Radujte se a jasejte, neboť se přiblížilo Vaše vykoupení 😁☀️✍️🍞🔥🦄🤗❤️🌝🌈💌
Ukazují, co je v tvým srdci, co si zasel sklidis a vám ostatním, kteří Panu věříte i mně aspoň něco, zvěstují radostnou zprávu z Bible, ať se vaše srdce nechveje úzkosti, věříte v Boha, věřte i ve mně, až uvidíte, že se všechno to děje, radujte se a jasejte, neboť vaše vykoupení je blízko. Co jste udělali jednomu z mých maličkých a co mu za obrázky i slova posílali, to mne jste udělali, co jste zaseli sklidite, kdo dobré a víru s láskou a naději, to sklidi, teď vám zasevám radost velikou, že vaše vykoupení se přiblížilo, vy kteří mi věříte a mým milovaným prorokům, které se velmi těším, jak a až je zachránime od veškerého rozlezlého do všech možných i do rádoby křesťanů nepřítele, vysvobodim, na svou invazi záchrannou misi mých vyvolených, kdo se nepovysujte a je pokorný toho zachránime a radost, spásu a vítězstvím i láskou a odpuštěním ho naplníme, když se bude dál vystavovat mému slovu i skrze povolané me bratry i jejich, ať zaprou sami sebe a udělají opak toho co doteď a nebudou mít stále to co doteď, ať vezmou kříž a následují mě, kde se křižuje má vůle s jejich a pustí si vše nové i na www.rádiovítězství.cz, a já jim za poslušnost požehnám a v bezpečí budou bydlet, bez slova od všech pomazanych je lásky větší těžko půjde naučit. Shalom. Pokoj a všechna ovoce Ducha Vám ❤️🤗🌹🦄🔥🍞✍️😁☀️💌
Koko Oprava: pravým jménem praví. Sláva Bohu! Spasiteli, Ježíši, Mesiášismazat
Koko Bůh nehledá manažery, ale mana žery 🍞🌨️
Hitler byl vlastně hodnej strejda co lidem umožnil rychlý transport do ráje.
Já tě Marti miluji! Děkuji! Si skvělá! A Vám ostatním se omlouvám, ale vyprovokovali jste mne a trvalo to ta vaše válka proti mě, delší dobu, už sem získala averzi i vy vůči mě a alergii na vaše reptání a zpochybňování jak pak takoví, nevešli do zaslíbené země, zpochybňovali jste skoro vše ode mě i vytržení a skoro všichni o něm teď mluví, nejsem jediná, jsem někdy jen papoušek, opakující to stejné, ne slepice, ale tvořím i mnoho nového, abych nekradla jen a v Bohu nejlépe, jinak to nepomůže nikomu a nemá cenu, Marti pochopila, proč jsem někdy ostrá i slovo Boží je jako mec na obě strany, já za to nemůžu, odpusťte mi, jen sem uvěřila a sloužila Jemu, někdy možná ze svých jen sil, přitom jinde píšu a vím, že ne silou ani moci, ale jen Jeho Duchem někoho změníme, nejen papouškováním a kopírováním bible, Bůh má mnoho způsobů jak zachránit, nejen jeden zaručený vždy i kdo čte jen bibli a poslouchá na slovo pastory, může bez Boha v tom selhat, je třeba si to často opakovat, omlouvám se všem za vše možné. ❤️🔥🌈🌞😁💌 A děkuji, útoky vaše jsem jak Volody ne Voldemord, úspěšně doufám vždy odrazila, a někomu pomohla a oslovila, uvádí nás Bůh do veškeré pravdy, která nás jen osvobozuje a na nebe a setkání s Bohem už velmi velmi brzy připravuje, abychom Ho byli hodni, děkuji všem za spolupráci, vyhlašuji mír! Opět. Amen. A navíc sem tu získala i mnohé krom dvou, své spojence, děkuji moc, bez boje není vítězství, ať vám nikdo neukradne vavřín vítěze a ze srdce vítězství a spasení ani žádná pochybnost, lenost, strach, lhostejnost atd, viz bible kdo vše v nebi nebude, bible nelže;! Amen
Datum: 5. 3. 2022
Předmět: Wau! Posílá z nebe, zbrojení a duchovní náboje lásky i pro Tebe;)) pro všechny, amen. H. A. HRR na ně do pomocí ne proti ním jak Putin ve dne v noci po vítězství i nad nemoci.
