Válek: Možná bude potřeba čtvrtá dávka vakcíny

Podle kandidáta na ministra zdravotnictví Vlastimila Válka (TOP 09) je možné, že při očkování proti covidu-19 bude pro některé potřeba i čtvrtá dávka vakcíny.
Článek

Válek to řekl v rozhovoru pro Blesk. Zároveň uvedl, že třetí dávkou se asi postupně budou muset naočkovat všichni. Povinné plošné očkování stále odmítá. Je ale podle něj možné nařídit vakcinaci některým profesním organizacím nebo komorám, pokud o to budou samy stát.

Ukončené očkování má v Česku zhruba 6,2 milionu lidí, třetí posilující dávku vakcíny dostalo přibližně 615 000 z nich. „Principiálně tak, jak to teď vypadá, tak bych si netroufl říct, že nebude potřeba čtvrtá dávka. Myslím, že by bylo velmi neseriózní, kdyby někdo říkal, a také to zatím nikdo neříká, že po třetí dávce ta imunita vydrží tak dlouho, že už žádná další dávka nebude potřeba. Je velmi nekorektní říkat, že třetí dávka a jsem za vodou,“ uvedl Válek.

mdo oliv 21.11.2021

komentáře: (156)


oliv 21.11.2021

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/valek-mozna-bude-potreba-ctvrta-davka-vakciny-181080#source=hp&seq_no=6&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=68aCQ6U3fXx-202111212322&dop_id=181080&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

oliv 22.11.2021

Přijdou jiní co tu 4 dávku dotáhnou za nej neboj se nepřijdeš o to Mirečku:-))

josef79 22.11.2021

Vesmírku jdi ještě do hlubší prdele:)

josef79 22.11.2021

Hu HU Ha HA cha

josef79 22.11.2021

Oliv k tvé otázce. Tak to každopádně několik dávek, čtvrtou to rozhodně nekončí. Vím to, protože jsem to konzultoval s lékaři (svými - které znám). No a prý hrozí lidem rozpad imunitních systémů. >Laicky řečeno se Vám posere imunita>. Takže potom tě štípne komár a koroner ti škrkne zipem kolem hlavy v pitevně..

oliv 22.11.2021

Taky si Pepo myslím že čtvrtou to rozhodně neskončí 😉😉😉

oliv 22.11.2021

Fuj tajbl Veselej ty nás chceš všechny tady lustrovat?!i ty jeden šmíráku😘Zrovna dnes jsem četla vyjádření šéfa lékařské komory kde nabádá kolegy .aby pacienty nedesili Švejka nazírána na očkování a očkovací látku...z toho mi jasně vychází . že ne všichni lékaři očkování fandí a schvalují což Pepa potvrdil💋

oliv 22.11.2021

svejma názorama na očkování a očkovací látku

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/tecka-stale-nefunguje-muze-za-to-prenastaveni-systemu-potvrdilo-ministerstvo-40378767#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=B2heLFDTrIU-202111221849&dop_id=40378767&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

To myslíš tu udavačku tečku co stále ještě nefunguje?!:-))

oliv 22.11.2021

jak jsem se vesmo dočetla tu bouři nemusí způsobit jen covid 19....takže klepat se můžeš i ty virus EB je velmi běžný v populaci....a tak dále takže i tebe může pokosit i když jsi očkován na COVID nebo právě proto že sis tím narušil imunitu?kdo ví?.-)))

josef79 23.11.2021

NE NE, imunita se po mnohonásobně opakovaném krátkodobě podaném očkování rozpadne, stejně jako Bohemia energy a další věci v tomto státě!
Dneska zemřel další náš zaměstnanec. Zemřel náhle na zápal plic dva měsíce po očkování druhou dávkou! Prý covid neměl.....
Takovouto mortalitu jsme v podniku neměli nikdy. Zajímavé, že všichni co umřeli to měli po očkování!!!

josef79 23.11.2021

Apropo nezemřel náhodou Žbirka na něco podobného??

