Pozehnany clovek, ktery doufa v Hospodina

Pozehnany clovek, ktery doufa v Hospodina,
jehoz oporou je Hospodin!
Je jako strom, ktery je zasazen u vod,
ktery sve koreny vyhani k potoku;
kdyz prijde vedro, nestrachuje se,
jeho listi zustava zelene,
ani v suchem roku nema starosti,
neprestava nest ovoce.

Opakem je clovek, ktery spoleha jen na cloveka,
kdo za svou oporu poklada smrtelnika.
Je jako jalovec na pustine: nevidi, ze by prisel dest,
svuj domov ma v suchoparne pousti,
v solnem kraji, kde nelze bydlet. (srov. Jer 17,5-8)

mdo oliv 12.2.2022

komentáře: (24)


koko 13.2.2022

Moc krásné Oliverku Twistere🌝🚰🌊🐳💧🏜️🌡️🌦️, snad se nikdo neurazí za pár kapek deště ještě nebo žehnající tornádo nebo bouří, která v nás vše postaví naopak v srdci na práva místa, udělá v nich pořádek i v žebříčku hodnot a zjeví tu původní Boží vůli... Toto sem psala pro Štěpánka do příspěvků, ale tam se nevešlo: Nedoufejme v lidi, stejně se pak musíme ptát Boha, jestli mají pravdu a nechat vést jim, poslouchat Boha, ne lidi, když si co říkají protiřečí, jenže někdy ne, někdy se doplnuji a my to berem jako útok a nechápeme a urazime se jako ti co se urazili, když Pan mluvil o krvi a těle, nestal tolik o urazlivce, za to mohla jejich pycha a nepokora a az pročistil od těchto církev, zbytku vysvětlil a vykládal i podobenstvi, vám je dáno znát je, jiným ne a proč? Protože byli pyšní, za pravdu se zlobil a odešli od Něj, že víc milovali sebe než Pana Ježíše a tedy i. Ona a nikdy by nepustili omyl a bláznivým nazvali radši Jej, i to, že krev, duch, slovo Boží, je to samé když tak tehdy mluvil... Tu je to slovo pro S. a možná i jiné, kdo k m též jak oni tehdy a jiní dnes tady nepohrdnou.. kdo se neurazí na stavitelným kameni a nemají ho za uhelný. Nebo něco na vyhození a kritizování.

Sice jsme si něco vyrikali a slíbili si mír, ale to přece není ubližování, když se zeptám, jestli to není jen výmluva, dělat něco jinak a říct, že vám to sdělil duch svatý, kdyby jste byli první církev, myslím tu viditelnou rkc, nebo všeobecná, tak by o tom základním co učíte a děláte bylo už určitě aspoň někde zmíněno od Pavla a jiných v novém zákoně v bibli, první církve zakládali oni a tam není vůbec ani zmínka o modlení k svatym, pořád jen o Ježíši a duchu svatém a občas o Otci, není možná chyba když jak i v rodině se jedno dítě druhého zeptá co chce otec, nebo nejstarší bratr, a vše co bude předávané jinými už nikdy nebude tak čisté a správně pochopení jako když tito řekne Otec sám přímo, proč s hledáním jeho vůle nejit za ním přímo, když sám Ježíš řekl, že sami ho budem prosit, že nám to umožnil, smiril nás s ním, a to ještě může i od něj přímo zle pochopit nebo zapomenout a k tomu nám dal i proto Ducha svatého, který nám a našim sourozencům skrze nás, bude vše vysvětlovat a připomínat, ale ať se ho každý ptá přímo, no neodpoví po mnoha pokusech už těm, co mnohokrát řekl sám i skrze jiné a oni ho v té či oné věci odmítají poslouchat i slyšet, že to Bohu nechtějí vydat tu oblast o které bible a Pavel který zakládal první církve, mluvil jinak, všeobecná první je ta v bibli zaznamenána a tak v takové máme pokračovat, kdybychom nebyli hádavý a lakomý a majetnický atd, pokračovalo by to, že bychom mohli mít všichni vše spolecne, spolu lámali chléb, potřebným dávali, ale kvůli hříchům mnohým a sobectvím a egum všem na jednom místě pak a proto svárům, to nešlo, nebylo to k prospěchu i vy jste od první církve odpadlíky i my a Bůh spojil do různých údu lidí kteří mají podobnou aspoň víru a názory a aspoň se snesou aspoň chvíli na jednom místě nebo v jedné církvi aspoň pár hodin v týdnu někdo, i když pak jdou domu a pomlouvají se a škodí si jinak tajně atd. Pak je lépe do žádné nechodit a mít jen ten svůj chrám v srdci kde přebývá Bůh a kraluje a není v něm sluha, ale král a my sluha..