Pokračování toho v příspěvku o Ivankovi.. Jeho kyje a rakety už padají v Kyjevě? Vždyť dávno je na loupežníky hodil, normálně je tady slyším padat, promiňte, dělám si srandu, je to naopak, že?:) Dnes sem si s Bohem sama určovala diagnózu, nejsem schizofrenik v jeho očích, jen lidskych mylných, ten kdo Boha, hlas pravý slyší, v pravdě zůstává, přepište příručky psychologické a knihy, když tak jsem maniodepresivní spíš, a teď zas v mánii, že mě Mann, nejlepší Pan posiluje a depresi zbavuje, nebudu z vás na dně, dnes mi řekl, že mě tady potřebuje, na světě ještě, tak jo, jsem tady, a hr na ně, dlouho jsme se na tento boj poslední připravovali s Tebou, těžko na cvičišti bylo, lehko na bojišti se říká a oni tam jsou jen opravdu na cvičení až se pustí na Izrael, ale lehko jim nebude, vylamou si na něm zuby, že Bůh je věrný, i když lidé a jeho lid jemu ne. Nic nás nezastaví, nic nás neodradí, my dokončíme svůj boj a běh s radostí až do cíle, do vítězství, amen.. ne proti Ježíši jak vy někdy, ale s Ježíšem, svým Pánem, amen, v jeho talentu, jeho show, cílová rovinka, zrychluje se, mozek i psaní, neuteču do Mexika, a nebudu dál louskat u tv buráky, když jdou mnozí do války, budu zastávat dál úřad a funkci a místo od Boha a nic s tím nenadelate. Bojujeme až do vítězství modlitbou a slovem my tady jen. Věrní až na smrt amen, my pacifisti, čím člověk zachází, tím totiž i schází, nevymreme po meči a vojákům svým zraněným pečeme dál rohlíčky a rozdavame, ty prave ořechové a huste jim je napeceme a plně a rozvezeme, pošleme, dáme, i když zima a nechceme, my prostě musíme, protože Pana milujeme))) císařův pekař a tím nemyslím Vláďu, spíš snad vládu míru skutečného, ne ve falešným jmene, ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady udělame moc, ne další nemoc a ne už na neschopence někdo psychické dál, povstane k boji, ne že nechte ho, ať se bojí, on pak líp tvoří, a prý jen jsou blázni magoři, leda moji, pro.mne, praví kdosi, vedeme ten boj i jej proti mocnostem a zlým silám z pekla, modleme se, postete, jak Ester vyhlásila půst pro lepší duchovní růst, tak i my, co si odreknem, poslime potřebným, jiným, milujme je jako sebe, navzájem všechny milujme a tím i Boha, jak může kdo říct, že Ho miluje, když ne bratra, sestru, nepřátele, také izni.je to,, vyskočte z postele, Bůh bojuje za nás v nás, Amen. Vzchopme se!!! Nebojte se! Řekněme spolu amen, všechno je možné Bohu, ne se omlouvat za vše možné, co je jen u Boha možné a dobré, amen! Povstaň s nevěstou a staň se jí i ty, její částí celku, ženy oděné do slunce, když Bůh to chce, a ne že nechce, chce, hledej Jeho vůli nejprve a slovo, království a spravedlnost, jako v Narnii s Aslanem bojujte, mrtvé Kristen, oživuje, zázraky se mnou dělejte, poslechněte, nepochybujte! Amen! Bojuj ze všech sil, zpěváky a chválíce dej do predni linie a buď si jistá, že tak jen zvítězíme, jak při obcházení Jericha, kdo jste Boží bojovníci? Ukažte se, vzchopte se do pomocí, na co ještě čekáte, výzbroje se láskou, posilnete klesající kolena, expoze a bomby Boží lásky posílejte, bez lásky a odvahy, lásky která se nebojí i vaši tuto válku nezastavi.e a mír nebo aspoň vítězství nenastolime! Nepochybujte! Nevidíte jen obry, ale hrozný, zaslíbenou zemi za nimi jako David za Goliášem, stal se pak králem i vy se stanete mým královským kněžstvem, nejsme falesny prorok, mlč satane, jednou provždy mlč a bouře Iris se, i jemný vánek mluví, vybojujem to láskou, vankem, nejen bouří a tornádem, co