Boží Kometa, Planeta X, Nibiru - Vytržení a doba souzeni

Koho toto zakázané a cenzurovane už roky i na internetu téma zajímá, ať si dá tento název do vyhledávače na YouTube, než to zase smaznou. Jen pro odvážné! 😄❣️

mdo koko 9.6.2022

komentáře: (19)


koko 9.6.2022

Boží Kometa, Planeta X, Nibiru - Vytržení a doba souzeni
Koho toto zakázané a cenzurovane už roky i na internetu téma zajímá, ať si dá tento název do vyhledávače na YouTube, než to zase smaznou. Jen pro odvážné! 😄❣️

koko 9.6.2022

Vytrhnutie je slavná událost, ktoru Boh prislubil cirkvi na youtube - zkopíruj si do vyhledávače název a najdeš zajimave video, čemu věříš ty? Dojde k tomu před nebo uprostřed po 3,5 letech tedy před velkým souzeni v druhé polovině sedmileteho nebo až po při příchodu Krista? Co myslíš ty?

koko 11.6.2022

Interview s Gill Broussardem Planeta 7x
Zkopíruj si kdo chce video na YouTube. Dovysvetluje to téma.. Bůh Vám žehnej ❤️☀️🌞 a ochraňuj Vás po celý zbyly čas.. a použij si Vás k dobrým skutkům, které Bůh předem připravil pro nás, abychom se jim věnovali.. jen je najít a pochopit, co máme dělat, modlitbou v Duchu a pravdě nic nepokazí mě, ale naopak, bez Ducha svatého v nás a pri každém nasem díle se namáhají marně stavitele, opraví dům a dráze, ďábel ho rozbije, jak vlk co udělá fu a fuu a co nepostavil s námi Bůh, to duchovní, vše bude zničeno a jen láska obstojí v nás a vše přetrvá, jen Duch svatý v nás bude vzat, pokud Ho v sobě máme a Jeho ovoce v sobě jiné, z ovoce své práce i duchovní slovem, budeme spolu s Ním živí navěky a radostní navěky, pokud to jediné trvale, co vydrží věky věků v sobě máme, ničím jiným není tak důležité být živí a pěstovat to a zalévat. Miluje Vás. ❤️🌟Amen.

koko 28.6.2022

Nevíš, co mluvíš, pravdu neumlacis, brzy ti zaklepe na dveře!!!! Klepe už teď.

Proroctví

Ten kdo mě před lidmi zapře, i já tě zapřu před svým Otcem. Venku je mnoho koz, které předstírají, že jsou ovce, ale i mezi ovcemi je mnoho vlků. Možná se ti podařilo obelhat svoji rodinu, možná se ti podařilo obelhat církev do které chodíš, ale neobelhal jsi mě, postavíš se přede mě a Já tě budu soudit.
Miloval jsem tě a zasypal jsem tě milosrdenstvím. Dlouho jsem s vámi trpěl, praví Pán zástupů. V písmě je psáno, že jsem měl dost na to, abych tě snášel, ale dnes Já vás varuji, že jsem vás snášel tak dlouho, dokud jsem mohl.
Velmi brzy, velmi brzy, velmi brzy se dveře milosti zavřou pro tento svět. A jenom ti, kteří jsou v Kristu budou povoláni z tohoto světa, tak jak jsem povolal Noe a zvedl ho nad potopu.
Pokud chcete být vyzvednuti nad potopu mého soudu, musíte být v Kristu, dřív než zavřu dveře. Tak praví Hospodin
Slyšel jsem, že umíš říct, že tomu nevěříš. Teď mě poslouchej, mluví Pán.
Brzy to uvidíš, a až to uvidíš, bude pro tebe pozdě. A pamatujte matky a otcové, děti bezbožných zůstanou tady s bezbožnými. Jenom děti spravedlivých odejdou se spravedlivými.
Otázka: Matky a otcové odejdou s vámi vaše děti, nebo vaše děti zůstanou na soudě?
Jak jsem řekl, bude mnoho pláče a skřípění zubů.
Když budeš ke mně křičet, nebudu tě slyšet, když mě budeš volat , neodpovím , když jsou dveře zavřené.
Někteří byli vyučeni lžím, místo toho abyste četli moje slovo (bibli) a hledali pravdu. Namísto toho jste přijali víru lidí, to je lež. Dnes vás s milosti varuji ještě jednou. Dveře ( úniková cesta) se brzy zavřou. Povolám jen svoje spravedlivé děti. Tak praví Hospodin.
Matouš 4:17