oliv 23.11.2021

Já vím co to je ale je vtipné že ty tím chceš smiřovat své bližní ty by ses uplatnil u bísky😘😘😘

oliv 23.11.2021

Smirovat

oliv 23.11.2021

Myslíš že mi to bude něco platné.abys toho nezneužíval?!

oliv 23.11.2021

Nebude tak proč brečet na nesprávném hrobě?!😸😸😸

oliv 24.11.2021

Ale ty se chceš nabourat do systému a smiřovat nás neockovani a pátrat po očkování a důvodu neockovani to se mi prostě zda přez čáru...jinak smysl i důvody velmi dobře chápu...jen nechápu proč ty se potřebuješ šťourat v životě pro tebe cizích lidí?! slídiči 😉😉😉😉

oliv 25.11.2021

Jojo za chvilku vám očkovanejm bude houby platné že můžete do restaurací když vám je zavřou teď jsou od 22h do5h...a za chvilku to bude komplet💋nebudou vánoční trhy ty zrušili a kultura půjde taky si háje....

josef79 26.11.2021

Bývalá vláda se prostě chce mstít! Naočkovanej Zeman teď bude všechno zdržovat!

josef79 26.11.2021

Premier měl být jmenován už v pátek , tak vo to go..

oliv 26.11.2021

Zeman ač očkovanej se nám Mirdo nakazil....kde udělali soudruzi asi chybu?😘😘😘

oliv 26.11.2021

Tak můžeš Mirečku bouchnout sampusem 🍾🥂🍾.
Ale nakazil se a ještě není z nemocnice doma...znám případ že doktoři pustili pacienta dom...a doma ho to definitivně školilo ovšem nebyl to covid19.... V Africe je nový kmen a jeden Evropan už to dotáhl do Evropy...proti tomu rozhodně očkování nejsi začínáš se bát?!klepe se ti prdylka strachem?!😘😘😘

oliv 27.11.2021

Tak se těš broučků jak to dopadne nic jiného ti taky nezbývá 😘 my máme přirozené protilátky narozdíl od tebe jde ví co vše máš teď s covidem ještě v těle to se uvidí za pár let na co díky tomu umres už teď je mi tě líto

oliv 27.11.2021

Boha se nedovolavej duše hříšná!!já a Marcus takový andílek v lidské podobě 😘😘😘

oliv 27.11.2021

Markus je mrcha

josef79 27.11.2021

Vyhraje ten, kdo bude na straně Boha. Tam Mirečku opravdu nejsi....

josef79 27.11.2021

Pamatuji si na začátku covidu, jak jste mi se Štěpánem povídali ať nedělám paniku, že nic hrozného to nebude a lidé, že nebudou umírat, že je to jen chřipečka. Tak co pane Omikrone? Nejsi už z těch svých fake blbostí hoaxidiotem?

josef79 27.11.2021

Jsi hoaxidiot, když tu strašíš lidi smrtí! Vždyť ty sám nevíš, jestli za hodinu neskapeš a třeba úplně na něco jiného než na koronu.

oliv 27.11.2021

Přesně nikdo neví dne ani hodiny a vyhrožovat druhým smrti je ubohé Mirecku😸a navíc ani ty nejsi v bezpečí žene se sem z Afriky mutace kde ti nezabere ani to tvé slavné očkování....a možná se nakažení ani nedockos protože tě zítra srazí auto...ale ty neodejdeš smířen s Bohem a to bude tvá největší prohra kam se na to hrabe ta tvá vakcína... lepší je naočkovat se Duchem svatým!!!!

stepb 28.11.2021

Josef 79 hele nic proti tobě nemám , akorád jsi psal něco ve smyslu že zemře třetina republiky a to jako byla celkem dost velká panika tehdy určitě, možná v budoucnu před koncem světa to tak bude, ale ne hnedka asi...nezpochybňoval jsem že je to nebezpečná nemoc. ámen

pirinka 28.11.2021

Nikdo, kdo věří JK se nezklame. Ať se děje co se děje.

josef79 28.11.2021

Štěpáne, nikdo neví která dávka bude ta konečná, jestli osmá, nebo až ta desátá a co to s lidmi nakonec udělá. Pokud budou umírat, tak to překoná i moje predikce.