se tu už roztočilo a nabírá do bohe bratricky a sestřičky, já na tom i ona dělám víc jak přes tyden.., můžete to zvratit vše ještě! Postavte se za mne nebe přede mne, nevystavuje se bojí bez zbraní mých lásky, když zlí plodí jen další zlí, zbraní nikoho natrvalo a násilím neodzbrojis, ale výbušninou lásky, pokoje a míru predevsim... nevzdávejte to, oni všichni naše modlitby potřebují, tím víc, čím víc zlo zrychluje, my nezpomalujeme, ale láskou a vírou rozpalujeme srdce svý a obrusujete hrany sobě navzájem, komu zvoní hrana když je to na hraně a na hranicích už i tvého srdce?? A precistujte ho v ohni Ducha, o jak si přál, aby se už vzňal a spálený les obnoví, nejprve oheň, potom déšť z nebe, zemi novou stvoří, vše nové tvoří, i když z děr už vylizaji netvoří a obři, my je porazíme, láskou především, po dobrém, když to nejde po dobrém, po zlem už vůbec, toto není řešení tento zbytečný boj a krveprolití, ale i tak se děje dál, ale nebude na vašich rukou krev, budete li varovat a mluvit proti nim, prorokovat a předávat má slova i jiným mnohým dál dokud je čas, chtějí mě slovo uvěznit, umlčet jako mnozí tady, nejen mi ústa zalepit a dát svěrací kazajku, za blázna mít, každého, kdo odmítá bojovat už jinak než jen samou láskou, jako tehdy mě ukřižovali, já mlčel i na soudu, netřeba už slov, až už se to nedá zvrátit, ale dokud je čas někoho pro věčnost zachránit, zkousejte to dál i po té, co až odešel jsem a posla vám svého ducha, to jsou moje písmenka, vše tvořím nové, amen . Použiji si i kameni, proč??? Nejen temnota na 3 a půl dne, ale 3 a půl let minimálně a v půli se to jak potápějící týráním zlomí, tak jako předtím nám zlomili srdce, Bohu patří pomsta, nám patří důvěřovat Mu a dál se modlit a věřit, z Ducha a pravdy a povzbuzovat se, ne až mrtvoly z bojiště jak z ledových vod sbírat, až už je pozdě, ale dokud je čas, dokud se potápí, jak ti dva proroci u zdi nářků celých 3 a půl let. Amen. Víte někdo, co to znamená? Pořizujte si vše potřebné, někteří tam, co nemohou opustit místo, ať nevycházejí z domu, měli jste nařízeno Bohem dávno se zásobit, ale zlehčovali jste to, pomozte jim, pomozte kde můžete, ale tak, aby jste své duši neuškodili, venku běsní a zuří ďábel a démoni, navratte se už brzy domů a nepohrdejte mymi proroky, nezapojuje se do krveprolití, vy ne a budete ve větší ochraně, co kdo zaseva, to sklízí, každý tady má svůj určený mu.ukol, najdete ho a vstupte do.mych skutků které jsem každému předem připravil, bez skutků a ovoce, je nejen vaše víra mrtvá, ale i strom suchý, dva udělají víc než jeden, spojte se, klidně do dvojic, ale pracujte jednomyslně, ale efektivně v mém duchu, s plnou Boží zbrojí, amen! A když říkám plnou, tak i plnou měrou Boží zbroje pro všechny a nechci už nikdy slyšet od nikoho, že je to.mic dlouhý, když je třeba mnoho nábojů, mnoho záchrany, mnoho mincí jak tehdy na záchranu Židů, že co je dlouhý není od Boha, ne naopak, kdo je tady maloverny? A nevěří malým a velkým prorokům jak tehdy těm v bibli, které vám posílám, neomezuje mne, pravými je nazyvejte a neříkejte, že aspoň nějaký, pravy jen pravím, těm jen naslouchejte, najděte a poslechněte, pod svícnem že by největší tma? Rozhlédněte se, ani mě nepoznali. A bojovali proti mně, všichni se rozutekli jak ovce bez pastýře, málokdo mě podpořil, když mě křižovali a kdo opak, šel se mnou do nebe, každý bojovníku poslední na zemi trýzně, vzchopte se už, neboť já jsem přemohl svět a zemřel za vás i vy za jiné nasadíte