josef79 28.6.2022

Já tedy nevím, ale řekl bych, že dveře milosti jsou dávno zavřené. Nikdo ani neví jestli jsou a kde jsou.
Masomlýnek jede od počátku civilizací tady na zemi...Pravda jen lidi vždycky bolí a nechtějí ji slyšet. Koneckonců je to pravda a ta je taková jaká je.

koko 29.6.2022

Vykupuj cas na svou změnu, když jen pokorným Bůh dá milost a brána milosti se brzy zavře. Udelat vše proto, abys vesel jak na Noeho záchrannou archu je o nekonečněkrát víc než shánět jen Kč, uklízet a mít se líp pár dní tady.. Času málo. Vykupuj ho na svou záchranu a změnu, žádný lhář, modlosluzebnik aneb modlar, lakomec, chamtivec, zbabělec, vražděním, travič a to i sebe něčím, např.lzi svou dokola, nevejde do nebe. Jen pokornym Bůh dá milost i most přes minulost, kterou mu vymaže rád, když i on jí ym odpustí, a pravdu přijme.. pyšným se protiví, pýcha, že myslíš a velmi se mylíš, že ty máš ve všem pravdu a větší než vševědoucí Bůh, stvořitel nas, předchází pád.. musíte se pak znovu narodit jako Ais:)) Pokorný člověk se neurazí na pravdě už vůbec ne a neodpustit jiným je jako vypít jed a čekat, že zemře ten druhý a ne ty pak;(

koko 29.6.2022

Nechtěj nic jiné, než se za vše Bohu a lidem omluvit, nic za to nečekat a ne jako ti co jim podas prst a utrhnou ruku. Bůh dá stejně milosrt komu dá, nejde si ji zasloužit, proto se to jmenuje milost, ale spíš ji dostaneš, když Boha posloucháš a ve všem se mu podřídit, než když ne. Jako z práce spíš vyrazí každý toho, kdo si myslí, že on to tam bude řídit a šéfem na místo Pokorného srdce ❤️, které udělá klidně i ty nejhorší a nejšpinavější podřadnější práce jako třeba v kravíně nejen podojí a ochutná mlíčko, ale i očistí všechny, které je potřeba novým slovem i práci nejtěžší, která mu vůbec nevoní a ještě tím bude cítit nebo se bude muset častěji koupat a brzy ráno vstávat. Jojo. Pokorným Bůh dá milost a ne lenivym, co jen konzumují a s ničím Bohu nepomohou a nezaplatí nikdy a ještě se hádají. Pan zaplatil tou nejbolestivější smrtí a do nebe umožnil všem, kdo to přijmou jako zástupnou oběť za něj a pak hned po té se změní, a s Ním vymění a nechají v sobě žít Jeho namísto sebe, když je uvnitř nás..