danka_usata 28.11.2021

Bůh pomůže tomu, kdo ho volá a hledá. I na smrtelné posteli.

oliv 28.11.2021

Jasně Danko máš těchto❤️❤️❤️

oliv 28.11.2021

Recht

josef79 28.11.2021

Tak si pomalu zvykejte na dvě slova. NEJSOU LIDI!
(slyšíme to ve fabrikách, firmách, ale i ve školách atd.)

oliv 28.11.2021

Bůh vyslyší každého kdo k němu s upřímným srdcem volá Veselej...ovšem ne vše co si přeješ je pro tebe to nejlepší...a proto je vše co stojíš se ti splní chapito?!

oliv 28.11.2021

A v karanténě se Mirečku klepou strachem zda nemoc nepropukne a oni nezemřou!!!! Neměl
Seš nechat očkovat mohl jsi pobírat prachy taky😘😘😘😘

josef79 30.11.2021

V klidu VAXIRKU. Pozor na uživatele vesmírka, je to hoaxidiot:)

josef79 30.11.2021

To jsem rád, že jsi to tu konečně i potvrdil, že jsi hoaxidiot. Děkuji

josef79 30.11.2021

Ale máš pravdu, že je klidně možné, že budou povinně očkovat i lidi co nesmí být očkovaní. Pak mi konečně sklapne. No, ale teprve potom tě začnu srát doopravdy vaxirku mirku...

oliv 30.11.2021

Veselej nic o mě 15let nevíš tak laskavě nekonspiruj a já se očkování budu bránit zuby nehty!!!!!!

oliv 30.11.2021

Já to riziko že mi očkovací látka ublíží dobrovolně prostě nepodstoupim!!!!

oliv 30.11.2021

Pepo ty budeš vaxika strašit po smrti?!

josef79 1.12.2021

jistě

oliv 1.12.2021

Správně

oliv 1.12.2021

To je ale vydíraní lidí tfujtajbl Veselej :-(

oliv 1.12.2021

No už se všichni klepem Mirecku

oliv 1.12.2021

Proč nás pořád strašíš přežili jsme první vlnu...druhou ted je třetí tu s pomocí Boží taky zdoláme uvidíš:-))

stepb 2.12.2021

oliv naočkuj se sama pro sebe ne kvůli někomu, ámen.....teda pokud nemáš něco ze srážlivostí krve, to by ti ale řekl obvoďák.

oliv 2.12.2021

člověk se vždy očkuje hlavně kvůli sobě a svým blízkým:-))

kofola4 2.12.2021

Dosavadní vlny většina lidí přežila, ale 30 tisíc lidí je nepřežila a byla různá omezení a problémy: zavřené školy a restaurace, nemožnost cestovat, zrušená kulturní představení, finanční problémy restauratérů, umělců a cestovek. Teď by těch opatření mohlo být mnohem míň, kdyby se 90 % lidí naočkovalo. Ale obávám se, že za tohoto stavu budou muset omezení zesílit.

kofola4 2.12.2021

A hlavně se zase přetíží nemocnice. Lituju zdravotníky a ty z nás, kteří budou potřebovat i jinou zdravotní péči.

oliv 2.12.2021

Děkuji za upozornění Mirečku tak už pátá vlna vida co jsme toho zvládli i bez očkování teda někteříííí:-)))

oliv 2.12.2021

Bohu díky mezi nimi i já a moji blízcí....

oliv 2.12.2021

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-sukl-hlasi-pres-9-tisic-reakci-na-ockovani-caste-jsou-unava-a-horecka-182470#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=SJCAC5wOdXr-202112022307&dop_id=182470&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest182_boxik_sport_bez_dopo_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Tak co tomu říkáš vesmirku?9000reakcí na očkování a 129 umrtí v souvislosti s očkováním?!

josef79 3.12.2021

Z té stránky se mi udělalo nevolno..

