MODLITBY - k Pánu JEŽÍŠI 😭🥀❤️🌹😁😀. BŮH promění náš pláč v radost a jásot, věřme Mu dál

I Jobovi vše vynahradil, modleme se společně za co chcete, prispejte prosím, sjednotme se. A milujme se. Nálož lásky nám Bůh dal, tak ji predavejte dál a dál:);❤️❤️❤️

mdo koko 27.3.2022

komentáře: (6)


koko 27.3.2022

(Posílám i mým nejbližším v srdci, v kterých by mohl být též Pan Ježíš;)
Dobré ráno Pane Ježíši, přeji Ti s námi krásný den, co bylo včera, bylo, nechci se k tomu vracet. Jsem ted uplne sama krom toho nebeskeho v srdci, co mam a hezkého, jak si mi psával, i kdyby tě všichni opustili, já nikdy. Děkuji za nový krásný den, že jsme se vyspinkali a požehnej všem mým přátelům milým i nepřátelům ne tak milým. Děkuji, že jsi. Teď mám jen Tebe a to jsi asi vždy chtěl, jak se říká, kdo chce vic, nemá nic, tak tys řekl mi, kdo chce vic, má mnohem víc a já mám Tebe a jednou možná nebe, to nechám na Tobě, to rozhodnutí, tedy mám to nejvíc, co jen můžu mít a možná ještě přátelství s někým i zde.. Potesuj ji celý den a ved ji prosím, ať i mě někdy sama zavolá. Mám ji moc ráda a děkuji, že jsi ochránil aspoň naše přátelství až do dnes. Krátké, ale přece. Děkuji, co vše mi dáváš zažít každý den. Jak řekl Job své ženě, když tolik trpěl, vředy měl už i tolik bolestivé a předtím o vše i děti přišel a ona ho pokoušela, a radila mu zlorecit Tobě a zemřít. Ale to by mohl přece do pekla. Děkuji, žes i jeho i nás doteď vždy tolik chránil i dík němu pak, když obstál ve zkoušce, že jsme spolu řekli: A to budeme od Boha přijímat jen dobré věci? Budiž požehnáno Hospodinovo jméno, Bůh dal Bůh vzal. Nahý sem z těla matky vyšel, nahý zase odejdu. Sláva Bohu za vše! Za dobré i zlé, když si to někdy i zasloužíme za své hříchy, ale nezapomenu Te i jiné dál milovat, protože komu se hodně odpouští, hodně miluje. Prosím přesměruj moji převelikou lásku tam kam ty bys rád, že je veliká, ať nepřijde nazmar, kde je jí potřeba, využij mě:) I s jednou rukou se dá obejmout více lidí než doteď. Staň se Tvá vůle v našich životech, která je lepší s ohledem na všechny a nesobecká jako ta naše. Děkuji Ti za vyslyšení. Ámen❤️❤️❤️

koko 27.3.2022

Ať mír dál zůstává s touto krajinou, zloba, závist, zášť, strach a svár, ty ať pominou, ať už pominou....... Děkuji za krásnou písen převratovou.., ať změní náš život k lepšímu už navždy. Amen❤️🌹

koko 29.3.2022

Dobré ráno milovaný Pane Ježíši. Prosím Tě velmi, požehnej nám všem dnešní den k Tvoji slávě, ať nejsme už nikdy nikdo tedy tou ostudou a děláme Ti jen a jen samou radost a takové jen skutky nejlépe, proti kterým se nikdo neobrací. Velmi moc Tě mnozí milujeme a děkujeme Ti za vše. Měj s námi i dnes všemi tvými detmi přenádherný v nás a všude kolem nás, den a uč nás umění i malych nejen velkých kroku víry. Ať jsme stále s Tebou a nikdy Tě neopustíme jako ani nikdy Ty nás. Děkuji Ti, žes nás stvořil v lepší, než jsme někdy byly. Uchovej nás prosím velmi hodnými nebe Tvého až do dne Tvé záchrany nás z tohoto světa. Ámen. ❤️😁🌈😍😇🌞🔥💝🌹☀️🎂

koko 30.3.2022

Krásné odpoledne Pane náš nejdražší, děkujeme Ti za všechny Tvé dnešní i dřívější i budoucí dary, prosím, požehnej nám je, ať vše přijímáme z Tvé požehnané laskave ruky. Prosím, ať už jsme na sebe všichni jen hodní a dodržujeme z poslušnosti a lásky k Tobě a sobě navzajem zlaté pravidlo už. Děkuji Ti. Amen. Požehnej prosím všem. Přátelům i nepřátelům lidským. Amen...

bilekde 1.4.2022

Dobré podoledne nás milovaný Pane😁☀️. Prosím, ať Tě oslaví každý, kdo Tě nade všechny a vše miluje i dnes. Ať jsme jako děti, a doopravdy a ne jako, Tvoje a děláme Ti vším jen samou radost a nezarmucujeme Tě ničím nikdo. Protože takovým i patří nebeské království, těm kteří patří Tobě a nikdy toho nelituji. A nemůžou se Tě nabazit. Tvé převelike lásky a chtějí si ji užívat tady každý den až na věky. Moc Tě milujeme.❤️🤗🌈😁☀️🌹 Už abychom byli doma v Tvé láskyplné vsechnyobjimajici náruči a navždy už jen v bezpečí, kde už nikdy nikdo nebrečí. Už aby jsi byl tady a mohli jsme Tě obejmout a nikdy se Tě nepustit. Tvoje milující Tě velmi >klíšťata>;)))💝

bilekde 2.4.2022

Slunce Kristovi lásky, ať ozáří nás..
Plamen svatého Ducha, ať náplní nás..
Ať nedoutname jen, ať nezhasina den,
ve kterém se oslavovat, Tvoje milost
a láska má, halelujaaa❤️☀️🌞😀

Uložit