koko 13.2.2022

Neztratit u toho lásku 🚰 Dnes sem přijala, že svoboda má blízko k lásce, dávat ji je láska, Bůh Vám ji dal a nezatrati nikoho, že svou svobodu využívá k Boží vůli ale jen, každý ud má jinou funkci a drží pohromadě, každá buňka v něm a tkáň, ti vedle sebe, chápu, že nemůžete odejít jinam, že myslíte, že není kam ani důvod, že vás tam drží přátele, spolubunky a taky Bůh třeba, když tedy nechcete, co spojil, nikdo nerozlucuj, Bůh to bere jak je a vyrovnal se s tím a pracuje s námi dál i takovými nedokonalými, jací jsme, jak se starým nářadím obrousí dveře, které nejdou zavřít už po čase, jak já včera na chatě, ale já proto koupila nářadí nový vhodný, ostrý i slovo Boží je ostrý na obě strany a my když máme hrany, které druhým ubližují, musíme je dovolit jiným nebo sami s Bohem obrousit, chcem li teplo, nebo aby kdejaký vlk nebo myš hned nevklouzl kam nemá nebo had, co ja vím co vše, jak tak církev jen sedí a nedělá Boží vůli, jako i každý dům po čase sedá, je potřeba pak mnoho oprav te církve usedlé už někam kde původně ta první nebyla, brousila jsem dlouho a nadrela se i s novým ostrým nářadím, co teprv se starým. Nové víno do nových mechu, nové nářadí na staré domy.. nové slovo.. jinak se nadrete s tou pravdou a nikdy dveře nezavrete ani ten komu je to radši jedno, že zima a cokoliv tam leze, radši se s tím vlažné smíří, ale vlažné nesnese Pan ani staré jídlo v puse.. nebo ano už?

koko 13.2.2022

Já na tom dělám, já na tom makám už přes týden a ono ne a ne a ne.. I pijáka, co vás napadne a chce infikovat, chcete namočený v oleji, pokud jste k tomu olejem Ducha svatého pomazání, jestli chápete, vykroutit nebo po novym vytrhnout ven, času malo, nejde hodinový ručičky zastavit, ani se nechat vysávat a žít s pijakem a nechat jej růst natož tolik jich v sobě, a piják je lež, nepravda a musí z těla ven, než infikuje celé tělo, nedělá li to poctivě a brání se a nedá li si s tím práci, někdy i celé církve, tolerují li lži v ní, můžou být před vytržením do nebe, z těle vyhozené, že moc srostlé k sobě, ven, a nahrazené těmi, co hostinou a svatbou Berankovu nepohrdnou a uvěří i v ní, třeba na poslední chvíli, Bůh má i náhradní plány, řešení a funkce pro každého, když to někde s někým a v něčem nefunguje, nechte se jim vést a sundejte sluchátka s uklidňující vás hudbou už dolů, chlacholici vás, že je vše v pořádku, co když není? Aspoň se každý nad sebou a svou cestou i církvi, má li kdo nějakou i jinou než jen tu v srdci, zamysleme, ale nenamyslene, že by ta jejich byla jediná ta pravá, protoze pycha a urážení se předchází pád a konec vztahů i s Bohem někdy. A to by bylo peklo, protože Ho neposlouchali včas jako Židé, které ještě pred holokaustem Bůh varoval, ať opustí své domovy a místa, a navrátí se do pravého svého místa do Izraele atd. Nenechali se vést nebo mu zaneprázdněni něčím jiným nenaslouchali a kdo ani dnes před vytržením, co má dělat, zažije třeba, bude li cokoliv, co by ho tu drželo, viz slova, nevrácejte se do domu pro neco ani pro peníze, v nebi je už nebudete potřebovat, až to přijde, milovat a kohokoliv víc jak Ježíše, Boha v nebi, ten Ho tedy nebude hoden a může tu zůstat, nejsme stromy a nemáme kořeny, máme nohy, tak utecme dokud je čas, tam kde nás Bůh chce mít, aby jsme Ho a nebe hned už a ne až po souzeni mnohem, byli hodni, jako zlato co se ohněm precistuje?? Peklo na zemi nechtějme a nikomu nedělejme. Amen.😌

