Plemenu zmijím v dane a karlovi

Zastávám se člověka, kterého sikanujete, ať už věří čemukoliv, jednotu s ním ani s těmi videí nemám, hned po první minutě jsem hned první vypla, mě zajímá jen Bůh a Ježíš a sloužím Bohu hlavně a vy dva jděte do pekla ruku za ručičku, to vím jistě, devko satanova je biblická nadávka, v kralictine je devka běžný a satanovi úspěšně sloužíte ruku v ruce jak tady všichni vidí dál, takže jste jeho devky, pravdu neumlcite i Pan mluvil o lásce a jiným nadal do plemena zmijí, což na vás až na malé krátké výjimky, když jste mlčeli, vždy sedělo nárame, stěny obileny, vlastně už ne, už jste ukázali pravou svou tvář před všemi, kdo jste, stěny lejny svými zmalovany, svůj k svému a nám patří pravda, vítězům jako vždy, mě a Ježíši, jsem Jeho, ne vaše, závidite, co? Každý kdo chce vidět, to tu vidí, kdo nechce být slepý a padnout s vama do jámy. Se slepci. Kdo chce vidí. A uvěří a pravda moje a Ježíše, ne new age ani vaše a Jidáše ve vás, a ďábla, co ve vás zuří a Boha Lásku agappe zas před všemi nestydate, hnoji a zrazuje, nejen po perlach že slapete, ale vy na ně a ďábel ve vás přímo ser.. i na Boha devky dvě jako vždy jak vyšitý. Šelma z moře s tlamou lva, co požírá druhý a ničí, ale jako David před vámi jak Goliášem a jinými zvířaty ve vás, tahá nebojácně ovečky Boží z vaší tlamy vytrhuje v Bohu, že ten silnější je ve mně, než ve vás padly démoni!!!!!!! Poražení navždy!!! Triumf je náš, ne váš!!! Sleponi. Slepýši!!! Co nic dobrého nenapíši!! Hade a hadico z které voda živá neteče, jen tvůj jed!!;!

mdo koko 17.4.2022

komentáře: (69)


danka_usata 17.4.2022

miloušek není tak milej, tys tu nebyla celou dobu...šíří tu zlo, křes´tany označil několikrát za fanatiky a tmáře..koho se zastáváš? jsi asi fakt větší pitka než ses doposud prezentovala. tímto opravdu končím diskuzi.

danka_usata 17.4.2022

takhle nadávat máš právě těm, kteří převrací evangelium nebo šíří jiné evangelium ne těm, kteří na to reagují. máš to popletené v hlavě, to tvrdil i stepb, když na tebe jednou stěžoval, že píšeš pitomosti, že se to nedá číst. lidi proklínáš, neskutečný, snad se nad tebou smiluje bůh, nechť ti žehná.

