Mame byt za blbecky?

Jezis rekl svym ucednikum: >Vam, kteri poslouchate, rikam: Milujte sve nepratele, prokazujte dobro tem, kdo vas nenavidi, zehnejte tem, kdo vas proklinaji, modlete se za ty, kdo vam ublizuji. Tomu, kdo te uderi do tvare, nastav i druhou; kdo ti bere plast, tomu neodpirej ani saty. Kazdemu, kdo te prosi, davej, a kdo ti bere, co je tvoje, od toho nezadej nic nazpatek. Jak chcete, aby lide delali vam, tak i vy delejte jim...

Milujte sve nepratele, prokazujte dobrodini a pujcujte a nic necekejte zpet. Vase odmena bude hojna: budete syny Nejvyssiho, nebot on je dobry k nevdecnym i zlym. Budte milosrdni, jako je milosrdny vas Otec! (Lk 6, 27-31.35-36)

mdo oliv 19.2.2022

komentáře: (22)


oliv 19.2.2022

tento nadpis byl na víra cz.

milly7 20.2.2022

Blbečkem je ten, kdo Ježíšova slova nepochopil.

sipkovaruzenka 20.2.2022

Správně Milly😉

stepb 20.2.2022

oliv je to o svatosti ten text, co po tobě Ježíš chce.....lidově řečeno kdo po tobě kamenem ty po něm chlebem....a ty už skoro svatá jsi vesmír ti dával kapky a tys mu tak hezky říkala mirečku a myslela jsi na jeho věčnou spásu.....takže to ani nevíš a už to plníš.....no a snad to začne plnit i danka a přestane ti říkat kelišová, kor když to vymyslel vesmír takovou blbou přezdívku.

karel2017 20.2.2022

Takže fact-check: Oliv provokovala Mirka - dokonce i stepb si toho všiml, někde to tu psal na fóru. A to, Mirečku, byla taková ta typická ženská jízlivost. Svatý je ten, kdo je v Kristu.

sipkovaruzenka 20.2.2022

Děkuji Štěpáne přesně takhle jsem to s Mirkem myslela on do mě kamenem já do nech chlebem a radostně nastavovala i druhou tvář především pro toto co je psáno v bibli.Ja bych chtěla.aby Mirek našel správnou cestu a dosáhl spasení v jádru to není špatný člověk to je život a holky s ním tak zamávaly...
Taky nechápu proč Danka používá přezdívku hloupou přezdívku keliska co tu vymyslel on?Asi ho v tom špatném chce napodobovat😉

oliv 20.2.2022

Karle vůbec se v tom nevyznas ty máš tvrdé srdce co nedokáže odpouštět druhým a tolerovat jejich jiný názor....dnes při mši nám kněz říkal v kázání....nesuďte druhé aby jste samy nebyli souzeni!!!!ten kdo miluje své nepřátele je dobrý ne ten kdo miluje své přátele to je totiž snadné milovat toho kdo je ti blízký...ale toho kdo ti to neoplati a miluješ ho za toho se ti v nebi odvděčí Bůh!!!!😇😇😇

danka_usata 21.2.2022

Keliš, vždyť jsi mi to dovolila, že ti nemám na seznamce říkat jménem M-ová a že Keliš je v pořádku.🙄 Jestli ty jsi to s tím Mirdou nemyslela jizlivě tolikrát, že ebto to bylo spíš nastavení druhé tváře v jiném smyslu- té temné a o tom Bible nehovoří. Víš, lidi to většinou poznají...

danka_usata 21.2.2022

Keliš, Karel taky hřeší a má bázeň před Bohem, akorát když někdo říká new age dobro a nic na to neříká a akceptuje to v církvi, ne to hrozné...

karel2017 21.2.2022

Byla v tom zjevná. jízlivost a provokace. A Vesmírek se na to také chytal a nadával ti. Neodpustila jsi tomu, komu se snažíš jakýmsi zvláštním způsobem mstít a současně se mu i zalíbit, aby věděl, o co přišel.

josef79 21.2.2022

Mirek tu nikdy nikomu neodpustil a ani se nikdy za nic neomluvil. Navíc tu chtěl i vraždit a veřejně se vyznal, že tu skoro všechny nenávidí. Ukázalo se, že jakkékoliv milosrdenství s ním bylo, jak házet perly sviním. Podle mě, má co on sám chtěl. Odpouštět se má pouze těm co o to stojí! Mirek si o to nestál, sám to tu i psal několikrát. Podle mě zbytečná debata toto tady zase...

oliv 21.2.2022

Danko dávám přednost označení oliv či Olga děkuji😉 časy se mění 🌹že bych mu nastavovala druhou temnou tvář to si nemyslím....to tys mu to dělala zdrcadlo jeho chování a růží snovou🌹🌹🌹

danka_usata 21.2.2022

Tak.mi to příště oznam, až ti budu zase moci říkat K-ová.

oliv 21.2.2022

Já jsem taková submisivní bála jsem se ozvat.ale když to steph nakousl dodala jsem si odvahy 😉

oliv 21.2.2022

Karle já to s vesmirkem myslela dobře nemohu za to že to nějak špatně pochopil a stálo ho to zablokování zde je mi ho opravdu líto.ale nic s tím nenadělám 😉
A vůbec o nic nepřišel Mireček rozhodl se správně 😉🌹😉
Neřekla bych že to byla msta jen vyříkani si názorů jak to vidím já a jak on co na tom...já jsem spokojená😇😇😇

oliv 21.2.2022

Pepo já tu předváděla to že máš milovat ty co tě nenávidí o odpuštění tu řeč nebyla...dala jsem mu hodně příležitosti projevit se tu v plné své kráse duše....a nastavovala mu radostně i druhou tvář aby uhodil... protože tak to má přece správná křesťanka dělat 👍😘👍

oliv 21.2.2022

Mirek odpouštět neumí Pepo já to vím moc dobře 😘

oliv 21.2.2022

Právě proto jaký Mirek je je vhodným adeptem na prokazuje dobro těm kdož vás nenávidí modlete se za ně.milujte nepřátele.prokazujte dobro těm co tě nenávidí a ubližují ti a nastav mu i druhou tvář a nečekejte nic zpět 😘👍👍😘

danka_usata 21.2.2022

Submisivní? Olívie, možná by tě vzali do národního!!!!

oliv 21.2.2022

Nekecej fakt?😉Ale já se tak cítím i bych se tak charakterizovala😘

danka_usata 21.2.2022

Jo, myslím, že máš divadelní talent.

oliv 21.2.2022

Děkuji za poklonu😘já se snad skromností začnu červenat 😻😻😻🤗🤗🤗

Uložit