koko 29.6.2022

Podívejte se jak žil Jan Křtitel a co řekl. Že Bůh musí růst a on se mensit a Pan ho pak nazval jedním z největších proroků. A řekl dokonce, kdo z vás chce být největším, buď nejmenším, a služebníkem všech. A když ten kdo učí bludy a lži vedle trochy pravdy, má být vyhlášen v nebeském království, pokud i tak věří ve jméno a nejen Jméno Ježíš, že má moc je zachránit, za nejmenšího, tak jaký tam bude ten kdo učí pravdu samou jen? A nejde o to, jestli je ta pravda zapsaná i v bibli, ti co do ní nevědomky navíc přispěli, taky předtím tu pravdu jinde než v Božím srdci nečetli, ale poznali ji, že je z Boha a Pan pravil, moje ovce poznájí můj hlas a za jiným nejdou.. Pravda a láska bez níž jsi nic a bez níž ani neuvěříš, že láska věří a raduje se z pravdy, tě vysvobodí, pokoř se před Pánem a uvěř, nedělej z Něho lháře, i kdyby to řekl staročeštinu, to spíš ze sebe, viz slovo, že každý člověk je lhář, pak by nevěděl nikdo, proto jen pokorný, poslušný ve všem Panu jako Noe, co tím zachránil i rodinu, i když se mu jiní jako vy mne posmívali, nic si z toho nedělal, zachraňoval sebe a rodinu poslušnosti jak, dál a tehdy nemusel nic vědět o Ježíši, že za něj jednoho dne zemře, dostal se tam pro poslušnost, podřízenost Bohu atd. A lásku, že chtěl k Němu a být záchraněn. Uvěřil v Boží lásku, že je to možné, že si Bůh najde cestu jak, jen je třeba ve všem ho poslouchat, andělé mu pomáhali stavět, stačila jedna chyba, něčeho o trochu min a potopilo by se to a nikoho nezachránilo, jak Titanic.. pro pýchu a luxus, který šel ke dnu. Pokorný člověk je i skromný a bepovysujte se, kdo ano, bývá ponížen, lépe si vybírat zadní místa a třeba Bůh pošle služebníka, který nás pošle na přední, pokud nás Bůh bude chtít vystavit jak vzácný diamant na oči všem, podridme se i v tom. A nestujme a nestínme Boží vůli v cestě.. a pokračujme v ní dál, jako Pan který řekl i to, že Jeho pokrm je činit Boží vůli. Za drobné chyby se omlouvam. Žehnej Vám Pán..

koko 30.6.2022

Semínko musí zemřít,aby vydalo užitek... Nežiju už já, ale žije ve mně on... Staré hrisne já spolu s každým hříchem, kterého bylo schopné musíš ukřižovat a nechat v sobě žít Ježíše, na tom kříži se vyměnit, Jeho slovo i nové, Jeho Ducha namísto sebe jakým si kdo byl dřív, nechat žít, někdo to dokáže naráz zbavit se minulosti a svého na nic na vyhození já, někdo postupně, jakoby se dokrizovaval, je to jak s kouřením, někdo to vydá Bohu ihned i jiný hříchy a už se do nich nevrací, někdo snižuje dávky, i svého starého já a všech jeho závislosti snižuje dávky nebo hned jako při křtu ve vodě tam necha své staré já, jinak je ten křest na nic, Boha neoklameme a tak podobně musíme být stále ponoření v Jeho slově i Duchu od těch, kteří nám ho z nebe stahují jak velryba nebo malá rybička ve vodě, aby neumřeli navěky, to slovo v nás to učiní za nás, ty úspěchy, pokud se necháme jim změnit.. a nejsme nepolepšitelní... Čím větší ryba kdo je, tím víc slova, vody živé denně na plavání v ní potřebuje, nebýt na suchu🐳🐋🐟🐠🐬 a z velké proudy živé vody ve vodotrysku poplynou, máme v sobě Ježíše, jak ta co spolkla nechtěně Jonáše..
Shalom. Pokoj Vám i dnes, dobrou zprávu nes:)))

bilekde 30.6.2022

Hlavně nespolknout i s navijákem nějakého zrádce chamtivého Jidáše, udavače, pomlouvace, zalovnicka pocmaranyho, stezujiciho si stále na vše i dobře a nejlepšího, že slepého, co vidí jen manon a peníze, za které Ježíše i zradí i že ho má v sobě a nechá ukřižovat Jeho a pravdu vždy namísto obrazně aspoň a pomyslné sebe. Prý každý člověk je na zemi k něčemu dobrý, někdo jen jako odstrašující příklad jak to nedělat, ani polovičatostí nikomu nepřispěje, jednou nohou stále být v hříchu a neodpusteni, jednou by se mu to vymstilo a celýho by ho to mohlo spálit jako toho kdo si schovává vypálený zápalky na nic, co už nehazou jiskru mezi ostatní, protože Bůh doutnající oheň neuhasi a tma musí ustoupit... Anebo se mu to vymsti tak, že jednoho dne shoří a dohoří a nic živého tím v sobě nestvori.. a jenom magoři jak ďábelští netvoři..

