KDYŽ JDE O VTEŘINY JEN. Napiš svůj příběh, nestyď se:))

Kdy vám šlo o život a záleželo na vteřině a kdy vás co převálcovali, že jste neposlechli Boha hned, dejte Mu to vše do rukou, ať vaše cesty napraví, udělá cestu tam kde žádná už není, některé vztahy jsou jen přerušeny na chvíli a budou pokračovat, tam kde jste je na chvíli pozastavili, aby se mohli věnovat i jiným, některé v nebi, pro Boha v Jeho očích velmi brzy, takže proč by to nedopustil, když je to pro něj jen vteřina díky níž můžete mnohé zachránit, že máte na to víc času, tak NEČEKEJTE až všichni jak kolem Titaniku, které máte a můžete třeba jen vy v Bohu a já ti též ráda pomohu, teď v tuto vteřinu, když tě do toho Božím novým slovem a připomínáním starého, že se za Jeho zachraňující slova nestydím, burcují, burcuje svým slovem, nenech je zemřít bez Boha, svit až do konce, dokud se vše nepotopí a zpívej odvážně i Jeho žalmy až do konce a nerikej, i když je to vtipný, jestli by tim udolím sere smrti nemohli jít rychleji... :) A k tomu Vám dopomáhej Bůh. Zachraňujte, amen. Dokud jde čas a platí ještě nějaké dnes, NA KAŽDÉ vteřině moc záleží, vždy se zeptej každou vteřinu v poslední době, zda i tuto i tuto i tu další někoho zachranujes pro věčnost, ne od hladu a jen casnost, výměn vše časně, prosím za to věčné a budeš mít od všech, které v Bohu a s Ním a v Něm zachránit jako jedno tělo, věčně odměny i lásky od těch všech komu ještě spolu pomůžete. Amen! Shalom. Pokoj Vám. I teď i teď, i teď, na minulost kdy si nikoho nezachrání ale kdo, se nedívej, od teď buď zachránce v Bohu svém, jak hasič, co ihned když uslyší troubení ví, co má dělat, co je potřeba, buď akční hrdina, když už poslední hodina a každá vteřina může být už tou poslední, koho vezmeš s sebou, napl celý autobus do nebe novými Božími dětmi, pylne jako včelka. Z květů na květ, opiluj, predavej med a ne jed a to i teď hned!:) Amen

mdo koko 10.5.2022

komentáře: (5)


koko 10.5.2022

Oleji a medu neškod, řekl Bůh andělovi a tedy ani těm, kdo je mají, obojí v sobě a na sobě, jak při křtu Páně Ježíš i holubici nad hlavou i svatou zář, byli jsme označení, tedy jsme v ochraně, pokud máme obojí, pak ať se nikdo takový vždy tehdy nebojí, vždyť je psáno, přibliž se k Bohu a přiblíží se a ďábel uteče, tak Boha neopouštějí a chyť si radši každou myšku, co bude ráda číst tvou každou knížku. Nebo si Budu linku chyť svou lišku a nelez ji i do pelíšku.. Ty lov je a pochytej do nebeského království jak housenky z kterých bude motýl 🦋🦋🦋 i když byli před tím tak citlivý na duši a zlamaní jako ti, co mají i křídla motýlí a ne andělská ty nebeská nebo orli.. Tak měj obojí a též olej Boží, aby tě ďábel jak meloun do vody hozený, olejem pomazaný, nechytil, buď i k službě Bohu pomazaný. Duchem Jeho a novými slovy plnými radosti a radost všem jen přinášející, kdo hledá najde.. i med, tak rychle jeď, teď hned a dej mi laik, ne facku další:))