vlastní životy, naplňte se soucitem, co pomůžete, Bůh vám odmění, ale rychleji, neváhejte, nečekejte až všichni kolem Titaniku poumiraji, aby vás snoby bohatý ještě chvíli ve vašich myslích nestáhli s sebou ke dnu, nebojte se, čeho, můžou vám zabít tělo, ale ne vaší duši, naplňte se soucitem a neupisujte ji ďáblu. Amen. Promluvil jsem, protože já a ona jsme většinou jedno a to nejsou vaše urážky a nevíra a boj proti ní proto jedno! Nevíte co děláte? Stejne jí tím akorát posilujete, viz co tě nezabije, to tě posílí a že co vás může odloučit od lásky Kristovi, snad souzeni, války, mocnosti, nemoci? Hlad, žízeň, bolest, utrpení? Nic a nikdo. Bojujte tak jako by ta válka byla u vás. Co pro jednoho ubitého jak milosrdný samaritán, i když z jiného národa a jiné víry, uděláte, to pro mne, abych vám pak neřekl, když teď to zkouší a chce vás, že jsem byl hladový, nahý, ve vězení atd. A vy nic, že sami byli duchovně nazí a nuzni a bědní, ač mysleli že bohatí, a aby jste šli ode mne abych neřekl, když jste za má slova dál mnozí nevděční a tak ne tučné jak v Josefovi a vykrmené, ovce, krávy, cokoliv, ale bez Božího slova sama kost už a kůže a u Mojžíše pro.pihrome proto i zemřeli by, pohroma za pohromou, katastrofa za katastrofou, že faraon je dál vzpurný a pyšný a nepustí můj zajatý lid, který chce v otroctví si nechat jako ďábel vás nechce pustit a dát mi ani do vytržení, vysušil vás napouští hlady, abyste jak ten suchý strom nešli už ovoce a byli stati, že.mbe podle mých slov nebyli hodní, ale co když s se mýlí, ikdyžtak by běsní, zuří na a sílí jak šílenec? Co když mám větši milost než my se li a uvěřil i vy mylně, vždyť je psáno, že nade všechno je moje milost, ale i to,bze se nesmí brát nadarmo, jen ten kdo neví co činí nebo neovládá, má nadeji větší,proč ty nevděčné některé moje láska a skutek pravé lásky nezavazoval?? I když hojně jsem vám plný pytel víry i darů mých a talentů natrepal a vy je proč nepoužívali?? Naměřil, dobrou, plnou měrou. Proto už nereptejte za ní, a buďte vděční, když se najedli, aby věčný život jak u večeře páně zachovali, jen poděkujte a nereptejte, nestezujte si, abyste si život nestěžovali a musel bych vás pak už jen nadnášet, že vás předtím hloupost neuverit, že to za moc pro vás nestalo a pohrdali moji pastvou i hostinou i svatbou ani v ní neuvěřili ani v mojí pomoc, lepší zatím tu a tady a teď hned, nemám, zda se ti to nedokonale, staň se lepším a dokonalým v lásce ty a predved nám to, jak je to správne. Těším se na výsledky a věřím vám všem. Amen. Že se polepsite atd. Láska věří. Amen. Bůh co je hlavně láska:)❤️Toto byl meeting z nebe ze stánků setkávání a hory přeměnění a jak z ohnivého keře, v nedokonale, když neviditelné verzi zatím, ale mě to stačí, ať i vám pro jistotu aspoň, radši a pomůžu vaší nedovere, nebojte se, nelekejte, toliko věřte a povzbuzujte na se navzajem a stůjte jednomyslně jeden za druhým, nebojujte proti vlastním lidem ve vlastním úřadu jak tamti prý za vlastizradu atd. Buďte vlastenci je a vaše vlast i kořeny, jsou v nebi, zůstaňte naroubování na pravý vinný kámen a neodpada ve ejte ode mne, zůstávejte ve mně a já ve vás... To je nekonečný příběh.. Ta je ale ukecaná že?;) To nemá konce mě slovo, jen Vám dá pauzu to strávit, vstřebat a předat dál jak štafetový svitek. Blaze tomu, kdo mu uvěří a ještě rozmnoží. A nezmění jeho smysl ani na
Papíře ani v srdci a pochopí ho správně, pokoj a mír ve vašem srdci a láska Boží Vám všem❤️ Bez vyjímky, zlým i dobrým.