koko 17.4.2022

danka_usata
Tím, že smažeš komentář, pravdě neutečeš. Pan farář není debílek, ale nemá čas na pohádky tohoto rázu a naopak se snaží debílky přivést k pravdě. ...pan kaplan v kapli plakal..
karel2017 pan farář nám říkal, že nemamá poslouchat heretiky (milly). milly je jako pán v plášti, co nabízí dětem sladkosti a zve je na ochutnávku do své špatně zaparkované dodávky.
danka_usata je to eé
karel2017 je to 💩💩💩
karel2017 milly je 💩💩
danka_usata ano eé
koko máme mít za ee modly a vše, co nás od boha odděluje a ne to, v čem je i boží slovo a někoho to o bohu přivádí a pomáhá mu to, někomu to přináší věčný život i tak ta pšenice mezi plevelem, psal by jako vy někomu kdo chtěl jen po svým pomoct jak jen umí a předat to, co si myslí, že je dobrý, to co vy a vyhrožoval by jak ďábel vítána a vším možným? vždyť on to dělá z dobré, ne zle vůle, nechce zabíjet a ničit a krást vám něco, naopak, to vy jemu. jací jste takový lidí pritahujete. ja si to nepoustim ani vy nemusíte, ale neponizujte ho, kdo ponižuje jiné, sám bude ponížen, kdo se nad jiné povyšuje, slabé ve víře máme přijímat mezi sebe, ale každý si myslí, že je silnější, no nevypadá to tak, natož v lásce, bez které a soucitu, je každý nic. bůh se dívá i na pohnutky ❤️ srdce...
koko posílal by mu to hnědé milující pan ježíš a choval by se nepřátelsky jako vy? no tak něco chápe jinak než vy. a vy hned viry a ponížení místo víry a lásky posíláte. moudrý sám pochopí, co je pravda, nemusíte někoho šikanovat, aby i jiní pochopili. stejně si dal každý bude věřit čemu a komu chce, je to jejich cesta a svoboda vyznání a my to musíme jen respektovat a milovat je dál, ale touto cestou ani cestou hněvu a války nejít, zas najít cestu odpuštění a ne samé nemoci a neduhy pak pro neduhy. 🌈 duha v srdci je na znamení odpuštění a lásky ke všem.. pan má pro nás zaseté v nebi i za malinkatý už skutky lásky samé průzračné zlato precistene a průsvitné i pod nohama místo dlažby zaseto, vy chcete asi sklízet to, co sami tu jiným dokud byl čas zase zasevate. máme se napomínat v lásce a toto láska není ani náhodou. vy chcete chodit po tom co zasevate a posíláte jiným? pak to nebude v nebi, tam nejsou třeba záchody, tam se bude vše co sníte vypařovat jako nádherná vůně a čistému vše čisté a nic a nikdo mu neuškodí, i když dál marodí. ale ne už od teď v srdcí 💓 už to není potřeba, světlo, boží slovo, vyšlo i jeho láska:)))) 🌞amen!
danka_usata koko, šíří new age, podle písma svatého nemáme takové ani vítat..
danka_usata 2. janův 9-13 kdo zachází dál a nezůstává v učení kristovu, nemá boha; kdo zůstává v jeho učení, má i otce i syna. přijde-li někdo k vám a nepřináší toto učení, nepřijímejte ho do domu a nevítejte ho; kdo ho vítá, má účast na jeho zlých skutcích. ačkoliv bych měl ještě mnoho co psát, nemíním to svěřovat papíru a inkoustu; neboť doufám, že se k vám dostanu a budu s vámi mluvit tváří v tvář, aby naše radost byla úplná. pozdravují tě děti tvé vyvolené sestry. .....zařiď se jak chceš, stejně také věříš sračkám a ne bohu...
danka_usata otevři si bibli a drž tlamu, nejsem na tvé reflexe zvědavá..díky
koko vztahy, vztahy, vztahy, nekradme si jak ďábel s někým nádherné vztahy, nepomahejme v tom ďáblu jen druhé zabíjet a ničit, nezabíjejte lásku, to nejcennější mezi námi navzájem. láska je to nejvíc. co máme víc? nedávejte jiným a neposílejte ani obrázky, jaké sami od nikoho nechceme, nikde to mít natož v srdci, a nikde to nejhorší z vás a ve vás, co máte, ale to nejlepší, viz zlaté pravidlo, jak chcem, aby se jiní chovali k nám, tak my k nim a co chceme i od pana boha, dávejte i jiným a vrátí se nám to, ale rozmnožené na věčnost, protože co jsme jiným udělali, dali a poslali hlavně věřícím a malickym jeho, to i bohu. tak rozdavejte aaa sirné jen lásku a porozumění, soucit a pochopení. pokoj kdo šíří a jakékoliv ovoce ducha svatého, blaze jemu. amen.❤️💙💚🌞🌟🧡💛💜🤗😍☀️😁
danka_usata síříš falešnou jednotu...přečti si bibli, jsi v bludu, koko. já kokotok nečtu, je to ztráta času. ahoj
koko a ty zas míříš do pekla, je mi tě tak líto, vy tady zasevate jen to, co máte v srdci a ježíš to nebude. jsi zla a všichni to o tobě vědí, už abys zas zmizela za zmijozelem do zelí:) s tebou jednotu žádnou nikdy nevytvořil, to ani nejde, jen tvému fiktivnímu vymyšlenému příteli, s kterým tam mirite. ruku v ruce slepý vede slepého do jámy, co tu šíře vy na obrázcích jako vždy? každý si o vás obrázek udělá sám a bůh nejvíc falešníci y dva z pekla nepokorni povyšují i se nad jiný démoni. já povyšují lásku nade vše, vy jen sebe a to jak tomu přesně vy dva věříte a nikdo nesmí ani trochu jinak. to právo mu upirate, jinak se hned jak vlci a bestie převlečený za ovce a vlkodlaci pustíte, vlci převlečen, za lidi, fuj, hanba vám. zas se navrací tě jak pes ke svými zvratku i hovinku a upirate božím dětem každou novou z nebe novinku, stínítek lidem, aby neviděli ježíše jen a sirite strach z vás, no u mě neuspějete i kdybyste tisíc hoven když jiného nic neumíte tvořit, jen krást a zabíjet všem lásku a dobré vztahy, poslali každý den, falešníci
koko devko satanova, bůh si tě podá a zatočí s tebou, zhynes v pekle i se svymismrady a tlamou, co zasevas, já mám ústa boží, ty tlamu ještěři, hádek a stvuro převlečená za člověka co jen jiný kouses a požíral, vampirkou a zombice, ať už si pro tebe jdou tvoji oblíbení a tebou milování čerti z pekla, hade, vy jste si začali zas, já jen braním millyho a zastávám se ho, i když o to nestojí, ale vám to co vy jemu nikdy neposílal. braním jen většinu lásku kdo na než jiný a vy dva to nejste, stě devky ďábla v jeho ruce slepý a slepotu šířící dál, nepoučitelní vrátí lásky a půjdete sedět do vězení vecnyho na doživotí věčný
danka_usata přečti si v bibli o úzké cestě, o falešných prorocích, atp. soudit bude bůh na zákledatě toho, co vidí on, ne na základě toho, o čem ty se domníváš, že to tak je.
danka_usata milly nevyznává krista, nemůže být božím dítětem...
danka_usata https://enigmaplus.cz/vlivne-hnuti-new-age-skryva-se-v-jeho-myslenkach-nebezpeci/ ...„hnutí new age tvoří přechod k satanismu,“ prohlašuje například psychoterapeut a katolický teolog prokop remeš (*1952). za styčný bod mezi satanismem a myšlenkovým směrem nového věku považuje tendenci obou proudů ke zbožštění člověka.
danka_usata pokud zastáváš názor, že se mám stavět k new age neutrálně, pak ukončuji diskuzi. pokud zde šíří záhubu, pak mi přijde správné, na toto upozornit.
danka_usata své kokotoky si strč do prdele...pravda je jen jedna. nemáš takové ani vítat.
koko ty cti bibli, tak pavla milovali, že kdyby to šlo, mohl dosvědčit by mu i oči darovali, vy umíte všem jen nadávky a dvě lejna svý nebo ďáblova
danka_usata ¨pravdu neumlčíš.
danka_usata new age k bohu nevede...nejsi prorok, ani křestan... je mi tě už jenom líto..
danka_usata doufám, že si nemyslíš ještě, že jsem karel...ty totiž už nepoznáš filkci od reality, dobro od zla.
karel2017 milly je 💩💩 a koko je 💩💩, milly učí 💩💩 a koko učí 💩💩, a proto spolu mají jednotu a jeden se zastává druhého. je k pokukání, jak koko mluví v jednom příspěvku o lásce, milování, sdríčkách, sluníčkách, atd, a pak najednou “ty děvko satanova” - ten přechod je opravdu k pokukání.
danka_usata milly je 💩💩 a koko je 💩💩, milly učí 💩💩 a koko učí 💩💩 ...díky sračkám vibrují výš!
danka_usata a´t mi miloušek laskavě dá kontakt na ty faráře, kteří to new age uznávají jako pravdu jak říkal níže...stejně si jen vymýšlel a lhal beztak
Napiš kometář...
Milly7
CO NÁM PAN FARÁŘ NEŘEKL, díl 230.- CO DĚLAL JEŽÍŠ V SOBOTU...

danka_usata eé
karel2017 💩💩
koko vztahy, vztahy, vztahy, nekradme si jak ďábel s někým nádherné vztahy, nepomahejme v tom ďáblu jen druhé zabíjet a ničit, nezabíjejte lásku, to nejcennější mezi námi navzájem. láska je to nejvíc. co máme víc? nedávejte jiným a neposílejte a obrázků a nikde to nejhorší z vás a ve vás, co máte, ale to nejlepší, viz zlaté pravidlo, jak chcem, aby se jiní chovali k nám, tak my k nim a co chceme i od pana boha, dávejte i jiným a vrátí se nám to, ale rozmnožené na věčnost, protože co jsme jiným udělali, dali a poslali, to i bohu..
Napiš kometář...

danka_usata 17.4.2022

A víš vůbec, na co reaguju u Millyho? 6e on začal křestanství napadat jako první? dochází ti to vůbec?

danka_usata 17.4.2022

že vlastně se snaží z evangelia udělat lež a nahrazuje to new age s tím, že to prezentuje jako novou pravdu a vysmívá se církvi jediné pravé apoštolské všeobecné, že pan farář neříká pravdu, čím znesvěcuje tuto instituci a dělá z členů této instituce blbce?