koko 10.5.2022

Vykupuj čas, každou vteřinu! Pro Boha a zachraňování do nebeského království, nech to tady vše na Bohu, nech Ho žít za Tebe pozoruje Ho, jak to tu efektivně a úspěšně vše převezme za tebe, pozoruje to z bezpečného povzdálí jak z nebe, nepletu se mu do toho, nejlíp to vše vyřeší, co si spackal, když ses pochytat do všech pasti jak myš, co zaklapli, nechal nebo skoro nechal, neboj se, to vyhrajeme, nech to na Něm, praví, na Mě, dej mi to vše do rukou, já se o to postarám, o všechno, jenom se neboj toliko věř, rozjedeme to ve velkém, každé písmenko i vařečka je důležitá, na každé chvíli lince moc záleží, jde tu o všechno, tak ať už vám to nikomu není jedno, kdo není s námi je proti nám, kdo s námi do nebe neshromazduje, ten rozptyluje, všichni za jednoho, jak tehdy jeden Král nebeský za vás všechny, vezme tak stejně za vás a na sebe každý pro vás na zemi těžký jriz, ponese ho opět i ten čas život zbyly klidně za vás a vytřou si to, slízne zase za vás, moc mu na vás a vaši záchraně totiž velmi záleží, aby nestratil ani jednoho z vás kterého jsem mu dal, tak mu nebrante a pomáhejte mu v té záchranné akci vas.... Ať můžete říct, nežijí už já, ale žije ve mně On spolu s Pavlem, který taky před tím nechápající mou vůli, ale až ji pochopil a Svatý Duch a Ježíš ho osvítil, pak se mi do služby naplno vydal a věřil mi, že se o nej postarám, nebál se, i když ho chtějí zabít i váš by chtěli a nejen to i týrat všemožne a mučit, ale věřte tomu, co je psáno i v bibli a zaslíbení a čtěte si to navzájem a připomínejte i to, že žádná zbraň učiněna proti vám se nezdaří a co na vás sešle se mu dík slovu a moci moji z něj ve vás jak víc než meči jemu zpátky, co zasel a poslal na vás a odpálil jak raketu, jemu zpět vše a mnohonásobně vrátí, vše co poslal proti vám jen jemu uškodí, nepříteli mému, vašemu i nebes... Tak se nedělá, pokud ten silnější je ve vás, když jsem s vámi, kdo je proti vám, tak se radujte z toho, že vás tak velmi miluji, na mém slovu dál hodujte, jen na něm v jakékoliv míře i plně, v žádné nikdy neškodí, jen plodí nové děti a pomáhá bezpolestne rodí, radostně a rozšiřuje nebeské království, tak se bedeste a i jiným to k radosti zas jejich a celého nebe přivezte a štafetový svitek po opravě chyb drobných každý i tento předehře dál, je to štafetový běh jak ten olympijský, oredavate si oheň, až do vítězství ohnivou pochodeň, bojujte dál až do vítězství a nezhasejte ten oheň mě lásky převelike k vám a predavejte si ji dal a dál a čím víc vás bude, tím líp a vás nebude, co oredate, se jen rozmnoží a bude mnoho takových zapálených lidí, ohnivých pochodní a svítit vás, mnoho jak lampionů v pohádce na vlásku, když se mi ztratila má princezna nějaká, kterou dál volám tím zpět, aby mne našla, mě světlo viděla a chtěla a nebála se utéct z věže čarodějnice a uzdravovat nejen vlaskami blonďatými zářivými, ale i hladkém svým dál a dál .. Vás žehnající Vám Král. Inrisrdcezlasky.com❤️ a jatevidim.com😁🤗🌹💛🌟☀️🌈