josef79 3.12.2021

Ale já mám taky jednu vědeckou:)
Naše populace se zhroutí, nikoliv jen sníží!! “Příznaky už jsou tu pro ty, kteří jsou ochotni je vidět,” napsal Gee. “Skutečnou otázkou je, jak rychle.”

https://techsvet.cz/nejnovejsi-zpravy/vedec-tvrdi-ze-lide-temer-jiste-vyhynou/daniel/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=1zJH7VGAn8N-202112030951&dop_id=14428624

Takže žádné vakcíny nám nepomůžou.

oliv 3.12.2021

Veselej ty jsi tak milý a laskavý chlapec děkuji za vysvětlení 💋💋💋

oliv 3.12.2021

Kdo ví co bude v březnu Veselej to je ještě složek čas tak proč se už teď stresován...ale dík že se tak staráš 🤩🤩🤩

josef79 3.12.2021

Chystají Vám pořádnou genocidu! ...Lidé budou umírat, jak mouchy... Ovčané mrtvých příslušníků rodiny se budou mstít molotovy! Ale abych všechno neprozradil, tak jak jsem již tady dříve psal, je to tady!

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/sef-pfizeru-posilujici-davky-budou-kazdy-rok-40380030

Končí to pouze smrtí.. a samozřejmě se to později bude platit. To znamená, že si všecko zacvakáte

josef79 3.12.2021

https://m.facebook.com/zakonybohatstvi.cz/videos/%C5%BEivot-vzestupy-a-p%C3%A1dyse-so%C5%88ou-pekovou/3166063470292075/?_rdr

josef79 3.12.2021

hoaxidiote vaxirku, testy budou i pro naočkované.

josef79 4.12.2021

Zaměstnavatelé. U nás v práci se testují všichni i naočkovaní.

oliv 4.12.2021

Rada ty se máš OSVČ 😚😚😚

oliv 4.12.2021

Nojo Veselej jak chceš podnikat ve zdravotnictví? !Jediné restituovat vlastní nemicnici♥♥♥♥

oliv 4.12.2021

Jojo jenže já na to nemám povahu někoho oškubavat podvádět balamutit a okrádat a ještě mu patokama ničit zdraví chapito?😚😚😚

oliv 4.12.2021

Já se držím hesla pomáhat a chránit lidí💋

josef79 5.12.2021

TOTALITNÍ perzekuce. A už je to tady, jak jsem říkal, že jsou schopni očkovat i lidi, kteří nesmí být ze zdravotních důvodů očkováni....budou umírat , jak mouchy!

https://denikn.cz/749732/lekari-hlasi-zajem-o-potvrzeni-ze-se-lide-nemohou-ockovat-proti-covidu-19-zdravotnich-duvodu-je-ale-malo/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=OavrXKeodFN-202112051010&dop_id=14443036

josef79 5.12.2021

Pokud máte kontakty na biohekry, máte možnost si zajistit očkovací blokátory, které fungují na principu imunomodulace a opravátory dna!

oliv 5.12.2021

To sis půjčil z reklamy na nehody co?! nemyslíš zaplatíš tfuj takhle opisovat!!!!styd se

oliv 5.12.2021

Nemohou být očkovaní, ale těžko to dokazují. Někteří raději riskují

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koronavirus-nemohou-byt-ockovani-ale-tezko-to-dokazuji-nekteri-radeji-riskuji-182390#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=Nl0BFl1iPWW-202112052245&dop_id=182390&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest182_boxik_sport_bez_dopo_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Lidé, kteří ze zdravotních důvodů nechtějí vakcínu proti covidu-19, jen obtížně shánějí potvrzení o kontraindikaci. Pokud se jim to povede, bez testu stejně řadu věcí nesmějí. Mají přitom nárok jen na pět testů zdarma měsíčně.

Je jedním z těch, kdo ze závažných zdravotních důvodů nemůže být očkován. Petr (redakce jeho celé jméno zná, ale nepřál si ho zveřejnit) po první dávce očkovací látky dočasně ochrnul a zdravotní komplikace ho provázejí i půl roku poté.