karel2017 17.4.2022

Co si myslí koko o mně, mě nechává chladným a nezaujatým.🥱 Názory pohanů jsou vedlejší. Koko brání jen ty své, kteří slouží stejnému pánu. Takže děti ďábla se shromažďují, vytvářejí jednotu a útočí na Boží děti. Nic nového. 🥱

danka_usata 17.4.2022

navíc já bych stála o to, aby mne někdo upozornil, že jde širokou cestou nebo na nějaké zlé učení, což jsem dělala i videi, takže nerozumím její argumentaci...

koko 17.4.2022

I katolíci věří něčemu jinak než my a taky je nenápadame a nenazýváme je přímo lejna, kdyby lži jen, ale lidé jsou nádherná stvoření Boží a ne zadní šmejdi, Bůh nedělá šmejdy, to z vás kohokoliv dělá ďábel, když mu kdokoliv cokoliv věří a jeho lživá učení a lživý všechny informace, ale lidi, ty i tak dal milujeme. A máme milovat. A mne zas katolík Step po té, co jsme si tu veřejné v zapalu boje za pravdu vyrikali nazory různý, napsal jednou, když už jsme uzavřeli mír, že mi teda dáváte vy dva zabrat, a že mi v tom bojí s vámi fandí, a že se mu líbí mé nadšení pro Ježíše atd.❤️ Shalom, pokoj Vám, co bylo bylo, nemyslete na minulost, odpouštím vám, že mě máte za to co nejsem.

danka_usata 17.4.2022

ale to s těmi exkrementy bylo v tom videu od millyho!

koko 17.4.2022

ANA77@email.cz
....
Požehnanie, milovaní!
Nespomínajte udalosti dávne, o veciach predošlých neuvažujte. Hľa, ja robím čosi nové, teraz to klíči, nebadáte? Áno, urobím cestu na púšti a rieky na pustatine. Bude ma chváliť poľná zver, šakaly a pštrosy, lebo som dal vodu na púšti, rieky na pustatine, aby som napojil svoj ľud, svojho vyvolenca. Ľud, ktorý som si utvoril, bude ohlasovať moju chválu. (Iz 43, 18 ‒ 21)
Už vieme, že na minulosť nemáme spomínať. Iba vtedy, keď si spomíname na Božiu slávu a jeho skutky zázračné. Teraz nám to Boh skrze Izaiáša pripomína. A do nového života nám Boh ešte hovorí: Hľa, ja robím čosi nové, teraz to klíči. Nebadáte? Ak si na púšti, urobí ti cestu, aby si mohol odtiaľ vyjsť, ak si na pustatine bez vody, budú tiecť okolo teba nové rieky, aby si sa mohol napiť, okúpať, nachytať ryby, sadnúť na loď a odplávať do nových oblastí života, ktoré ti Boh pripravil, aby si mohol žiť život Božieho dieťaťa.
Je len na tebe, či zostaneš na púšti, alebo vykročíš cestou, ktorú ti Boh vytvoril. Je len na tebe, či zostaneš na pustatine smädný, sám, reptajúci a neustále nespokojný, že Boh pre teba nič nerobí, aj napriek tomu, že je pred tebou cesta, že vedľa teba tečú nové rieky nových možností. Ale ty odmietaš čo i len prst si namočiť. Čo ak sú tam krokodíly, pirane, ktoré rozhryzú tvoj sen?! Kde je tvoja viera? On, tvoj Boh, to pripravil pre teba.
/Zažil som, že už viacerí ľudia alebo ich príbuzní odmietli ponuku modlitby za uzdravenie z toho dôvodu, že tomu neveria, že som sektár, že v tom je čarodejníctvo a podobné klamstvá./
Božie slovo hovorí, že ho budú chváliť zvieratá a jeho ľud bude ohlasovať Božiu chválu. A prichádzame k pointe tohto slova – uvedomujeme si tie nové, Božie veci okolo? Vidíš tie nové veci, ktoré Boh robí okolo teba? Hovoríš o tom všade, kam prídeš? Ohlasuješ Božiu chválu? Alebo hovoríš len o veciach, ktoré ti ponúkajú médiá (kto za koho bojuje, kto koho okradol, znásilnil, zavraždil, ako sa obliekla celebrita ‒ homosexuál, opilec, smilník, ale celebrita)? Hovoríš, aký zlý film si videl, že sa to nedá pozerať, ale aj tak si to pozeral, hovoríš, kto ako a kde zlyhal, kde všade to nefunguje? O tomto hovoríš? Veď toto je pošta diabla a ak hovoríš o týchto veciach, ani si neuvedomuješ, že sa stávaš poštárom zlých správ, teda poštárom nepriateľa, lebo evanjelium je dobrá - radostná zvesť!
Ak v tomto si a žiješ, Boh ťa dnes pozýva do nových vecí. Nie je ľahké opustiť staré zaužívané predstavy o tom, čomu a komu sa máš smiať, z čoho sa treba radovať a za čo sa máš hanbiť. Hovoriť s pýchou o hriechu a s hanbou o Bohu alebo radšej nehovoriť nič.
„Ale nové víno treba naliať do nových mechov.“ (Lk 5, 38) Takže tu treba zmeniť nádobu, ktorá znesie nové víno. Prijmi Ježiša Krista za svojho Pána a Spasiteľa, a začni už konečne žiť to nové!
Len otvor oči - dak výpoveď nepriateľovi a začni roznášať dobrú zvesť ‒ Božie evanjelium, a zrazu nájdeš cestu z púšte, ktorou vyjdeš z problémov, lebo ich už nebudeš mať alebo začneš vnímať svet inými očami, očami svojho Boha a nie tej opice, ktorá sa tu hrá na Pána, a my sa nechávame ňou zvádzať a klamať. Hovorím v mene Ježiša Krista dosť!
Tvoj Boh hovorí: Nespomínaj na udalosti dávne, hľa, ja robím čosi nové, teraz to klíči, nebadáte? Vojdi do rieky jeho reality a začni žiť nový život so svojím Bohom, začni ho chváliť a ohlasovať jeho skutky zázračné! Nedá sa to... ako to mám urobiť? Veď ti hovorím: „Nové víno treba naliať do nových mechov.“ (Lk 5, 38) Len vojdi do tejto Božej rieky a začni si to užívať!
Možno sa s Nikodémom pýtaš ako sa to môže stať?
„Ježiš mu odpovedal: „Veru, veru, hovorím ti: Ak sa niekto nenarodí zhora, nemôže uzrieť Božie kráľovstvo.“ Ježiš odpovedal: „Veru, veru, hovorím ti: Ak sa niekto nenarodí z vody a z Ducha, nemôže vojsť do Božieho kráľovstva. Čo sa narodilo z tela, je telo, a čo sa narodilo z Ducha, je Duch.“
Ján 3:3, 5-6 SSV
Otecko, keď robíš nové veci, dávam sa ti, aby si urobil aj mňa novým stvorením.
Dávam ti svoje oči, aby si ich vymenil za tvoje.
Dávam ti svoju myseľ, aby si ju očistil od všetkých odpadov a stôk, ktoré mi za celý život do nej natiekli a prosím: obnov mi myseľ tak, aby bola pripravená neustále sa premieňať na tvoju.
Dávam ti svoje ruky, aby som mohol nimi prinášať uzdravenie chorým, lásku opusteným, slobodu zajatým.
Dávam ti svoje ústa, aby som mohol ohlasovať tvoj milostivý rok a dobrú zvesť.
Dávam ti svoje nohy, aby som sa mohol stať tvojím poslom.
Dávam ti svoje srdce, aby bilo na tvoju slávu, aby si v ňom mohol prebývať, aby sa naplnilo tak, že nebudeš bývať v domoch postavených z kameňa, dreva, zo zlata, ale v mojom srdci.
Dávam sa ti celý, aby si ma mohol zmeniť podľa svojej predlohy, podľa Ježiša Krista. Aby som mohol povedať, že už nežijem ja, ale Ježiš Kristus. A aby som mohol vidieť, zakúšať a žiť to nové, čo mi dávaš.
Žehnám ti, „nech ťa žehná Pán a nech ťa chráni. Nech ti Pán ukáže jasnú tvár a nech ti je milostivý! Nech Pán obráti svoju tvár k tebe a daruje ti pokoj!“ (Nm 6, 24 ‒ 26)
PS: Nespomínajte udalosti dávne, o veciach predošlých neuvažujte. Hľa, ja robím čosi nové, teraz to klíči, nebadáte? Áno, urobím cestu na púšti a rieky na pustatine. Bude ma chváliť poľná zver, šakaly a pštrosy, lebo som dal vodu na púšti, rieky na pustatine, aby som napojil svoj ľud, svojho vyvolenca. Ľud, ktorý som si utvoril, bude ohlasovať moju chválu. (Iz 43, 18 ‒ 21)
tvoj Boh