koko 10.5.2022

Vykupuj čas, každou vteřinu! Pro Boha a zachraňování do nebeského království, nech to tady vše na Bohu, nech Ho žít za Tebe pozoruj Ho, jak to tu efektivně a úspěšně vše převezme za tebe, pozoruj to z bezpečného povzdálí jak z nebe, neplet se mu do toho, nejlíp to vše vyřeší, co si spackal kdo, když ses pochytat do všech pasti jak myš, co zaklaply, nechal nebo skoro nechal. Neboj se, to vyhrajeme, nech to na Něm, praví, na Mně, dej mi to vše do rukou, já se o to postarám, o všechno, jenom se neboj, toliko věř, rozjedeme to ve velkém, každé písmenko i carecka je důležitá, na každé chvílilince moc záleží, jde tu o všechno, tak ať už vám to nikomu není jedno, kdo není s námi je proti nám, kdo s námi do nebe neshromazduje, ten rozptyluje, všichni za jednoho, jeden za všechny, jak tehdy jeden Král nebeský za vás všechny, vezme tak stejně za vás zas i dnes na sebe každý pro vás na zemi těžký křiž, ponese ho opět i v tento těžký čas, život zbyly klidně za vás a vydrží to, slízne to klidně znovu zase za vás, moc mu na vás totiž a vaši záchraně a velmi záleží, aby nestratil ani jednoho z vás kterého jsem mu dal. Tak mu nebrante a pomáhejte mu v té záchranné akci vas.... Ať můžete říct, nežiju už já, ale žije ve mně On spolu s Pavlem, který taky před tím nechápal mou vůli, ale až ji pochopil a Svatý Duch a Ježíš ho osvítil, pak se mi do služby naplno vydal a věřil mi, že se o nej postarám, nebál se, i když ho chtěli zabít i vás by chtěli a nejen to i týrat všemožne a mučit, ale věřte tomu, co je psáno i v bibli a zaslíbeno a čtěte si to navzájem a připomínejte i to, že žádná zbraň učiněna proti vám se nezdaří a co na vás sešle se každému vašemu nepříteli dík slovu a moci moji z něj ve vás jak víc než meče zpět a bumerang na hlavu jemu zpátky, co zasel a poslal na vás a odpálil jak raketu, jemu zpět vše a mnohonásobně vrátí, vše co poslal proti vám jen jemu uškodí, nepříteli mému, vašemu i nebes... Tak se nedes, jsi li můj a smířen se mnou a v mé dlani jakoby vyryt navěky i v srdci mem, já tě znám i jménem každým kdy tvým novým a vždy si tě znovu i po odpadnutí každém k sobě zpátky navrátím a zachránim, spasim, přivedu a k sobě privinu, obejmu, obvazu, rány zacelim a zhojim ti, pofoukam, atd. a celého a celou si tě zase spasim aneb zachránime, znovu a znovu jako hasič připravený vždy hasit a spasit..., pokud ten silnější je ve vás, když jsem s vámi, kdo je proti vám, tak se radujte z toho, že vás tak velmi miluji, na mém slovu dál hodujte, jen na něm v jakékoliv míře i plné, v žádné nikdy neškodí, jen plodí nové děti a pomáhá, bezbolestne rodí, radostně a rozšiřuje nebeské království, i vaše srdce z lásky ❤️, i skutky lásky 🌹🌹🌹, ☀️ ať je stále větší a větší a růží vašich z vašeho srdce čím dál víc, voňavých, nejen pichlavych, tak se nedeste a i jiným to k radosti zas jejich a celého nebe rozdejde, předejte, přineste i moji dobrou zprávu rozneste, předejte dál, odvážte se a nevazte, osvoboďte se k tomu i k mým dobrým skutkům a netrapte se už žádnou starostí, mějte už jen tuto jednu jedinou, jak někoho zachránit a vše ostatní jiné a nepotřebné vám se tím starat, vlozte a předejte na mě, i prenechte, nestarejte se o to, co vám nepatří ani o svou pověst před lidmi, ať už vás zajímá jen to čistě, co si o vás myslí Bůh a jakou budete mít a odměnu za ní a své skutky v nebi, když už něco. A co jste zadarmo dostali z mého srdce nejlepšího, zadarmo dejte, nepochybujte o tom, o me lásce k vám, buďte vždy u zdroje nevycerpatelneho nikdy, jak lan co dychti po mé vodě a pravde u pravého nevysychajícího nikdy pramene, navíc živé vody, naveky z ní budete živý, moje laně jak na laně už jak na vlásku, když chce král zachránit svou Zlatovlásku někdy visící i váš život a proto na každé me větě i tehdy vždy zas a zas, čím víc zly kdo útočí na vás, tím víc na me pravdě a lásce úplně závislí buďte, na mne, ne na lidech, kteří ti to, co potřebuješ nemohou v plné a hojné míře dat, jen já dávám život a navíc věčný v hojnosti, plnosti, na max. V lásce a štěstí atd. A nebo nechtějí už ti to vše z lásky a lásku svou ze srdce věrne dál, jak dřív uměli ještě, davat, že jsou velmi omezení nebo jinými omezování k tomu už milovat víc a brání jim v tom i jiní, co jim jen škodí. Proto modli se za ně, aspoň v skrytu srdce svého, aniž bys jejich jména musel kdy nutně vyslovit, když tě velmi bolí, že tě opustili ti všichni tebou velmi milovaní a nevěřili ti a pochybovali o tobě, však o me lásce i tvou někdy vinou, že jsi nebyl v lásce kdo dokonalý, nějakou nemusejí