Dlouho měl ale problém zařídit, aby mu lékaři kontraindikaci přiklepli. Obepsal i řadu autorit z České vakcinologické společnosti, nakonec mu odepsal Roman Chlíbek, který připustil, že by se v jeho případě skutečně mohlo jednat o kontraindikaci. A když se mu konečně podařilo zařídit, aby byl v lékařském systému ISIN vedený jako osoba kontraindikovaná k očkování proti covidu-19, aplikace vytvořené pro evidenci certifikátů si s tím neuměly poradit.

„Nemám žádnou lékařskou zprávu o tom, že nemohu být očkovaný. Praktická lékařka na základě lékařské zprávy z nemocnice tuto informaci zanesla do systému ISIN, já ale žádný doklad v ruce nemám a Čtečka (aplikace, která skenuje certifikáty, pozn. red.) nic takového nezobrazuje,“ popisuje Petr.

Od víkendu by ale podle Národní agentury pro komunikační a informační technologie (NAKIT) mělo být vše v pořádku. Informaci o kontraindikaci by měla zobrazovat aplikace Tečka, kterou se lidé mohou snadno prokazovat, a Čtečka by to měla správně přečíst. Nutné je mít ale aktualizované verze.
Ani po překonání všech technických problémů však není úplně vyhráno. S kontraindikací na očkování sice člověk může do restaurace nebo využít služeb, ale jedině s testem. A podstupovat neustále PCR testy stojí čas a někdy i peníze.

„Mám nárok na pět testů měsíčně. Reálně mi ale jeden test platí asi jeden a půl dne. Je to málo,“ shrnuje Petr. Test platí tři dny, ale počítá se to od odběru a na výsledek se často čeká déle než 24 hodin.
Nakonec se očkoval, skončil na kapačkách

Podobné problémy trápí rodinu Kláry. Její partner má ve svých 47 letech nepříjemnou kombinaci roztroušené sklerózy a Parkinsonovy nemoci.

„To je problematické směrem k většině očkování, běžně se dělá vyšetření, zkoumají se protilátky. Covid prodělal dvakrát a nebylo to nic dramatického, i z toho důvodu původně tvrdil, že na očkování rozhodně nepůjde,“ popisuje Klára.

Jenomže na začátku listopadu přišly restrikce. Nejdříve bylo nutné za testy platit a v tuto chvíli už bez očkování není možné využívat služby. To ho přinutilo nechat se očkovat, a to přesto, že jeho lékařka ho před očkováním varovala. Kontraindikaci mu ale prý napsat nemohla.

„Po první dávce skončil dost špatně. Měl ataku roztroušené sklerózy, skončil na kapačkách v Krči. Paradoxně ve stejné nemocnici, kde mu předtím doktorka očkování nedoporučila. Roztroušená skleróza ale nebyla na seznamu kontraindikací k očkování a ona ho nezařadila na seznam kontraindikovaných osob,“ popisuje Klára.

oliv 7.12.2021

Tys to snad nečetl je mu 47 měl covid 2 x a v mírné formě!!!! očkování mu nedoporučila ani doktorka ale přinutili ho ty vládní restrikce a to očkování mu vyvolali ataku.kterou by jinak neměl!!!!a následky z ataky se mu ještě nesrivnali a asi nesrovnaj!!!

oliv 7.12.2021

Kdyby se neockovak byl by v pohodě jeho základní onemocnění roztroušená skleróza byla v klidu!!!! než mu očkovací látka probudila imunitní systém nesprávným směrem a obrané látky zaútočili na jeho vlastní nervový systém!!!!

oliv 7.12.2021

A teta se nechala očkovat?! systém ho donutil se očkovat možná chodí i do práce a nemůže si dovolit za své se pořád testovat?nebo na jídlo jako ty do hospody v poledne...nebyl na tom tak zlé až po tom očkování a po atace rs!!!!co bys dělal na jeho místě ty ?!ty který každého nutí se očkovat?!to je mi líto že máš tetu na vozíku.

josef79 7.12.2021

Adam by prý Andora opíchal všema vakcínama. No Andorovi se to už nelíbí, žádný píchání prý nebude..

