• szmari

  Jirka 35 let

  Církevní denominace: Nejdřív Křesťan, pak Katolík

  ICQ: 375934627, Skype buacha88 - nebývám on-line

  Mobilní číslo: 725 559 733 - prosím volejte pouze po 15. hodině.

  Kde bydlím: V Beskydech, čili po našymu v Goralii

  Město puvodu: V Beskydech, čili po našymu v Goralii

  Město: Jablunkov

  Země: Česká republika


  Co rád dělám: Chodím po horách pěšmo, kolmo i lyžmo. Ve vodě pak plavmo. Zkouším fotit - výsledky jsou jak aprílové počasí, čili občas se zadaří.

  Oblíbená činost: Rád skládám puzzle a když se sejde dobrá partička lidí, vždy je lákám na deskové hry - Carcassone, nebo radši Osadníky z Katanu? Nově pak deskovou Civilizaci. A ano přiznávám - počítačové hry, radši ty starší.

  Oblíbený druh hudby: Heroes 3, Civilizace 3, Civilizace 4, Mass Effect 1, 2 i 3. Že to není hudba, ale že to jsou hry? Áno správně, jsou to hry, a ještě lepší hudba. A potom vážná, Enya, Vangelis... je toho dost.

  Oblíbené filmy: Avalon, ten od Mamoru Oshiiho, SG, Dům písku a mlhy, a tak dále v tomto duchu. Z českých pak filmy od dvojice Smoljak Svěrák - to je pro mě nepopiratelná klasika.

  Oblínebý TV program: Zprávy na 24 a čro+. Novu a spol. už taky chytám, ale vzhledem k uchování duševní svěžesti radši nesleduju.

  Oblíbené knihy: Sedmilogie Těžký život Severuse Snapa, ve světě více známá jako Harry Potter, dále Zeměplocha Terryho Pratcheta a v poslední době vesmír, který volně kombinuju s houbama.

  Oblíbené hlášky: V Českých Budějovicích by chtěl žít každý... teda kromě mě. A další nesmrtelné věty z Cimrmanova repertoáru.

  Další informace o mé osobě: Každý má své mouchy. Já mám i masařku :-D Omluva všem uživatelům - zhruba u poloviny údajů nemůžu poskytnout aktuální info, jelikož jsou tyto zablokovány. Pro aktuality zkuste zasílání vzkazů. Ď

  O mé osobě: Takže najdřív ty špatné vlastnosti: nekouřím, nepiju, sexuálně nežiju, robím na šichty, kopu v žymňokách, i v řepě, kosím, suším, kydám, přestavuju barák. Dobré už se tu nevlezou :(

  Kde pracuji: Tak kde vedou koleje.

  Pracovní titul: není

  Město kde pracuji: Od Studénky po Čadcu - rozšiřuju si obzory. Brzy nakouknu i do Polska (Chalupky).

  O mém zaměstnání: Jsem ten, kdo sedí ve vlaku úplně vepředu. Tak to jsem asi strojvedoucí :-D Mmch, dobrej výhled.

 • Fotky

  Přátelé