Danko díky za rady, já už si poradím sám. Už jsem chlap. S tím fanatismem máš pravdu, jako by jsi to věděla předem co bude následovat a HLE:)
Moje rodina byli jehly a skalpel..
Prodělal jsem kolem deseti operací a celkem strávil kolem tří let v tomto nemocničním ráji. Proč to píšu, protože si někdo může myslet, že mě bůh trestal, nebo potrestal za něco co jsem provedl v tomto životě. Tak to, ale není.
1. nebrat boží milost nadarmo. 2. když někdo celý život nadlouchanhlasu svědomí a poslouchá ho a nikdy nepochopil možná ho ani nenapadlo, protože ho tak nikdo nevychoval a neučil, že do svědomí jeho mluví duch svatý,bverim, že může být záchraněn, i když mu přímo neřekl pane, jako k panu se k němu choval, když ho poslouchal a nechal se duchem svatým, o kterém jen nevěděl, že je to on a on je bůh, vést a řídit, mnozí mu naopak pane, pane, říkali a přesto se octnou na soudu a z něj je podle od sebe daleko, ty co věděli, co je dobré činit a nečinili, ale zlo.. činitele nepravosti vyžene tam, kde je pláč a skřípěním zubů.
³. neucme orla lítat a nenapominejme toho, kdo právě jak na sále operuje, a oživuje někomu všechny životně nejprve nejdůležitější funkce a pak až jiné a zápasí tam o něčí život, furt zpátky do školy na základku navíc ani ne aspoň na střední nebo vysokou biblickou, u něj lékařskou.. když už má praxi a dobře ji praktikuje, když už není student, ale zachránce životů tady navíc věcných, na to aby někdo podal topicimu se ruku z ledové vody a vytáhl ho, nemusí jít hledat do bible hodinu každý den než to udělá, jestli má,
zákon boží a ducha svatého už měl mít v sobě a za dobu, co by četl, může miliony zachránit, nebýt jen posluchač.., ale akční hrdina, když poslední hodina, s božím slovem stále aktuálním nejen starým v srdci nebo aktualizovaným starším. nebo to je jak kdyby řekl asistence při operaci, skalpel prosím, nebo odsávat, a ona mu furt rikala, bez studovat než začneš, hodinu aspoň, když on to už umí a dělá dobře a ona má jen držet pusu a krok, jinak bude ze zachraňování životů i z operačních sálů, a všeho co bůh už dělá a chce, vyhozena, a nahrazena poslušnější a tišší, víc chápající, a pokornejsi sestrou v akci, z jakékoliv služby. amen.
koko oprava: rous, aneb růže 🌹 se srdcem oceánu božích slov, tedy tyrkysove modrým. 🌊🌅🏊🚣💙⛎🇰🇿🇵🇼🇺🇦🇷🇼🇵🇭💝🌬️🌁🗺️💎🔎🏳️🌈🇧🇸🇨🇿🇱🇨ať mír dál zůstává s touto každou krajinou i ukrajinou už brzy, a všemi, se srdcem nejlépe už v nebi, zloba, závist, zášť, strach a svár, ty ať pominou, ať už pominou.. amen.. Vláda věci tvých, ať se k Tobě Pane navrátí, k Tobě navrátí i každý Vláďa ve vládě... A přenechá ji a vydá Tobě i my a nejsme už nikdy svevolni, ale Tvevolni. V tobě je svoboda jen, volní jsme, buď Tobě dík. Amen. A v lásce, to je ještě lepší, to nejlepší, v Lásce Tvé převelike zůstávat, abychom pro dobré skutky, které jsi nám předem připravil, byli nejen dětmi Božími nazváni, ale i tvými miláčky synáčky, kuřátky pod křídly kvočny poslusnymi, jen u Tebe v ochraně a bezpečí, oblíbenými. Amen. 🌹🦁❤️😁🌝🙏💌😌🌨️🔥🌞🍞🌊🌅💝🇨🇿❤️💟💙🌬️🌁🗺️🔎💎💙dia Mann tove ❤️🐏🐑🐎🐤🐣🐔🐓🐦🕊️👨👦👦👩👧👧🤰s poklady na diamantovém jezeře:)💌