danka_usata 17.4.2022

:-D :-D :-D koko, tak proč jsi mne , karla a třeba jiné uživatele proklínala? Sama jsi mimo, to je děs.... já fakt dělám chybu, že se vracím na seznamku s uživateli z jiných poměrů, ať už socioekonomických nebo inteligenčních.

danka_usata 17.4.2022

tímto za sebe končím debatu...to prostě není z boha, co říkáš, to je jiný duch...

danka_usata 17.4.2022

není to to o počtu slov, ale o tom učení, pokud nechceš přemýšlet, no tak máš triumfální centrum víry a jiné hereze, na které se chytáš...to je prostě fakt. a ano, je v tom i intelekt a chut vubec poznávat boha. víra je dar...ne nejaká tužba duše být hodnej, milej a někam zapadat.

koko 17.4.2022

Jsi zla dál.. Nikdy ses nezměnila, nikdo kdo má tak málo lasky jako ty, pravděpodobně ani nevejde do nebe, vejdete, když s tím konečně přestanete, s tím povyšováním se nad jiný, neboť pak platí slovo Boží dál i o vás, že za to a vaši pýchu, budete ponížení, pýcha tvá, snobe, předchází pád, já si umím od každého najít jen to dobré, od všech i na jeho videích bych určitě něco našla, ale na tobě toho moc společného nenacházím... Rozum si ztratila ty... Když duši svou ďáblu napůl nebo na kolik procent, to ví Bůh, ďáblu dávno zaprodal a zbavit se ho a přestat sloužit dál i jemu nechceš, duchovní nevěry a sloužit Bohu v něčem někdy a zároveň v něčem jiném ďáblu dál, je být nevěstkou, slušného řečeno a tečka, jsi nevěstka s malou láskou a velkou pýchou duchovní i jinou, sama se tu ukazujes, co jsi před chvílí napsala... A ignorujes jakékoliv volání Boží a slova Jeho o opaku tvém i za menší hříchy lidé ukončili v pekle než jsou stále dokola tvé, které nechceš opustit... Až bys byla v pekle, slyšela bys, že jsi varována byla mnohokrát a pokání z toho ani veřejné nikdy nečinila a dělala to zas, ke svým zvratkum se jak pes navracela i to je z Bible a psano a to je ti, co dál děláš a nechceš přestat dáno.
P.s. na konec: tak proč si to poustite do uší a do srdce, jestli je to tak zlý, už tím se dopouštíte duchovní nevěry, přece kdo má ducha svatého, hned ví, co je od zlého nebo částečně lživé a nebude si to pouštět a může to ignorovat, už jste tu před tím varovali tolikrát, ale proč zrovna tak hnusně? bez těch obrázků to šlo taky a nic bych vám nenapsala, ale co zasevate, to sklidite sami, když neposlouchate zas vy v něčem o moc horším, zda se mi nebo nezdá, boha pořád dokola a taky si nedáte říct a nechcete se změnit a agresivitu svou krotit, pak se zlobíte na někoho za to, co v ještě horším měřítku děláte, že je někdo to na obrázku je největší lež a hotovo. každý je kým je, např lhář, ale ne to!;

karel2017 17.4.2022

Můj herezodetektor volá na poplach… Všichni lidé jsou hříšní potomci Adama a Evy a Bůh je tvoří jako hříšné v důsledku Adamova hříchu. Nerodíme se nevinní. Je něco, čemu se říká, originální hřích a hříšná přirozenost. Píše o tom apoštol v listě Římanům a je to po celé Bibli. Komentáře jsme psali s jistou nadsázkou, protože se s millym nedá racionálně komunikovat a nemá tu co dělat. Sdílí zde satanistická učení od démonů - ale tebe více zajímá smajlík exkrementu než falešná evangelia. Protože sama nepoznáš rozdíl.

karel2017 17.4.2022

A zase stejné koko bludy. Do nebe vchází ten, kdo má podíl na oběti Ježíše Krista a uvěřil v Ježíše Krista. Ne ten, kdo má dostatek lásky, kterou ty definuješ stejně jako jen lichocení a toleranci lidí. A sama zde píšeš ty nejoplzlejší a nejzvrácenější příspěvky plné kleteb a nečistot. Zavři prosím svá nečistá ústa a nemluv - pokrytecká “satanova děvko”.

danka_usata 17.4.2022

https://www.pastorace.cz/Rejstrik-vecny/Falesne-predstavy-o-Bohu.html

danka_usata 17.4.2022

jako jo, máme hrubý slovník, ale s Millym nejde vést dialog, už jsme to zkoušeli, nikdy nenapíše nic k věci....myslím si, že je znak lásky říct druhýmu, že se mýlí, protože tím můžu odvést danou osobu od zla...prostě nemáš to učení úplně správné. opravdu toto je děs. tak jak jsi citovala z ezechiela o kurvě satanově, tak si tam počti něco o odvedení svévolníků od zla a nápravě.

