Nenarodí-li se kdo z vody a ducha, nemůže vejit do Království nebeského

Co se narodilo z Ducha, je Duch

mdo koko 7.2.2022

komentáře: (4)


koko 7.2.2022

Nenarodí-li se kdo z vody a ducha, nemůže vejit do Království nebeského, co se narodilo z Ducha je duch, slova, která jsem k vám mluvil jsou duch a život, jako při památce večeře Páně, Voda živá, krev za vás prolitá, prijimejte ji stále, jinak nebudete dál mit života v sobě, slovo Boží, syn, kdo má syna, má život, jeho ovce slyší jeho slovo, kdo ho slyší, ten má život věčný, zákon vepsany v srdci, krev živou, prijimejte ji stále, mne do sebe, to slovo nove, které neruší to staré, ale naplňuje a vysvětluje, krev a život, voda Ducha, ponořit se do ní cele, zemřít starému já a egu, nechat v sobě žít mne, nežiji už já, ale Bůh ve mně, ať můžete též říct, jako já činil skutky Otce, kdo viděl mne, viděl Otce, ani mně nevěřili, budete mít pronásledování take od vlaznych křesťanů žijících v omylu, nedivte se, řekl jsem vám to předem a máte ho, ani pomlouvac do nebe nevejde, kdo to svaté nazývá špínou, musíte se všichni znovu narodit, do mne, do Ducha aneb Syna porodit, obléct atd. Co ještě na tom nechápete, vysvětluje to tu moje oko polopate, kdo se jí dotýká zle, když je ve mně, dotyka se zřítelnice mého oka a setká se z zuřivosti medvěda... kdo ví, jako vy, co je dobré činit, a nečiní, má dál hřích a v hříchu a ne duchu, dál zůstává, kdo máš uši k slyšení a mozek k přemýšlení, slyš, nebude mít nikdo, komu bylo i zde mnoho dáno mých slov a rad a vedení, výmluvu, komu se hodně dává, hodne se očekává a slyšení následuje víra a víra je ze slyšení. Nezadržujte me zásilky, nezdržujte se tady od díla pro mne a vysvobozovani těch pravých, neztracejte drahocenný čas poslední, co zbývá s nepravými a falešnými, co jiné falešnými nazývají a dál vedou slepý slepé do jámy. Amen. Vám ostatním žehnám velice a radujte se, kdo poznáte, že vás se to týká, že vaše jména jsou zapsaná v nebesích. Nic není ztraceno. Amen. Uvěřil jsi a proto jsi!!!:)) Kdo neuvěřil tak prostě jako dítě, jistě nevejde, kdo neměl lásku, která věří, bez ní dál není, je nic a nicota ho pohlti jak v nekonečném příběhu a jinych podobenstvích..

koko 23.2.2022

Opravena a rozšířenejsi verze mých P.S. :))
Pracovala jsem v Betléme taky a v zařízeních, kde jsme byli z různých církví a někteří zapálení katolíci mi hodně dali, např. verš s obrázkem růže, 🌹 kde bylo slovo, netrap se, že má růže trny, ale raduj se, že nádherně voní, radujme se z maličkostí, v malém věrní buďte a s radujicimi se radujme a radost a víru, která se raduje a užívá si, jim, nikomu neberme, vždyť je zázrak veliký a nádherný, když se někdo na zemi raduje, a už vůbec je za to neodsuzujme a nesuďme, kdyby to nešlo jinak, ale naštěstí jde, budu radši věřit všemu a tak i pravdě mnohé mezi tím, než ničemu, na každém sprochu pravdy trochu a láska věří a má naději, má vše i pravdu, láska sama si tvoří vlastní pravidla a hranice pravdy, co už je lež a co ještě pořád čistá jen láska a pravda, která osvobozuje, jiná co svazuje a zarmucuje, tedy pravda bez lásky v ní od ďábla mnohdy, mne nezajímá, co trhá a láme křídla, brzdí jen a uzemnuje, bere bic na duhového koně okřídleného a chce ho zkrotit i toho krásného 🦄 jednorožce, aby nevyčníval z řady, nebyl v ničem výstřední natož v létání a zázraku i v radosti všem přinášení, aby byl stejný jako ostatní a jen na práci a dřinu a táhnutí jha s nevěřícími a nevznasejicimi se až do nebe, čistému vše čisté a nic není náhoda a Bůh vždy tvoří slovem, blaze tomu, kdo věří vše Jemu a těm, které nám posílá všechny do cesty, děkuji za vas a za každý milý příspěvek z Ducha vzletu, Ducha lásky a v ní jen vždy tak pravdy, která nadnáší, rozradostnuje a ne uzemnuje, která věří a slovem nové vše tvoří a lepší vše, pro ty kdo lásce věří, že na velikou míč, tu největší, že je Bohem a kdekoliv se rozsvítí, tma musí ihned ustoupit a vyžene ji, každou temnotu a ty vetřelce z ní, z každé planety, která chce invazi nebo státu jen, nepřítele a boj místo čisté lásky jen, přitom jen láska vítězí a každé zlo porazi a dojme k slzám k lítosti všechny zle a ke změně i slzám pokání a usvedci ve svědomí, po té ho očistí a obnovi i život každý i zemi brzy, po té, co spálená bude, ožije opět a lepší o moc bude, všechno, kdo se nechá pravdou jak ohněm očistit, raduje se z pravdy. 💓 Bůh Vám všem žehnej a pokojem a ovocem Ducha vším kéž i naplňuje, obdaruje vás i jiné skrze vás, stvoří to ve vás svým slovem lásky, potěšujícím, kdo ho nenese, může být vytat, jako z textu vyjmut a vyhozen, ze země i slov živých, proto za něj prosme, každé jedno zvlášť jmenujme a zkontrolujme zda a kolik jsme ho dnes nesli a které ne nebo malo ještě, o to prosme Pana o odpuštění a doplnění každého toho ovoce na každý den pro sebe i jiné, je to láska, radost, pokoj, dobrota, čistota, věrnost, tichost, sebeovládání, trpělivost, laskavost, mírnost, vlídnost, krotkost, střídmost, odvaha, smělost atd. Kontrolujme se a ovladejme a s Boží pomocí očišťujme a milujme se navzájem a nenechme se nikým a ničím k opaku nikdy vytočit, vždyť láska se nenechá vydráždit, nepočítá křivdy, nejedna nečestné, nemá radost ze špatnosti, ale vždy se raduje z pravdy atd. 1.kor.13, ejmen, ejmen❤️🌹🦄🤗😁🐎🌅🐁🍞🔥✍️🐳🚰🌄🌈☀️🌝💌💓⛅🌊🐬

koko 23.2.2022

Že na velikou míč - oprava: že má velikou moc, tu největší, láska Boží agappe, dnes mi někdo řekl něco tak krásného do telefonu, co mě moc dojalo, že se za mě, má sestricka v Kristu, která jediná mi volá, za mne modlila, poprvé sem ji slyšela plakat, když to říkala, že ji Pan řekl, že mě miluje, že občas Pana slyší, wau, děkuji ti Pane, jsi láska, která léčí a zhoji naše rány, děkuji, že se za mě někdo modlil, bili jsme nemocní a ve vězení už málem a navštívili nás i volali nám a tak i Tobě, požehnej jim za to prosím mocně, všem kteří tě poslouchají a žehnají i nepřátelům a za ne se též modlí, amen🙏

evangelik0 13.3.2022

Narození z vody a Ducho, to je křest. Tím se člověk stává křesťanem.

Uložit