koko 13.2.2022

Máme svobodu i modlit se každý ke komu chce, ale ne vše prospiva, jsou li živí v nebi, jim to nevadí? Když vědí, že nejlépe anebo jen jim stejně pomůže Pan Bůh a to možná vždy i v případě, když se obrátí na někoho svatého, jestli ale byl a je v nebi nemůže vědět o všech moc ani církev, mužem tomu věřit, ale ne vědět jistě, třeba Bohu nevadí, kdyby se obrátili k svatému duchu v nich, já na to víru nemám, jen k svatému Božímu duchu se modlit, je to podobné že by jako s masem, že někdo má víru ho jíst a někdo jen nějaké a někdo všechny, ale nikdo jiný se za nás neobětoval a předtím nepřikázal, ať přijímáme jeho tělo na jeho památku, co když tím myslel i každého kdo je v jeho těle přijmout do církve mezi sebe a růst společně do podoby Pana, oblékat ho, jeho Ducha hlavně, ne jeho maso, tělo, byl chléb přece a je psáno že je chléb živý, a že nejen chlebem bude člověk živ, ale každým slovem božím a v modlitbě nás učí modlit se za chléb jen, a přitom pro tělo přijímáme i buchty a nejen že pak Bůh ty, když ho oblečená, do sebe přijmeš, do jeho krve a těla, masa se obalis, možná ten vezdejší chléb je všude zdejší Bůh, za kterého se máme modlit, ať nám dává každého dne, Boha do nás, tedy opět Ducha svatého a jeho nechat nás vést i za nás žít, jen tehdy mu neubližujem a bude mluvit On za nás a ne my za něj jen nedokonale někdy. Ale Bůh pracuje s materiálem, který se Mu vydá, lepší lidi nemá, maso i nástroje, zatím...🌝❤️

koko 15.2.2022

O kouření, prý někdo řekl, že tím oslavuje Boha: To je též překroucení bible v tom, kde Pavel píše, že ať ji nebo nejí a to např. maso, oslavuje tím Boha, ale maso není pro tělo tak škodlivé jako kouření, které člověk nepotřebuje, hladovému je maso požehnáním i když jiné zdravější jídlo by bylo ještě větším, na kouření není vůbec nic zdravý ani pozehnanim pro něj ani okolí.. peníze ušetřené za to kdyby dali do šíření lásky a Božích slov i čas tím strávený opakem naplnili, jako ne pálení se a vykuřování Ducha svatého v něm, a démonů tím přivolávání a z požehnání do prokletí sebe i jiné uvádějící..., opakem by oslavili jen Boha a to Kristovou vůní v nich šířící, kouřil by snad Pan i.kdyby to někdo mylné nazval dýmkou míru a nutil by ji, aby svedl jinak by vyhrožoval válkou?;(