danka_usata 17.4.2022

a opravdu to byla i recese..ale to si myslím, že jde poznat! nevím, asi kokotici nějak sere život, tak si ho maluje na růžovo a má svou představu o bohu a evangeliu, a svou zlost si vybíjí na nás...protože dosud nebyla schopna říct, proč se zastává toho, kdo špiní křestany systematicky a nase reakce na to jeho spinění používá proti nám...achjo achjo

danka_usata 17.4.2022

kvííz: 🐴🍌💦💦

koko 17.4.2022

Málo máš skutků je psáno, skutků lásky, Bůh může vymazavat i jména z knihy života, máš to ve zjevení a soud nad nevěstkou už dávno vykonal i do dnešní půlnoci a dávno se rozhodl komu odpustí a komu ne, kdo neumí odpouštět ani malé hříchy, jak mu může být odpuštěno, i když vyznal Ježíše svým Pánem, ale jako k Panu se k Němu nechoval, nectil Ho ani svým životem, ani svou řečí, nechválí atd. Já Ho dnes v církvi milost chválila a budu ho tak podobně a ještě víc chválit celým srdcem navěky a navždy i držet se jeho pravdy a naslouchat dál přilepená Mu na hrudi Jeho srdci nonstop jako Jan někdy, já Ho neopoustim nikdy a On mě, i kdyby mě všichni jako Jeho tehdy, stále mi všude posílá dokola prsteny na znamení toho jak mě miluje, a že jsem Jeho nevěsta, ne opak a dnes i stříbrný s motýlkem a k tomu slova nějaká např. Svoboda, motýlku, výlet z klece atd. Vy dva nevíte o Boží lásce agappe nic a můžete si o ní nechat jen zdát, jste od ní na míle a sto honu i víc vzdálení i vašich dabelskych ohonů. Patolizejte si vy dva navzájem dál a lizejte oplzlé, my chválíme Pana a nemůžeme pátý ďáblu jak vy dva, my po něm šlapeme a vám dvěma se sněhem a kdyby bylo za co kdykoliv se Panu i veřejné omlouváme, vy toho nebyli nikdy schopni, i když jste veřejné sami mnohokrát lhali a Jeho slova i děti zneuctivali, špinili, hanili, a Boží slovo si nevšímali a ty co už z Bible znali, nadarmo jako i Boží milost vždy skoro jen brali. Doutnající knot neuhasi, ti ve vás, kteří vám brání nemají šanci, vy možná ještě ano, to záleží na Bohu, neboť je psáno: Dám milost komu dám . Tak buďte dokonalý v lásce a ne v ní pomalí a připraveni vždy ke každému dobrému skutku připraveni a ochotní a rychlí, ne pomali a akční hrdina, když se blíží poslední hodina a ne spinic jiných lásky, bez níž jsme nic, jen dunící a zvučící zvon na nic, na vyhození, a vždy pokorní a radostní nadšení dárci, velmi milující a nejvíc vždy Boha a ne vrazi lásky i tě agappe čisté a svaté. Kdo máš uši k slyšení slyš, vás je jen třetina brzy padlých a poražených, nás je většina a v čele nás Bůh.. Takže kdo zvítězí, když Bůh bojuje za nás? Koho porazite? Akorát tak mouchu. Tak dopřej už Bohu jednou sluchu a sluz Jemu jen a naplno, na max. Celým srdcem nebo to rovnou zábal, nemá to jinak cenu... Bůh nesnese vlažný a vyhodí z úst svých a nebude skrze ně už mluvit a používat si je!!!

karel2017 17.4.2022

Není psáno koko, není. A v knize zjevení je o tom, že právě jejich jména nevymaže z knihy života, ne že je vymaže. Máš to obráceně. A Boha je potřeba uctívat v duchu a v Pravdě, ne ve lžích a bludech. Učíš jiné spasení - na základě skutků, ne milosti. A to jsi byla ve sboru, který si říká milost, ale mám obavy, že to bude něco podobného jako TCV.

karel2017 17.4.2022

Přestaň opakovat řecké slovo agappe, které znamená láska jako by šlo o něco mystického. Je to jako kdyby jsi stále opakovala love. 🤦‍♂️

danka_usata 17.4.2022

a proč mi to říkáš? napis mi, proč proklínáš lidi a obhajuješ ty, kdo šíří new age, když to šíří navíc křestanské seznamce, říka, že bible je falešná a popírá existenci ducha svatého - to řekl, že duch svatý neexistuje!!!!. zbytek si nechej, vždyt to je slátané dohromady, všechno do sebe

karel2017 17.4.2022

Bůh je s těmi, co přijali Pána Ježíše Krista (o tom je ta pasáž v Římanům), což vylučuje heretiky, co učí evangelium prosperity a brání new age nauky. Promiň, agappe… je potřeba více metanoia od hamartia.

danka_usata 17.4.2022

víš proč? protože nepřijala ducha svatého, ale jiného ducha, o tom se píše také, že se to v jednom sboru dělo, proto...at mi vysvětlí své pohnutky, proč má ústa plné agapé a přitom proklíná a nadává atp..vždyt to chuderka má pomotaný..

koko 18.4.2022

Ach ty nevěstky se bijou jak lvove v kleci jati, o jak by vzhůru rady k nebesům, však bez Oleje Mého a Ducha Svatého v sobě v plnosti, jak moc jsou dál a dál se zemí spjati a až přijdu, budou moc těžcí a ne volní a rozvázání, abych je jak z klece vyzvedl a zachránil, mnozí nebudou chtít odejít a budu mluvit dál, ať se vám to líbí nebo ne, protože jsem věrné SLOVO dál a neopoustim ty Mě, já tedy ne, i kdyby se ostatní všichni rozprchli, rozutekli jako ovce. Pastýř. Miluji Tě ❤️ Tvůj Agappe 😁☀️😍🤗🌟🌞💚💙💓🌈😘😀💟💔🕳️🖤⚰️ Lásko má, buď mi aspoň ty věrná, přišel jsem si pro Tebe i do tmy, já Tě neopoustim, i kdyby všichni, čím větší tma, nic si z toho nedělej, tím víc me světlo září, jako i dal úsměv na Tvé svaté tváři, ať Ti ho nevezmou a nezahálí jako sobě žadní lháři a tmaři, co nebýt mne i svůj věčný život zmaří. Ale světlo vyšlo. Opět oběd i o půlnoci jsem dnes přišel nečekaně jako zloděj a blaze tomu koho jsem i dnes našel, že nikoho nebije a Má slova nebli... nka a na nikoho nekaká, i kdyby jen nějaká, ty jsi pěkně divoká, holka modrooká, nenavazej se do mého koka a nedělejte z ní zas cvoka:)))))

danka_usata 18.4.2022

normálně odepiš, proč to děláš...ně nějaké fráze..