Mé srdce je rozervané vámi na kusy, kteří falešne, mylne dál a dál a lzive tvrdite, že slyšíte, a že je vám to dáno, ale jste dál hluchý, slepý, bědní a nuzni, probuď se kdo spíš, vstaň z mrtvých a zazáří ti Kristus, přestaň s tou šikanou nevedomko, která sis dala i falešné jméno, kdo máš uši opravdu k slyšení, slyš, hluší uslysi, slepí uvidí, nazí budou doopravdy a ne naoko do Krista cele odění, chromí chodí a kdo nenáviděl ještě před chvílí a nic nechápal a jiné pravdomluvne osočoval a pomlouval a škodil jim všelijak, budou zas milovat a do lásky odění, vždyť Bůh je láska a ne vaše na něco, kým nejste, maska, když házeli hrách zbytecne i na stěnu obilenou, pokryteckou a falešnou, a házel ho i sviním, nejen perly, ale vše a oni ho jen za dobrotu na žebrotu a dary a perly jeho nejcennější a za srdce plné lásky dokola uslapavali, ty maličké, pokorné a poslušne, sami byli opakem, lépe jim, kdyby na Nových Mlynech, když ty Boží melou tez pomalu a jistě a každé bum bum se jim jak bumerang zas na hlavu vrátí, s kamenem ve vodě, na krku, cokoliv, cti bibli de.sa. ne dcero i desatero!!!!!!!!!!!!!! A poslouchej ho sama a nepopirej celý zbytek bible, když se honosis, že za víru budeš jen spasena, že to stačí, když mě pronásleduješ i přes všechna mnoha varování a snahu moji o nápravu dál, jsi ostudou křesťanství, ty i mnozí jiní, co se nikdy prý nezmění, co sis zasela, že se nezměnis, ty i tobě podobní v tom, a čemu chybne s malou vírou uvěřila, to sklidis ke své škodě!!;(
Vše, co se narodilo z Boha, přemáhá svět. A to je to vítězství, které přemohlo svět: naše víra.
Bible, 1. Jan 5,4
VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH TRIUMFÁLNÍHO CENTRA VÍRY
Jsme na Bibli založená církev, která si naplno užívá nepřetržitý proud Boží lásky a moci. Právě Boží přítomnost prosycená Jeho dobrotou je tím nejsilnějším a nejúžasnějším, co člověk vůbec může zažít.
Ježíšův slavný triumf nad veškerým zlem se v našem životě stává prostřednictvím biblické víry každodenní zkušeností. Boží bezpodmínečná láska nás motivuje a Jeho zázračná moc uschopňuje pomáhat a sloužit mnohým, a tak proměňovat tento svět v nebe na zemi.
Milý příteli, nikdy prosím nezapomeň, že Tě Bůh nesmírně miluje a Ježíš Kristus svým obrovským utrpením zajistil šťastný a vítězný život také pro Tebe!
Možná jsi někde na ulici potkal někoho, kdo ti dal do ruky tento leták. Jeho úkolem je v krátkosti shrnout základní pravdy evangelia. To, co chceme nejvíce zdůraznit, je, že Bůh tě miluje takového, jaký jsi. On sám dokázal svou lásku tím, že na zem poslal svého jediného Syna Ježíše, aby za nás zemřel.
Ježíšovo jedinečné početí a narození, neobyčejný život, služba plná zázraků, krutá smrt na kříži následovaná slavným vzkříšením – to vše bylo nadpřirozeně předpovězeno a pak v Kristově životě zázračně naplněno. Nikdy nežil nikdo jiný jako Ježíš Kristus. Všichni zakladatelé světových náboženství a říší zemřeli a zůstali v hrobě, zatímco Ježíš Kristus, jak sám předpověděl, vstal z mrtvých a žije. Ano, je to skutečnost! Ježíš byl vzkříšen, vystoupil do nebe a nadále žije, uzdravuje, dělá zázraky a mění lidské životy.
Teď se mi to poprvé bez mé pomocí otevřeli, tak sem to sem zkopirovala pro ty, co každého jen nepomlouvaji, ale chápou, každý je jedinečný, tak nebuďme duchovní rasisti. Nebo dokonce jak nacisti. Já jsem jen proti ďáblu působících tu a tam v každém, kdo.mu to ještě dovoluje..
Oprava - dragounský přeměňuje na drahousky
ale zřejmě to ještě není vrchol této doby!