidět a ne jako tady….vidíš tam přesnou aktivitu lidí. Funkcemi je ta seznamka podobná jak oficiální prémiové hodně navštěvované chaty 🤗

bilekde 8.7.2022

Min je někdy víc a někdy když chceš víc, nemáš pak nic a jen pár přátel stačí mít, co umějí za to vzít... Věrných, kteří se vrací, i když někdy zpátečníci jak raci a lépe někdy naštvaný, než neupřímný pokrytec, lépe jen pár lidí na pokec i s nimi je srandy kopec..

bilekde 8.7.2022

Kolik Vám platí za reklamu:)) To byl vtip a název?

bilekde 8.7.2022

Image a důstojnicka, široká pěkně vyšlapaná cestička je na nic, následuj žízeň (po Bohu..) Ta je snad i tady..:)

petromil 9.7.2022

Taksy jsem se skusil zaregistrovat a zitra napisu jak se mi tam bude libit

petromil 9.7.2022

PS: promiňte za chyby ale psal jsem rychle

milly7 15.8.2022

A pak se už neozval... 😁

bilekde 15.8.2022

Vím, že to není na mě, ale ty si se mi taky dlouho neozval, dnes sem našla na internetu něco, díky čemu sem na naše dřívější hovory vzpomněla.. 😄

milly7 21.8.2022

Jojo. 🙂

hanicka22 23.10.2023

Hledám muže od 63. do 70.Jsem katolička bydlím na vesnici.

Uložit