koko 18.4.2022

Pardon, chybička, modrá je tvá rouška a každá divoká tvá zkouška jako nebe, vidím do tebe, černooká, nedělejte ze mne cvoka 😁😁😁😀😀😀😇😇😇❤️❤️❤️ Já Tě miluju, i když se někdy rozciluju:)))))))

danka_usata 18.4.2022

nene, urazila jsi lidi, kteří se ozvali proti spinění evangelia. zastáváš se heretika, který se rouhá duchu svatému a teď si hraješ na diblíka? kolik ti je let?

koko 18.4.2022

bilekde to je ale pořádek v domě jak v božím chrámě a spát se může na zemi, tam se nás vejde🤣

viaalpinasacra @bilekde: v božím domě je pro každého místo, ale spící jej nenajde. proto je třeba vstát ze spánku a vydat se jej hledat. :)
koko člověk říká: ukaž mi a já uvěřím. bůh říká: uvěř a uvidíš. půjčení z profilu andy právě přihlášené, taky z charismatické církve jako já. zdravím jmenovkyni. a proč má alpinek tam sacra?
viaalpinasacra jen jediny je svaty. ten, ktery je cestou, je i zivou pritomnosti na ceste, kterou my krestane jdeme. nomen est omen :)
koko anen. ježíš je nejlepší cesta a jediná a zároveň i jediný smysluplný přenádherný cíl. jemu buď chvála za vše. a co je nomen est omen? 😁☀️
viaalpinasacra z wikipedie: výraz pochází od římského dramatika tita maccia plauta (asi 250–184 př. n. l.), který ve své hře persa (peršan) použil formulaci nomen atque omen (latinsky „název a znamení zároveň“). v jeho hře se vyskytuje postava velmi zištné nevěstky, která se jmenuje lucris (zisk).
oliv lépe česky vyjádřeno jméno tě vystihoje,že?
koko no jo, ale i risk je zisk a my všichni taky kdysi byli nevěstka. a pan nám odpustil. dokonce říkal, že není žádného, kdo by za ním nešel proto, aby v čase přítomném i budoucím (v nebozemi), nedostal mnohem víc... a stvoří nove nebe i novou zemi a mužem se v nich pohybovat nadsvětelnou rychlosti. to vše a mnohem víc díky tomu, že dokázal nikdy nezhresit ani v pokušení a zachránit nás. pane my ti děkujeme, velmi tě za to milujeme...❤️❤️❤️😁☀️
koko
koko mohlo by vytržení přijít v roce 2022 ? - robert breaker - (název videa na youtube)

koko 18.4.2022

Holka modrooká, nebuď prosím, tak divoká, nenavazej se do mého koka a nedělejjte z něho cvoka

danka_usata 18.4.2022

Sama ses ztrapnila.

koko 18.4.2022

Rozhovor
Pane, odpusť mi...
Ach kvítku můj...
Ano, jsem Tvůj kvítek jak na té planetě 🌹 růže a zarůstám už baobabami.., ale Ty si můj největší ze všech princi s tou nejmenší ze všech růží stále věrné povídáš, aby neuschla, všichni menší a malí princové i princezny mě opustil, ale Ty ne, Ty jsi lepší, než kdejaká načančám princezna, co udělá jen a navíc na Tvém trůnu, který patří jen Tobě navždy, jací a to jí ke kralování stačí, jak na svém bobku trůní jak královna, na svém záchodků a kdyby mě tak tím aspoň pohnojila, abych lepší živiny měla, ale ona mě chce trestama zasypat jako vždycky všechny menší a utlačované, sikanovane, prosím odpusť všem nevěstám, rádoby královnám, co nevědí, co činí. Amen. Tvoje růže stále čekající na Tvůj nejen Duchem, ale i viditelný návrat. Tvá Rous na záchranných dveřích, co i Jack za ní zemřel, aby ji zachránil, ty jsi těmi dveřmi záchrannými. Vám sis, vezmi mě z tohoto krutého ledového oceánu krutých vedle hezkých slov a vytrhnu mě odtud navěky a navždy, já chci se vždy držet Tvé pravdy, modlím se, ať neutopim se, srdce své ledové a všechny své poklady i světa jsou nic a dávám Ti je, rozpust je a zahřeje svojí láskou, svým Duchem lásky převelike a obživy. Amen. Zahřeje milováním svým ustavičným a věrným bez přestání. O
I když my Ti, tvůrci našemu byli nevěrní, Ty jediný jsi staly a věrní, v Tobě ukotvení. Ty jsi nás bezpečný jediný přístav a my Tvá loď, nalod k nám někoho a přidej, kdo by nás jak věrný v poutníkovi na cestě za Tebou věrné doprovázel, ať nám ďábel vrátí ve jménu Ježíše všechny láskyplné vztahy, které nám kdy nakradl a zbytek, atsi klidně nechá, protože na ničem víc než na láskyplných vztazích a chvílích se všemi, nezáleží, ale hřích nás od nich odděloval i od Tebe, lásko naše, a ďábel nám musí které vzal vrátit a nekonečněkrát nám vše v nebi vynahradí, věřím a děkuji velmi.moc i přes spackany nás dřív život. Amen..

karel2017 19.4.2022

👎 Zkus znovu a lépe…

danka_usata 19.4.2022

Tfuj. Čuchám, čuchám Jezovity.

josef79 19.4.2022

Doufám, že jste se tu nepohádali za tu chviličku co jsem tu nebyl? Ještě, že tu nemáme nějakou kartářku, nebo ezožínku:)
Danko respirátory už nejsou povinné, tak si ji můžeš sundat.

danka_usata 19.4.2022

Nene, to je moje památeční foto z polské MHD. 🥒🥒🥒

oliv 19.4.2022

Danka dává přednost inkognitu PEPO:-)

koko 20.4.2022

Jste od toho celý zapatlani. Rádi si s tím hrajete, co? Přináší Vám to štěstí? Na to nevolejte psychiatra, ale rovnou fekalniky nebo aspoň uklízeci služby! Je mi líto v jakém domě špinavém chrámě vašem chcete po Panu Bohu, aby tam teď dal přebýval?? Máte činit pokání. A vy místo toho dokola jen pokakani... Kupte si kakacky.. Máte nést ovoce Ducha, plody jako krásné oranžové a chutné celé k snědku kaki a dělat už i za tu dobu v Bohu zázraky, a vy se vracíte furt jen ke svým počátkům a děláte nám tu samé kaki kaki kaki a ten druhý, počkej, já se k tobě přidám taky taky kaki. Nebo jiný zas nese ovoce napůl zhnilé na vyhození..

koko 20.4.2022

Já za to nemůžu, že se ještě pokakavaji. kdo to má pořád uklízet? Jsou jak duchovní miminka, když posílaji nam pořád svá hovínka. a musí to po nich uklízet nejen duchovní nějaká maminka.❤️💨💦🍼

josef79 20.4.2022

Tak Olčo, použil bych tedy být Dankou tu správnou ochranu a vzal bych si škrabošku no, když to má ráda inkognito:)

danka_usata 20.4.2022

Koko se nepoučila, naopak se rychle otřepal a škodí dál a napadá mě, ačkoli jsem nic na téma new age již nepsala. Nedá si pokoj. Fuj.