https://zivotvcesku.cz/rozzlobeny-andor-sandor-se-nechce-stat-obcanem-treti-kategorie-odsoudil-ze-politici-kvuli-ockovani-nepripousti-diskuzi/

oliv 7.12.2021

Hlavně že ty pořád lidí nutis Mirecku každého se očkovat 😃

oliv 7.12.2021

Tetu jsi taky nutil se očkovat?

josef79 7.12.2021

Tupou jehlou:)

oliv 7.12.2021

Jo tak to by mu bylo podobné 🤩

josef79 8.12.2021

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/spd-napadne-vyhlasku-kterou-zavede-mzd-povinne-ockovani-proti-covidu-19/2128858?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=654420&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=7ryq5SYGcjx-202112081124&dop_id=14473510

oliv 8.12.2021

Tak to je teta velmi zodpovědná.. musím tě opravit neodchází ji svaly ale nervová spojení.ktere by ty svaly měli ovládat...je to nervové autoimunitní onemocnění...jsem zdravotní sestra tak mám o nemocech přehled....10let ochrnutá na vozíku to je hrůza.....

oliv 8.12.2021

Správně je to neurologické autoimunitní onemocnění kdy vlastní imunita napadá nervové obaly myeliny splete si to s nepřítelem virem...bakterii,. až obal nervům úplně zmizne a nervy nemohu správně přenášet vzruchy a příkazy svalům a jiným v těle....a proto tě neposluchaji ruce nohy obličej a v posledním stádiu dýchací svaly.....to je moc zlé pro člověka

oliv 8.12.2021

Správně Veselej pokud se svalem nehybes tak ochabuje ale prvotní problém není ve svalu ale v nervů.ktery je oholenej od myelinu svého obalu co jej chrání....a ten nerv není schopen dát správně příkaz svalů aby se pohyboval proto ti lidé nechodí nehýbou se a mají problém i s mluvením... záleží kterou část mozku ten zánět od rs postihne tomu se říká plak na míse či na mozku...proto mozkomíšní 😚

josef79 8.12.2021

Velmi zajímavý článek. Stojí za to si jej přečíst. Vyvstává zde hned několik otazníků a z psychologického hlediska je to jasné..
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/milan-kubek-clk-povinne-ockovani-praseci-chripka-covid.A211208_102226_domaci_lisv

oliv 8.12.2021

Tvoje děti tvý vnuci a pravnuci?!Nekecej Mirku... vždyť už jsi to s potomstvem zabalil😃

josef79 9.12.2021

Kam může zajít očkovací fanatismus vaxerů?

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/697986/otec-40-mel-vrazdit-kvuli-falesnemu-covid-pasu-manzelku-a-dcery-zavrazdil-uprostred-noci.html

josef79 9.12.2021

https://www.facebook.com/zakonybohatstvi.cz/videos/440311114358436

josef79 9.12.2021

hmm a pokolikáté v tom pekle, že skončíme?..:) hi hi hi

josef79 9.12.2021

Smlouvy mediální kampadě vakcinofilů na měsíc listopad:)

https://smlouvy.gov.cz/smlouva/18320719

josef79 9.12.2021

Deklarace lékařů...
https://deklaracelekaru.cz/

oliv 9.12.2021

Veselej ty myslíš že se tu najde sympatizant s tím vrahem své rodiny a sebe?! TOS asi upadl na hlavičku!!!!

oliv 9.12.2021

Vražda a sebevražda je těžký hřích z jakýkoliv pohnutek!!!!v případě sebevraždy naprosto nenapravitelný a tudíž smrtelný!!!!!pro duši!!!!