a já to vidím a co je v skrytu v koutku, i kdyby tvého srdce, aby tě vzpomínání na ně všechny nebolelo a nezabilo, odměním, co tě nezničilo, te ale posili zas, když mi to i teď i jindy vše, co tě zas bude bolet, kdykoliv si vzpomeneš, dáš a budeš dávat, a vše i k vyřešení všech i kdyby těch nejsložitějšch pro tebe až neřešitelných v tvých očích, rovnic, a ty všechny dáš a nic z toho, co tě trápí si pro sebe nenecháš, své starosti a trápení a nemoci vlož na mě, já jsem je už na kříži nesl sám, proto tak trpěl a modlil se až krev potil za tebe, už i v potu jsem ji za tebe začal vydavat, postupně všechnu prolévat, pomalu a jistě, na obmyti všech tvych hříchu, i kdyby jich bylo mnoho i tisíce, a pak mne o to víc miluj, čím víc jich bylo mou krvi za tebe smazáno a víra je ze slyšení i čtení, tak úvěr tomu, co čteš a předej to i jiným, svou víru i jiných ve mně, amen a budeš zachráněn i pokud se za mne a má slova nestydíš a nebudeš dál a dokonce někdo i na obdiv je vystavujes.:) Vždyť ano, správně, za jedna, co máš v srdci víc? Co cennějšího a vzácnějšího, čím a kým ze sebe můžeš někoho navíc zachránit a obdarovat, než má zachranujici a z tlamy všech šelem vytrhujici, slova, která když ti ďábel nesebere, a víru v ne a jistotu nejen naději a pevné odhodlane mne i následovat doufání, pak ti nesebral nic podstatne a hlavní, možná někoho, na chvíli ale jen, protože platí i toto slovo:) tak mu též uvěř:) Že dej Bohu co a koho máš rád a já je které ti vzal a byli nějak tvoji, v nebi mnohonasobne rozmnožim a vše co miluješ nejen koho, kochej se v Bohu a splní i žádosti srdce tveho...a prerusene na chvilinku vztahy, abys měl víc času mi sloužit a pomáhat i jiným, opět obnovíme, neboj se, věř, toliko věř, co ses dřív kdo bal...a bylo to mě dílo spásy a už je to dokonáno pro tebe z lásky, můj největší skutek lásky a nejtěžší věc pro mne, tak se raduj, me rány a bolesti tě uzdravují a přijmi to, že to bylo i pro tebe, že už se tu nemusíš s ničím a nikým nikdy trápit s kým sem se už na kříži předem vypořádal. Věř tomu amen a blaze tomu, kdo uvěří, bude zachráněn, ty sám a víra tvá to učiní i víra jejich zachrání zas je, buď závislý na mne, jak na zdroji živé vody, praprazdroji:)) Tak ať už se nikdo z vás mých neděsí a zlých všech lidí a mocnosti nebojí a nehledá už obojí, jak sloužit a zalíbit se i jim i mně, zároveň obojí nikdy nešlo a nejde dál, vždy někoho zarmoutis tím vším, co uděláš, ale ať to není Duch svatý koho, nebo neříkej si, kdo nic nedělá, nic nepokazí a nezastav se kvůli neúspěchům nějakým v něčem na místě, rozsir své srdce a hranice lásky a kolíky svého stanu i pro jiné mnohé další, aby jich bylo jak u Abrahama mnoho jako hvězd, nespočet, tak ať už se jen dobře rozhoduje tvé srdce, kterým se rid víc než jen rozumem nekdo, hlavou, mozkem bez Boha navíc v nem... bydlím a přebývám v srdci duchovním uprostřed Tebe, amen .. Vás a nemůžeš nikdo sloužit více Pánům, a zalíbit se, jim nevirou mi a mě vírou jim a nevírou mě, nedůvěrou, tak se me lásky naplno už chyť, vy všichni se jí, a všeho co zase z lásky převelike a nikdy nekončící a s vámi se neloucici, zaseji, a množte ji, nekritizujte ji, moji lásku a chyby v ní nehledejte, jak hnaný a zmítaný větrem a napadány každou dáblovou jak z pekla myšlenkou, měj a nos přilbu spasení na mysli, ne roušku jen, ta tě neochrání, nespasi ani ti už dávno padlí před tím, co do mysli vašich nejhoršího posílali a zvitezte nad každou zkouškou...a štafetový svitek po opravě chyb drobných každý i tento předejte dál, je to štafetový běh, jak ten olympijský, predavate si oheň, až do vítězství ohnivou pochodeň, bojujte dál až do vítězství a nezhasejte ten oheň, plamen me lásky převelike k vám a predavejte si ji dal a dál a čím víc vás bude, tím líp a vás neubude, co predate, se jen rozmnoží a bude mnoho takových zapálených lidí, ohnivých pochodní a svítit vás, mnoho jak lampionů v pohádce na vlásku, když se mi ztratila má princezna nějaká, kterou dál volám tím zpět, aby mne našla a mé světlo od kudkoliv jak z věže zahlédla, kam ji ta zla uvěznila, moji Boží dceru a světlo v ní schovávala i tu uzdravující moc a jen pro sebe si ji sobecky chtěla nechat, přitom nebyla její dite, ale ukradla ji a nevrátila nikdy vlastním rodičům.. aby i z vězení za světýlka má a jak se mnozí k radosti své,vty hvězdičky Boží a dětičky viděla a chtěla a nebála se utéct z věže čarodějnice a uzdravovat nejen vlaskami blonďatými zářivými, ale i hlaskem svým dál a dál a hlasem jak rozhlasem pravým Božím. Amen! .. Vás žehnající..