Tak to je podobný jako by někdo řekl, že tim, že si zarazi do ruky hřebík, když kouření jsou hřebíky do rakvičky a velmi moc nezdravé a od ďábla zabíjející vás a okradajici i o Ducha svatého a zdraví vás i ty kolem vás, že tím zabíjením sebe i jiných postupným jako třeba jídlem a pitím nezdravým, oslavuje Boha? Možná tak ďábla, jak je u něj silný, když dá na každé jeho pokušení a slabostem svým podléhá. Takový člověk, co to říká, nemůže být trvale svatý a musí činit pokání. Nebo nevěříte ani doktorům, že kouření zabíjí ani Bohu, že naplňuje démony nebo otvírá dveře v srdci démonům jako cokoliv, co ze setrvačnosti dělá kdo a Bůh to nechce a škodí mu a nedá si říct ani se od toho nikým nenechá odradit?? A když ho někdo napomene, vrhne se na něj kritikami jako každý slaboch, protože to nebo jiné něco též zlé v Božích očích, nechce pustit a Bohu dat jako odpad na vyhození ani sebe celého, aby ten spálený i kouřením prach Bůh proměnil ve vodu živou, naopak život a ještě k tomu věčný dávající? Tím by oslavil Boha, kdyby dal.. Člověk přichází jen o to a ty, co a koho Bohu nedá..

josef79 15.2.2022

Jo to říká ani můj známý a taky , že škodí i elektro smog a tak se radši ani nedívá na TV! Ono je tam, ale stejně hovno (s prominutím:)
V minulosti kdysi v době zahalené ještě kouřem jsem se jednou dostal k léčiteli, který mi řekl, že se klepu jak osika, věřím v boha a je mi to k ničemu! Potom si zapálil a řekl mi, že panenka Maria je fetiš!! A kdybych prý kouřil, chlastal a mrdal-dožil bych se vysokého požehnaného věku. No nevím co s ním dneska je, ale kuchyňským vysavačem ze mě prý vysál všechnu negativní energii a tu potom vypustil jí k sousedům:)
Svět je opravdu požehanej,,pardon požehnané místo.

koko 16.2.2022

Spíš posahané, s háčkem nad s:) děkuji za příspěvek. Bůh ti žehná 😁

koko 16.2.2022

Pokračování z prispevku, nevešlo se tam:)
Věřme Bohu a nedělejme z něho lháře, co je psáno, to je dáno, a to myslím slova Pana Ježíše hlavně, nepomine nebe a země, dokud se vše nestane a v poslední době budou všichni prorokovat, mít prorocké sny, dokonce i filmy, kdyby je znali, napsali by to tam, spoustu z toho, co je, neuměli pojmenovat, nic na zemi není náhoda, nejen to v bibli, všude nám dává znamení a pripomina se nám.. nic není nemožné, mrzí mě, že nevěřící tomu věří a osloví je to a k Bohu přivede, co věřící co si tak jen říkají, zkritizuje a všelijak zlé to nazvou, co jiné zachrání a k Bohu přivede, ale nestačí Bohu naslouchat a dál to nedělat, pak ani slyšet ho nepomůže, toto tady od Boha spíš odrazuje od mnohých, než přivádí, ten fanatismus nás někdy, omlouvám se za něj vám i Bohu.., ale mnohdy je to jen horlivost pro pravdu, tak mě nenazyvejte lži a čarodějkou. A to třikrát ve dvou řádkách, děkuji, odpouštím, pokoj vám, chcem li aby i nám Bůh, musíme i my jinym vše i těm, co nás dokola křižují a upalují mylne a neprávem za pravdu, za kterou se zlobí, na hranici. Co chci, když to mám v příjmení, že?; Teď v tv v reklamě o lásce, že se raduje z pravdy, i z tv mohou znít Boží slova z Bible, dá li Bůh milost, reklama na Boží lásku, konečně na to nejdůležitější, kdo otevře oči, uvidí ji i ta znamení a nenazve to new agem atd.❤️