danka_usata 20.4.2022

No teda. Mě ta fotka zmizí, tu šálu už nemám, tak prostě nesundal. Ale na Pirince jsem udělala jarní fotku už před Velikonocemi. Mohla by se líbit Koko.

oliv 20.4.2022

Pepo nevíš třeba jsi jí ted pomohl se správně zorientovat a ještě ti za tvou dobrou radu jednou poděkuje:-)

danka_usata 20.4.2022

Kelišová, že tě huba nepálí. 🥒🥒🥒

koko 20.4.2022

Anebo ještě lepší ochranu, plinku:) fuj fuj fuj za fuj fuj fuj od vás:) Už asi přestanu. Ale mě to baví:))

sipkovaruzenka 20.4.2022

Usatko sklapni😛

danka_usata 21.4.2022

Škoda slov už.

josef79 21.4.2022

CHOVEJTE SE JAKO DOMA, AŤ VÍME JAK TO U VÁS DOMA VYPADÁ

koko 21.4.2022

ANA77@email.cz
...
Požehnanie, milovaní!
A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu, a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol. (1 Kor 13, 2)
Tak toto je téma evanjelia, toto je téma, o ktorej rád hovorím. Láska. Naozaj môžeš mať všetko, ale budeš sa cítiť ako nula, ak nemáš lásku. A ak nevieš milovať, si nula, nemáš hodnotu. Budeš si chcieť stále niečo dokazovať, niečo kupovať, stále niečo hľadať, poukazovať na druhých a pokúšať sa dokazovať, že oni sú menej. Toto všetko nestojí za nič. Všetko je odpad. Je to nepoužiteľné, ak nemáš lásku. Nehovorím o sexe, nehovorím o sebectve ‒ sebaláske, hovorím o láske, ktorú nám priniesol na túto zem Ježiš od Otca. Ak si to neuvedomíš, tak si stále nulou, ničím. Nedaj sa klamať duchom tohto sveta ‒ môžeš odporovať, môžeš diskutovať, môžeš, čo chceš. Prečítaj si Prvý list Korinťanom, kapitolu 13, a zistíš pravdu. Zapamätaj si: Božie slovo nikdy neklame!
Ježiš, nauč ma milovať svojou láskou, už nechcem byť ničím, už nechcem byť nulou, dokazujúcou si, že je jednotka. Duchu Boží, zaplav ma svojou ‒ Kristovou láskou, aby som mohol tebou milovať. Dávam sa ti do učenia, chcem žiť naplnenie zákona, chcem žiť lásku.
Žehnám ti, aby si miloval, a budeš milovaný. Len buď trpezlivý, Boh nám sľúbil, že robí niečo nové. Zasaď lásku a sej lásku, a čakaj, kým zakvitne a prinesie úrodu. Vstaň a choď, a povedz niekomu, kto je blízko pri tebe, že ho máš rád. A dokáž mu to nejakým skutkom.
PS: Láska nerobí zle blížnemu; teda naplnením zákona je láska. (Rim 13, 10)
tvoj Ježiš

koko 21.4.2022

pokračování ve fóru. o.s. na konec: tak proč si to poustite do uší a do srdce, jestli je to tak zlý, už tím se dopouštíte duchovní nevěry, přece kdo má ducha svatého, hned ví, co je od zlého nebo částečně lživé a nebude si to pouštět a může to ignorovat, už jste tu před tím varovali tolikrát, ale proč zrovna tak hnusně? bez těch obrázků to šlo taky a nic bych vám nenapsala, ale co zasevate, to sklidite sami, když neposlouchate zas vy v něčem o moc horším, zda se mi nebo nezdá, boha pořád dokola a taky si nedáte říct a nechcete se změnit a agresivitu svou krotit, pak se zlobíte na někoho za to, co v ještě horším měřítku děláte, že je někdo to na obrázku je největší lež a hotovo. každý je kým je, např lhář, ale ne to!;
danka_usata protože mne toto nesmuže svést, ale lidé, kteří tu chodí to čtou a poslouchají a neví, čemu věřit a třeba je to může i svést... o duchovní nevěře nemůže být řeč..jednou chtěl milly ,a t si to poslechnem a něco mu k tomu řeknem, sám ale není schopen vést dialog...něco napostuje, urazí,pak odejde...zase neco škodlivého vloží ...tak se to opakuje.
danka_usata jednou mě jeden docela neznámý uživatel napsal svou zkušenost a byl úplně mimo, proto. láska neznamená úplně jen se culit a říkat jak tě miluji...nemáš takové ani vítat, natož se zastávat někoho, kdo špinil nesčetněkřát křestany.
koko koko já za to nemůžu, že se ještě pokakavate. kdo to má pořád za vás uklízet? jste jak duchovní miminka,když posíláte nam pořád svá hovínka. a musí to po vás uklízet nejen vaše maminka.❤️💨💦🍼
koko a jo, to jsou čokoládový pusinky štěstí, tak to se moooc omlouvám pak:)))
koko veřejně se omlouvám, že jsem všechno možný a když mě někdo rozčílí i cholerik, ty nadávky patří démonům co do lidí lezou.. přechod z lásky na max z celého srdce ke kárání, které má vyhnat ty démony z lidí je snadný, stačí k tomu hřích. a z míry mě vyvedli za božího slova šíření a jeho rad to od někoho zde: zavři tlamu a jiná slova, vím že koho bůh miluje kara i trestá a napomíná když je třeba, a že kdo po tobě kamenem, ty po něm chlebem, ale i tak věřím, že vše bylo k něčemu dobrý... bez víry by to byl hřích, bylo to z víry, bůh též nenávidí lež a jakýkoliv hřích a vrahy lásky trestá peklem. za to taky nemůžu, řekl že jen i kdyby chvilku vypadnout z lásky k lidem a nenávidět je, je jako zabít.. máme nenávidět hřích jen, který nás může oddělit navždy od nebeského otce.. milujme proto dál celým srdcem, pokorným jen bůh dá milost, odpusťte mi muj výpadek. patří to jen zlým mocnostem, v žádném případě božím dětem a milly je boží dítě věřím, proto sem se ho zastala, tak pardon. snad to ocenil aspoň on ...

danka_usata 21.4.2022

Přestaň řešit, co jsem řekla a řeš to svoje proklínání a posedlost.

danka_usata 21.4.2022

Třeba Karel ani já tě neřešíme asi tak, jak si myslíš... Máš nějakou náplň v životě? Hobby?