koko 10.5.2022

Jak vám vteřina vašeho života může vzít všechno možný někomu i věčnost

Když se za vteřinu zmačkne likvidacni tlačítko, nedává pozor při řízení auta nebo myšlenek a jazyka, když se rouhame, je za vteřinu po všem, když se splodi dítě a nemělo to tak být, protože ti dva nemíní spolu zůstat a všem to zničí život, když se řekne za vteřinu sprosté slovo atd.

Koko 10.5.2022
Zmáčkne, splodi, udeří, přejede, vyřkne atd.

Koko 10.5.2022
Anebo když Bůh včas řekne uteč, uskoc, spodní nebo vrchní, podle toho zda se ponižuje nebo povyšuje:) prchni atd. a máme na to jen pár vteřin jako když jede auto nebo něco, co nás má převálcovat, pak je každá rada už i na útěk draha, když člověk neposlechne včas a až zazní troubení, a přijde něco jako blesk rychle, tak má člověk taky jen možná vteřinku, na rozmyšlenou, na které nejvíc bude záležet a měl by to už začít trénovat, zda tu vše a rád opustí s vděčností a radosti, na světě je jen a bude čím dál víc zle přece. Anebo když uvidíme světlo, že je rychlejší než zvuk nebo polární záři i jako varování před světovou katastrofou, a třídenní temnotou nebo čím vším děsivým, pokud jste dal nevěřící nebo jen málo, a budeme mít jen pár vteřin zas na ukryt, buď doprostřed budovy nebo za ní nebo někam, kde mužem přežít.. pokud máme... Měli bychom si to vše, dokud ještě jede internet pro jistotu nastudovat, vytisknout i nejcennější hlavně Boží slovo, po kterém pak bude ten největší hladomor, pokud tak neucinite a na bezpečné i třeba ohnivzdorné místo neschovate, pokud chceme, i informace různé, jak přežít i bez elektřiny a nepoprat se tady o jediné poslední zbytky dostupných pak někomu zásob, nebo zda a jak jde i jaderný útok a mít nekde vše potřebné i pro jiné v zásobě, protože lidé nás pak a válka je celosvětová před námi, vás, a vaše znalosti, budou, můžou potřebovat, štěstí přeje připraveným.. nebo ne? Napiš svůj názor nebo mi dej laik, ne dělám si srandu, fakt, s tím lajkem nebo jak se to píše;)) Proč je vlastně mají dávat, vysvětlí mi někdo proč to v těch videích říkají, mají z toho pak Kč nebo co??? Mluvte, pište, NO TAK zachraňujte, hasiči to taky nevzdávají a bojují do poslední chvíle, i když už je vše skoro shoreny atd. pohnete, někdy jde o vteřiny jen, kdy můžete někoho na ulici, v autobuse potkat a vše ve vás křičí Oslov toho pána, kord když si ho zázrakem potkal už po druhé za den ve velkém městě a on nutně potřebuje slyšet o Ježíši a ty nic, sedíš dál, i když je tak smutný a duchem skrouseny a zdeptaný, změn svůj pohled na lidi i ty, co ti kdy ublížili, začni se na ně dívat Bozima očima plnymi soucitu a odpuštění a touhy pomoci jako toho kolem potopené lodi, co chce nekoho živého, už skoro na vymření zachránit, přece tam nejel nadarmo a Pan na svět zemřít i za ně nadarmo nepřišel i je chce na loďky naložit, pomozte mu, ať vás nekam též a vše zle nedopustil tolik bolestivě pro všechny, ab někoho, aspoň jednoho jak srdce oceánu, zachránil, pomozte jí, vylovit i tomu pánovi v autobuse a nedívej se jen na to, aby ses před lidma neztrapnil, přece ti neni fuk, kdyby se dnes ten cizí pan třeba s rakovinou zabil... Atd.


Co si myslíš…
Uložit
Odkazy: Odchod do důchodu Hypotéka České spořitelny Lékaři a doktoři učitelé a školy

Copyright © krestanskaseznamka.cz

danka_usata 24.5.2022

Odchod do důchodu a hypotéka?

Uložit