koko 17.2.2022

Když sem se opíjela v duchu svatém, navždy mi to i tu radost tehdy svými reakcemi vzali, navždy mě tím vším poznamenali, ale pravdu mi nevezmou, i když už nemám radost, protože ji ze mne ti dva upíří jak dementori v nich, vzali až do doby dokud teda nepřijde Pan, když jim tak vadila ze závisti i me duhové obrázky a každá láska, proti které jak démoni bojovali a každého od víry chtěli odradit tím spíš, i to že je psáno, radujte se v Pánu vždycky, opět pravím, radujte se, prekroutili tehdy mnohokrát, na Ducha svatého vzali bič jak na šelmu, kterou chtěli zkrotit i jeho ovoce a i přes výzvy se za to neomluvili, ze ho pronásledovali, nestačí naslouchat Bohu a to oni ani tak nedělají ve svém srdci bez bible v ruce asi, tedy kdykoliv, aby kdykoliv svítili nejen když čtou ji, ale hlavně tehdy až by praktikovali vše, co si přečtou a ne těm, co ho i v radovani se v Pánu poslouchali, zabraňovali svítit, díla Boží a záchrany duši jeho zavraždili, tedy zastavili, postavili se mu do cesty mnohokrát a tak je to smete dokud neuznají pravdu a neomluví se a nezačnou být naopak příkladem v radovani se i milování bližních nebo jak může člověk tak horlivě prý číst Bibli a nic se z ní nenaucit, nebo ne to hlavní? Pro mnoho stromů a veršů v ní nevidí cely les?? Pravdu neuctivě nazývají slovotoky a kokotinami? Slovo Pána připomínané kýmkoliv i dnes? Nejsou pak jako kámen, co je voda ziva jen omyla a srdce jako kámen se nedotkne? Házet hrách na stěnu nebo perly? Vyvolených se to dotkne, nevyvolenych, i kdyby ji stále četli, ne...

koko 17.2.2022

četla jsem jen pár vět níž a musím reagovat, nedá se, dokázali jsme mnohokrát, kde lžeš, když si mi pohrdavě řekl, že jestli hledám kde má pan ježíš kliku, když si pohrdl vším od ducha svatého, jeho výklady, když si popřel, že jeho děti slyší jeho hlas, když je to na mnoha místech i ten filip, který někomu vykládal písmo, kterému nerozuměl, ho slyšel a nejen že ducha svateho slyšel, ale dokázal se jim i nechat přenést na jiné potřebného tam místo, být vzat atd, to jsi fakt tak zapometlivy, my ne!!! jeho děti jako každé dítě slyší jeho otce, ty si kritizoval každého sluzebnika božího s dary proroctvím, uzdravováním a mnohými hřivnami od boha, kteří jsou bohu věrní i ve velkém, když nejdřív byli v malém, ty řešíš nepodstatný věci a velký ti unikaji, a lzes, že někdo si boha necti, když mu vyjádří velikou lásku milým oslovením plným lásky tatínku, ty nazyvas čarodějnictvím slova ducha svatého i posedlostí i dana. a nemáte v sobě kousky pokory, aby ste se mu za kritiky ho omluvili, lehčeji bude v den soudu třeba sodomě a gomoře, nez těm kteří zesměšňovali výklady ducha svatého!!!!!!; To není na Josifka, však každý, kdo sem chodí, ví, na koho to sedí, vy víte, oni nevědí, že nevidí a dál jsou slepí, komu je dáno, je a hodně se od něj může ted ocekavat, hodně ovoce Ducha svatého i odpuštění, lásky, radosti, pokoje, trpělivosti, laskavosti, vlidnosti, dobroty, čistoty, věrnosti, mírnosti, sebeovládání atd. Dříve jste to vše jiným brali, nyní je čas to vše dávat, včetně mě, slyšet Boha a vědět, co chce nestačí ani náhodou ani znát pravdu, pak bychom byli jen dunící kov a zvučící zvon atd. Bim bam.. a neustále zvonici budíček všechny už obtěžující a zastrašující, ale proroci dva, tez prý jeden z nich v duchu Eliášove znovu a znovu na zem v někom dalším poslaní, nemůžou jinak, a až se bude svět po třech a půl letech radovat, že zemřou a budou si posílat dárky, tak my plakat, kdo se nyní skodolibe smějete, budete plakat a naříkat, vy se radovali, že jsem odešla a přáli mi všelijak už do hrobu, já bojovala proti démonům, ale jestli je chcete a ne Pana doopravdy, nejen Ho ústy ctít a chválit a srdce daleko od Něj mít nebo Ho nechvalit vubec a ty co Ho chválí celým srdcem nazvat sektami, tak si je nechte, když chcete, ale já vás varovala, kam to vede.. i kdyby mě Bůh neposlal, ale dávno mi kdosi před mnohými lety prorokoval, prorok, kazatel z AC František Apetauer na stanové evangelizaci před všemi chtěl, abych se postavila, asi rok po uvěření, že si po tom všem zlem, co zažiji, Bůh použije můj soucit, a že mě to má vše zocelit a posílit to zlé a opravdu děje se mi moc zlého, ale co nás nezabije, nás posílí, tak i kdyby měUh neposlal i tak mi dává, co psát pořád, poslal nás totiž všechny všeobecne zachraňovat, slovosled, neslovosled, a kdo by nechal ovci padnout do jámy, kdyby ji viděl a ona ne, že hledí jen na svou pastvu zelenou a nevidí zazrane do bible někdo jen, už ty vlky všude kolem ní, kam zabludili i s tou bibli před očima.... Pokoj Vám. Shalom a nezlobte🐎❤️