josef79 9.12.2021

chi chi chi

oliv 9.12.2021

A ty Pepikovi vykaš?!To jsem netušila Veselej🤩🤩🤩

danka_usata 9.12.2021

Olívie, asi jsem tvá konkurence, vesma mi napsal zprávu, že jsem píča. Nevíš, čím by to mohlo být? :-D :-D :-D :-D

oliv 9.12.2021

No Danko já bych řekla že se do tebe bezhlavě zamiloval❤️❤️❤️a vyznává ti tak lásku jinak to asi neumí dát najevo... však ty už si ho zkulturnis a vychovas o to nemám strach💋

josef79 9.12.2021

Hustýý

danka_usata 9.12.2021

No mňauvajz. 🐱

oliv 9.12.2021

😻😻😻😽😽😽naprosto to sedí❤️

josef79 2.1.2022

Za pouhých 15 h od zveřejnění videa 30000 zhlédnutí a 1,5 tisíc lidí, kterým se video líbí. No nemám slov.

https://www.youtube.com/watch?v=CHt9NMrNb5Q

josef79 7.1.2022

Očkování je nedostačující! A budeme na tom ve všem ještě kvůli němu hůře!!
https://echo24.cz/a/ikmpu/vakcine-navzdory-hojne-proockovane-dansko-ma-rekordne-nakazenych?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=654221&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=DGCnjBxh1u2-202201071109&dop_id=14783273

josef79 13.1.2022

Mireček se nám už zřejmě pomalu otáčí v seznamkovém hrobě:)
https://echo24.cz/a/iWdhQ/opakovane-posilujici-davky-mohou-skodit-imunite-varuje-ema?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=670200&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=dJPQkxLuQky-202201130917&dop_id=14840015

oliv 13.1.2022

Chudák zesnuléj Mireček konečně pochopil že tady už neprorazí a jak se Kasal že ho od tuto nikdo nedostane a spletl se😉😉😉

oliv 13.1.2022

Vakcinek šel do covidoveho nebe😹😹😹

josef79 27.1.2022

Dokud se něco nezmění!.....pandemie neskončí, neboť výrobci budou vyrábět nové vakcíny napořád. Když k nám budou cestovat z Dánska, budeme mít Dánskou variantu, když z Afriky, tak Africkou atd..
https://echo24.cz/a/Sv7Wg/nejvetsi-protest-proti-ockovani-konvoj-svobody-cita-50-tisic-kamionu-kolona-se-tahne-70-km?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=687620&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=qWMHNgOZtzk-202201271052&dop_id=15005654

oliv 27.1.2022

Bude to tu pořád jako tu je chřipka 🤔

josef79 27.1.2022

Hodně mě udivuje, že Pfizer prohlásil, že ví co bude na podzim tohoto roku převládat za variantu a už začala výroba nových vakcín! Takže je to plánované!?!

oliv 27.1.2022

😉jak jinak

stepb 27.1.2022

vesma odešel, ale jeho duch tu dál straší, seznamka se od té doby na stoprocent zpět nerozjela....už je to pěkně dlouhá doba....

oliv 27.1.2022

Jojo už je to měsíc co to tu zamrzlo admin snaží vše od 15.12.2021 do 28.12.2021 členy nové....fotky i příspěvky 😉 vesma nám to tu na rozloučenou proklel 😻😻😻😻 když tu nemůže být on tak ať ani my si neužíváme.....

oliv 27.1.2022

Admin smazal

josef79 31.1.2022

Tak a je to tady. Očkovaní lidé na to pomalu začínají přicházet, ale je ještě moc brzo... Dočkají se a prozřou, uvidíte!!!
https://damskydenik.cz/lifestyle/covid-19-manzelsky-par-smrt-laska/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=687610&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=Sq6Zntlho0q-202201311240&dop_id=15260345

marti 6.3.2022

https://www.prozdravi.cz/zdravi/fytofontana-virostop-pastilky-50-ks.html#group=main-image-gallery&photo=1

marti 6.3.2022

Jasně, jako slabší chřipka. Někoho to občas i odgrábluje, to chřipka umí také. Právě to prodělala podle testů neočkovaná sestřenice. Musí před svým propagandou zmanipulovaným a protikovidovkami proočkovaným tátou nemoc tajit, že to měla, protože je přesvědčený, že přes veškerá očkování by to od své neočkované, tedy podle něj nezodpovědné dcery dostal a umřel z toho. A podobně agresívní jsou očkování všude. Přejí neočkovaným doslova, aby jim bylo znemožněno chodit do práce.

Uložit