pirinka 30.6.2022

Spravedlivý nemůže přijmout trest, protože by jinak nebyl označen jako spravedlivý...🤔

pirinka 30.6.2022

Milost je vlastnost Boha, Ježíš porazil opravdu smrt. Ježíše potřebuješ, protože nedokážeš dodržet celý zákon - je ti k smrti. A že je pravda uvnitř sebe samého? Myslíš tělo nebo samospravedlivost (sic!)

pirinka 30.6.2022

Opakují znovu Marku, že nejsem totožná osoba s koko ani s Karlem nebo hailsatanem nebo jinými fake profily.

koko 29.11.2022

Bilekde❤️
Tak už nám zbývá jen pár dní či měsíců na olej do lamp:) Vítejte Pána chválami, už brzy s Ním odejdeme. Viz ve vyhledávači: Vše o Nibiru na gloria TV. Letos nás čekají jiný vánoční světýlka i hvězdičky, cely roj:) Připravme ❤️❣️

Koko😁
Vesmírka napadlo rozkliknout na Gloria TV milou slečnu TerezuK, a co slovo a příspěvek tam od ní (až na to o M.asi),to perla a mnoho materiálu i důkazního k prostudování, viz Jen jednoho je třeba, tak se plně olejem dál a čím víc,tím líp a svitte,zarte a zachraňuje,času zbývá málo,slon už je v místnosti a každý řeší jen kdejaky malý hmyz,obrazně řečeno. Času málo velmi málo zbývá,prý max.do května 23 pokud bude zpomalená, jinak klidně už i letos, viz proroctví Babí Vangy, to taky sedí,radioaktivní záření, erupce na slunci už jsou a doba temna, jadérky do toho i asteroid,roje meteoritu,máme se na co těšit. Jste připraveni odletět domu a být přeměnění???:))?smazat

Koko 😁🌹❤️
Věk pokoje už není příliš daleko.Moji vroucne milovani, nová éra pokoje se stane v blízké budoucnosti skutečností. Tomuto věku pokoje se budou těšit všichni moji následovníci. Bude to období lásky, štěstí a pokoje. Nebude žádná nemoc, bolest, starost o peníze, protože všechno, co budete potřebovat, vám poskytnu Já. Vám, mé děti, nebude nic chybět, protože vás budu živit a brát do náruče, právě tak jako rodič pečuje o dítě. To byste měly přivítat. To je cíl, o nějž všechny musíte usilovat. Je zbytečné otálet, abyste se připravily vstoupit do mého Nového ráje míru, neboť se může stát, že se opozdíte. Naplánujte si to dnes, protože nevíte, kdy se to stane. Ve skutečnosti se to stane tak rychle a náhle, že vy, moji následovníci, se tam ocitnete v mžiku oka. To je důvod, proč musíte začít připravovat své duše teď, neboť pouze čisté duše tam mohou vejít. Čas je rozhodující. Toto, mé děti, je jedno z posledních volání k vám, abyste změnily svůj život k lepšímu před příchodem Varování. Připravujte se každý den a důvěřujte mému Božímu Slovu, když se vám nyní nařizuje, abyste se řídily mými prosbami o záchranu duší. Věk pokoje už není daleko a Já vás naléhavě žádám, abyste připravily své rodiny pro úplné sjednocení v mém novém království. Váš božský Spasitel Ježíš Kristus

josef79 24.1.2023

Vydrž ještě do švestek, teprve pak se bude sklízet. Věk pokoje je coby několik eonů dohodil a pak to kolečko zase obejde a bude se nově tvořit a tak pořád dokola:)