koko 17.2.2022

Nemůžu to ani dočíst, jak je to do nebe volající provokace. Jediná cesta do nebe je Ježíš i bez kliky prosím si, leda jakože mít štěstí se říká mít kliku, tak ju zmáčkli a jdem do nebe, mnozí za šíření bludů a lži i tady, že rkc je jediná cesta, když je jí jen Ježíš, Jeho Duch a Otec a spasení naše Bůh chrání v Kristu Ježíši a ne v rkc a v Jeho duchu tedy, neboť jedno jsou, proc by někdo měl jít do pekla, když má kliku, štěstí, že uslyšel o Ježíši a Jeho záchraně a uvěřil v ní, přestaňte žvanit, co v bibli není, díky. Bez urážky nebo už taky začnu být alergická na větu, že rkc nebo Kc, která kecá, pokud toto hlásá, ale nehlásá, to jen vy v tomto kecali, cesta do nebe je Ježíš, no koment!!!!!!!!!!!!!!;( Nezarmucujte lži Ducha svatého, já mu pravdou dělám radost😁🐎❤️🚰 když ti vodu živou podá katolík nebo obyčejnou na poušti když umírá je to stejné jako když ti to stejné zachraňující dá protestant, stejně to dělá to dobré jen čistě Bůh v nich, to zlé ďábel, ale od hadů a štíru na poušti nás Bůh chrání i od lži, Bohu je vše možné, člověk je v jádru poušti světa bez lásky už moc zkažený, naučený jen nenávidět a pro jednu kapku pro sebe schopný nechat zemřít jiný, neprecpavejme se tu Božím slovem, ale dejme i jiným a Bůh je od hadů a lži v nás v každém náboženství, ty umírající, ochrání, tonoucí se stébla každého chytá a jim ty lži v pravdě tolik neublíží, oni jsou na ještě větší tmu ze světa a tv navyklý, ale nějakou tu pšenici mezi plevelem jim dejte a krmte hladové nejen sebe přežrané už, tucne ovce, to je též v bibli, myslím tím duchovně překrmené, sorry, mrzí mě to, pravda bolí, snad někomu pomůže. Mír všem. .

koko 17.2.2022

Omlouvám se dopředu, ale na každou lež si posvitime nebo ne? A proč ne, když jsme nebo máme být světlo světa a sůl země.. pravda bolí, ale vysvobozuje a svoboda je láska, láska je svoboda a také jen v duchu svatém, ne v nějaké nedokonale církvi, úplně vše na světě krom Boha a Ducha svatého je nedokonale, od první církve na zemi co kdy byla až po tu poslední, protože lidé jsou, každá jako není v takové verzi jako nevěsta už v nebi, proto jich je tolik, proto si lide podle sebe hledají učitele, který jim vyhovuje a neodradí je věřit a ve víře pokračovat a povzbudí je, protože jsme každý jiný a neumíme se přizpůsobovat a pokořit, protože jsme nemocní a malomocní, malou moc máme, ale v pravdě, která má moc vysvobodit, rozvázat vás a od lži ochránit cele, je veliká moc, nejdřív přijmi pravdu aneb úvěr a pak teprve můžeš být vysvobozen, zachráněn, spasen atd, my uvěřili tomu hlavnímu, tedy jsme spasení už, pokud neodpadne, ne od nějaké tupe v něčem církve a pohoršující a zarmucujici v něčem Boha, ale od samotného Ježíše, zdroji naší spásy, zachránce našeho, budoucího manžela v nebi nás všech, když mu dovolíme sjednotit se v jednu nevěstu jedinou jednomyslnou, pravou, světlem která je, očištěnou, čistou, zachráněno, šťastnou, vděčnou Ježíši, nevěstu v tom v čem máme pravdu kdo se sjednotíme a hotovo, kdo v čem nemá, ať v tom ustoupí a vzdá se toho. Jinak nevím, co s ním bude, ale mk učí proto kterému jste,že půjde do nebe, ale menší odměnu tam vezme, i když už jen ta milost se tam dostat je odměna největší...