oliv 22.4.2022

Teda Pepíku u tebe doma to musí ale vypadat:-)

josef79 22.4.2022

A to jak?

oliv 22.4.2022

No podle tvého chování přece:-))

josef79 22.4.2022

Koko se raději ptát nebudu, protože ta by mi řekla, že se u nás doma válí všude exkrementy:)

danka_usata 22.4.2022

Tak Jozef i Olívie mají snad kočku? Podle toho to u nich vypadá. Já už nemám kočku, tak musím bordel udržovat svépomocí.

josef79 22.4.2022

Olča je Olča a proto si nechám poradit. Budu se tedy chovat, tak jak jsem se ještě nechoval a podle toho to bude taky vypadat:) Jako závdavek pro začátek zavzpomínám na zlaté staré časy např. kdy Olina ještě trandila s Mirečkem a vkládám video od Jestřába.
https://www.youtube.com/watch?v=goQtQb-U7OI

danka_usata 22.4.2022

Jozef, buď gentleman.

josef79 22.4.2022

Ano, ano už to nahazuju:)
https://www.youtube.com/watch?v=wup3ChHramo

danka_usata 22.4.2022

Nedívám se na ta videa. ...

sipkovaruzenka 22.4.2022

Pepo to už je hodně hluboká historie to už vůbec nikoho nezajímá já světě je tolik jiných chlapců... znáš to pro jedno kvítí slunce nesvítí...pro jednoho osla holka nevyrostla 💋

sipkovaruzenka 22.4.2022

Pepíku to jsem nesmírně šťastná že mám na tebe tak pozitivní vliv a vzal sis má slova k srdci😛

sipkovaruzenka 22.4.2022

Danko můj kocourek je naprosto čistotná kočička 😻😻😻 mňau!!!!!

josef79 23.4.2022

Olinko Čunková, nebo jak se to vlastně jmenuješ, pro tebe mám taky jedno videjko:)
To jsem taky moc rád. HI hi hi HI
https://www.youtube.com/watch?v=60huoc46B3A
ps. danka já se na ty videa taky nedívám:-))

sipkovaruzenka 23.4.2022

Košíčků moralisto bravo🤗

sipkovaruzenka 23.4.2022

Josifku moralisto bravo😻

danka_usata 23.4.2022

🥒🥒🥒

josef79 23.4.2022

Já o voze a ty o koze:)

sipkovaruzenka 24.4.2022

To už tak chlapče bývá:-)

josef79 25.4.2022

https://www.youtube.com/watch?v=KHnTE4E8MhE

koko 8.5.2022

Hobby? Danko? Fakt Te to zajímá? Si tu tak čtu. Zapomnělo se ti odpovědět. Hobby. Největší mě hobby je láska.. A snažit se z toho nezbláznil, když se nevrací, ale ve zlo se nám vše dobré, co zasejeme, když to někdo i naši laskuposlape a neváží si ji, obrací. Třeba je mi líto jak mohli umučit a k smrti lidé uštvat i tak nádhernou milou princeznu popovou, co se chtěla rozdat, i růže a písně o lásce, ale nenašla už sílu sama žít.. Aby nám taky vlak neujel nebo se na nás nějaký ďábluv nevyřadil, co by na nás poslal, no lepší bude neplést se mu do cesty a nehazet před něj zbytečně perly nebo srdce svý a nádherný hlas, svět ji nebyl hoden, kdo ví jaký bude ten třídílný film o ní, doufám že ne sama zas lež. Už sem četla na to dost hroznou kritiku, ani po smrti ji nedají pokoj, já ji měla moc ráda, dnes sem si po hodně dlouhé době pouštěla její pěkně písně, moje hobby je taky hudba, vlastní... A vůbec vše vlastní, nerada papouskuju. Proto i slova tvořím novými slovy to stejné, co je i v bibli, víš? Danko.

danka_usata 10.5.2022

Aha..jinak myslím, že bibli vlastními slovy prekrucujes...

koko 12.5.2022

Kvůli tomu jaké jsou vaše reakce, když pravdu upřesňuji nebo na vyšší level lásky pozvednu, aby šla snaz pochopit a rozšiřuji, aby se i vaše srdce lásky rozšířilo a otevřelo, jak poupátko co se má rozvíjet, už se mě tedy zbavíte, já nic neprodávala, vše nejlepšího ze srdce dávala a vy to kdekdo jen jak růže pošlapal, na tady máte další a slapejte si kdekdo dal, nebylo to žito, po čem každý prase šlapalo, ale Boží slova, srdce Jeho otevřené a perly, a krev a syn, bez nichž není život věčný, pokud si to neopakujem a neobnovujem, nic jste nepochopili, rochnili jste se v Jeho krvi prolité, ne v žitě, a kdo ji pohrdl a za nic měl, věčně živý nebude. S Bohem a šáteček. Urazili jste i Boha, kdo nemiluje víc Jeho slova mnoha a nerochni se v nich jak Oceánu Božích slov a není rád za to, čím víc jich je, že tím líp, ten ho není hoden, u koho je víc břicho nebo majetek nebo cokoliv ti nabízí a dává svět, to není ten pravý květ. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

danka_usata 12.5.2022

Sračky.

koko 14.5.2022

A žes to napsala, jsi dal a nebo zpatky zas ďáblovo dítě a ne Boží, po Bohu a Jeho slovu a Duchu skrze některé, které nemiluješ a dál Boha zarmucujes a máš i nepřátele milovat, jen šlapeš i po Jeho srdci, proto jsi to co píšeš jen ty, tebe se to týká, co máš v oku, tím jsi.. a v tom se koupeš sama.. jak v blátě se v tom zas valis, duchu svatému se rouhas a znevazujes ho a zneuctivas. Do Bohem vyčištění chrámu slovem se zaz navracejí ti staří démoni, kteří tam byly dřív a konce takových bývají horší než začátky. Co si Bohu zasela, když to slovo napsala, to sklidis, to budeš jíst, až přijde hladomor v soužení na tebe... Že jsi dal zla, Boha neposlouchas a proto nemiluješ a stále zarmucujes, zranujes a krizujes a ještě si to obhajujes nebo se tomu směješ..

danka_usata 15.5.2022

Prekrucujes evangelium k vlastní záhubě.

koko 17.5.2022

To těžko. Když už tak k tvé, ve svou záchranu dál věřím, v tvou jen občas. Jsi nepolepšitelna?????? Na co máš ten banánek 🍌:)))))

danka_usata 20.5.2022

Nepřekrucuji evangelium k vlastní záhubě.
K čemu je banánek? K tomu stejnému jako okurka, aby se blbí doptávali, jestli to je jinotaj pro falus.

josef79 21.5.2022

Pozor banán na vzduchu oxiduje a měkne!

oliv 21.5.2022

Tak ho dáš do žemlovky žádný problém 😉

danka_usata 21.5.2022

🐸👌

Uložit