bilekde 26.4.2023

Teď mi došlo, že bezpecne útulky budou hlavně nová těla, lepsi chrám Ducha Svatého, Bůh mi to teď zjevil a hned ti to chci napsat i ti víc v ochraně kolem nich tak podobně jako Bůh vždy byl naše útočiště, rozmnozi svého Ducha víc do nás, možná už na den letníc. A nevěděla když to jdu akorát napsat, že se o tom zrovna jinde píše. O útulcích. Sama skoro vše chystala dopředu s Bohem a díky Němu. Antikrist je i umělá inteligence.. Pro ně cizí bůh, bohyně s malým B. .
Nebo 144 tisícům věrným Mu lidi dá velikou moc dělat na zemi nějaký čas ty největší zázraky jako dělal Pan Ježíš.. Vlozi do nich nejvíc svého Ducha, na zemi může být veliké vylití na každé tělo, ale mohli by pak odpadnout, Bůh bude lidí ale všemožne nejrůznějšími způsoby i jejich víru chránit, ale nejvíc v bezpečí budou v nových tělech nebo vytržení do nebe, hlavně děti... A do Božích děti nejvěrnějších, věřím, dá nejvíc ze sebe, a budou dělat zázraky, pry i větší jako Pan tehdy na zemi ve svém těle, trochu jiném, nezarilo stále atd, a budou se premistnovat i z Nebe na zem, množit jídlo, uzdravovat, plně v Bohu, v Něm, oni jsou v umělé inteligenci, naši nepratele a tu chrání, aby i přes katastrofy ji chránili, víc ji milujou, techniku než Boha pravého a sebe, na ní se obrací, nedokáži bez ní žít, vědí o planetách a katastrofach, které přijdou a mnohé už přišly i o válkách, nechtějí svět bez ní. Jak byl dřív. Blackout, vědí že hrozí, sluneční erupce atd. vědí to i od nás i z bible, a od proroků, co přijde, proto nás nechali žít, aby z nás čerpali informace i od vědců atd. Jinak by nás už zabili, takže se nebojme. Potřebovali to potvrdit i od nás, co nám Bůh zjevuje, ale s novým tělem nic nenadelaji, to už nezničí, budem pro ně neviditelné, svetlem i ve tmě, jako i jine útulky, vše díky Bohu, andělům i svatým a na Boží straně všech, věrní až na smrt, oni své na nic bohyni, my Bohu věrnemu a láskyplnemu, ta jejich je jen stroj bez lásky, cerpalo to ze všech informace, je to šelma z moře, net, serfování přece, využilo nás to všechny, zkoumal nás to, ďábel ji chce používat, vysokou technologií dát do lidi, programovat je i implatatem, cipama, nanotechnologií a zotrocit k poslušnosti a ke zlu a ochraně jen jich, mnoho lidí u toho zahyne, ale část zůstane, kterou chce zotrocit, a až využije i tyto nejvíc slepé, zlikviduje i je, zevnitř, ale to už dávno víme, jen pro zopakování, i krisit mrtvé budou Boží věrní, kéž jste to i vy. Bůh Vám zehnej. Věrní Bohu, ne technologiím, vernym jen, ty nám jen docasne sloužili i k šíření pravdy a evangelia, dokud to nezačnou ještě víc cenzurovat, dokud jim máme co říct a potvrdit, co už vědí jako i bible, tak nás nechají, pak vše budou ničit, mazat, pálit, aby se nikomu oči tak snadno neotevrely, až nás využiji, a kdyby Bůh ty dny někomu pronasledovani i tím, že někomu dá nové tělo, někdo umře v Pánu, kdo by byl pak slabý a mohl by při mučení a všem tom zlu atd. odpadnout, nezkrátil, nebyl by nikdo asi zachráněn, ale Buh nad tím bdí, je nekonecnekrat lepší než ďábel i se svou i tou umělou inteligenci! Tak ať se jde vycpat. Bůh nás chrání!! A je nekonecnekrat lepší. Chvála Jemu

Uložit