koko 17.2.2022

Požehnana Olinka, ať se prosím ona a nikdo jiny, kdo přeje jiným požehnání, nezlobí za pravdu z pohledu kokinka😁🐎❤️🚰a jejího duchovního borce konínka..😁 už koníček pádí... A nezůstane stát, pá, na Boha se ladíme dál a dál, stále vpřed, Ježíš a Jeho slovo je svící na cestě mě, tedy cesta jediná lampami osvětlená i v té největší tmě, pro ty kdo milují jeho slovo, viz nejdelší žalm 119 celý o slovu Božím, Bůh chrání naše spasení ve slovu Božím, stále novým dalším z jeho úst i ruky, ať už si použije kohokoliv z jeho nevěsty nebo všechny dohromady i celé nebe na pomoc k tomu klidně, sledují nás s nadšením, jak za víru horlivě bojujeme, jak Boží slovo, Ježíše, slovo které se stalo tělem též i Jeho Ducha a Otce věrní až na smrt milujeme❤️🐎🌝🔥 Jak se Jeho duchem až po okraj plníme a jak z nás plynou proudy živé vody... Vodopády Božích slov, nezastavitelný jako když se přetrhne přehrada nebo padá lavina, surfujte na ni, na sněhu i na vodě, ať se v ní.neutopite, užívejte si.ji a na ní se neurazejte, žralokům se vyhněte, co by se chtěli nejen každou rybou i každou její chybou, i každou rukou surfařský nasytit, aby dal nepsala Boží slovo... Viz křesťanský film Surfarka, bojujte dál, jde tu o život, ďábel se chce taky nažrat, ale ne Božím slovem, ten ho nenávidí a zneužívá k tomu, aby pochytal a sežral a všelijak znemožnil a zesměšnil předtím a ublížil, okousal, zranil atd, ty kteří Boží slovo moc a nejvíc milují, ti co.ne ho tak moc nezajímají, provokují ho pro závist, ti nejlepší surfařů a nejvetsi milovníci božích slov, kteří jich ve dne v noci nikdy nemají dost, těch nových z Ducha svatého neublíží v žádné míře, čím víc jich, tím líp a nikdy nás neubude, co ďábel z nás ukousne, to hned zas doroste, viz že Pan v nás je chléb živý... ✍️🍞🐳🐬🌊🦈 A když chtěl ten netvor z moře pohltit tu ženu a sežrat její dítě v ní, jako.i.Jezise chtěl, kterého každý jak Marie máme i na poušti z které si uděláme oázu a moře slov obzivujici, porodit, přišla té ženě voda ze země na pomoc... Jak je ve zjevení, jsme mnozí na poušti, rodíme i oblékáme se jakoby do Ježíše, do Jeho Ducha, deky se balíme, zůstáváme prikryti Jeho obinadly, když nás ovazal vsi láskou nebo přikryl těmi jeho aby očistil svou krví a zhojil naše rány jaké měl i on a má, chrání náš Jeho láska i věrnost a naše k Němu atd... Kdo může pochopit, pochop, thank you, tankuju dál:) voda na poušti, živá jen prosím, cisterna:))) plná sester, na.. sesterna, sestřičko má milá, první lasku mějme, do ni se navratme a tou vodou živou dál i my jako On oživujme. Krvi, též Božím slovem v nás z našeho Ducha očišťuje, protože co se narodilo z Ducha, je Duch a nikdo tomu nezabrání ani zly nikdo ani netvor žádný, ani smrt, kde je osten její, čím víc se zlé síly snaží, tím víc všem pomáhají se k Panu přiblížit, žádná zbraň učiněna proti nám se nezdari, pravdu celou nelze říct jednou větou, vše má své pro i proti a je třeba si to vysvětlit, aby nedocházelo k dezinformacim, dáme li si s tím práci a čas tomu, z čeho je jen věčný život a i Marie vyvolila to jediné o co nepřijde a co jediné je třeba, ta u Pana nohou, pak vše co ďábel zasel a ti jeho přisluhovači slepe poslušní, se jim na hlavu jak bumerang vrátí, oddel se kazdy od nich, ať vás mine trest, který patří jim. Amen. Oddelte se od každé jejich lži pro lásku Kristovu jako slunce ☀️, amen, ať už ho nikdy nezahálí žádný mrak a svítí v nás všech i nasich myslich jasne a září nám dal a my též a všem už jen hlavně Bohu už jen samou navždy radost děláme, i radosti z jeho slov oplyvame, z Pana v nás... Milujme Ho a nechme žít v nás nebo za naše staré já, vložil do nás nové srdce❤️ i nového Ducha. Amen.

danka_usata 17.2.2022

Opojení v duchu svatém tak, že padas na zem a chcechtas se smíchy není z ducha svatého.

danka_usata 17.2.2022

Kelišová!!!! Tak přijeď. 🥗🍾

karel2017 17.2.2022

Duch svatý nikdy nesimuluje podobný stav jako při těžké opilosti alkoholem. Projev naplnění Duchem svatým je naopak čistá a jasná mysl, smělost říkat pravdu o Bohu a vnitřní pokoj a radost, spolu s láskou. Ne křepčící pošuci, co se řechtají nekontrolovaně, válejí se po zemi, klepou se, štěkají, bučí, jednají jak pod vlivem alkoholu / drog, atd.

josef79 17.2.2022

Věta jeden z nich v duchu Eliášove znovu a znovu na zem v někom dalším poslaní! Podle mě tady jde o jasné inkarnování...
Křesťané s tím, jak vidím nemají problém, ale někteří velký problém mají. Dalším nezbývá než mít z toho všeho zmatek.

danka_usata 17.2.2022

A já si na tebe, Jozef, v duchu Zemanově připiju. Znamená to, že jsem se inkarnovala do Zemana? 🤪🤔

josef79 17.2.2022

To nevím. Takového ducha neznám a ani nechci znát, ale možná jo- kdo ví:)) po pár skleničkách

karel2017 17.2.2022

Jan Křtitel popřel, že je Eliášem. List Židům říká: “ Hebrews 9:27–28 (ČSP): A jako je lidem uloženo jednou zemřít a potom bude soud, 28 tak i Kristus, když byl jednou obětován, aby vynesl hříchy mnohých, podruhé se bez hříchu ukáže k záchraně těm, kteří ho očekávají.” Co je ale nejvíce devastující pro tento pohled, že Jan Křtitel je eliášem, je to, že eliáš s Ježíšem v novém zákoně ve skutečnosti rozmlouvá. Ano, spolu s Mojžíšem se objevili na hoře proměny. V 17. kapitole Matouše. Ježíš tedy musel mluvit obrazně a to proroctví se naplnilo pouze obrazně.

oliv 17.2.2022

Děkuji za pozvání Danko 😻😻😻😻

josef79 17.2.2022

Pokud je něco myšleno obrazně, neznamená to, že to nemůže být pravdou, ale už slyším z dálky vesmírka, že co je obrazně myšlené je virtuální a co je virtuální neexistuje a celá bible, že je virtuální a tak. No já se přikláním k té třetí skupině lidí tj. že pokud nemám živou zkušenost, tak nevím a může a nemusí to být pravdou.

oliv 17.2.2022

Pepo to jsi vesmírká a jeho myšlení trefil naprosto přesně bravo😉

danka_usata 17.2.2022

Jop, jozef. Nemáš zač Keliš. Marti - pokud bude nejhůř, můžete přijít ke mne, mám tu prázdný pokoj.

Uložit