DEJVE když nemáš čas mazat nevhodné hádky a urážky nebo profily co tvé seznamce dělají celorepublikovou ostudu, tak radši smaž celou tuhle seznamku

Slušné lidi bych vzal na svou Křesťanská seznamka katolík+ sdílení na facebooku, já ten čas mám a jsme tam tři admini, není to zas tak těžké, se o svou seznamku trochu starat.

mdo stepb 25.10.2021

komentáře: (70)


stepb 26.10.2021

Nebo urychleně zavést funkci blokace jako na facebooku.

oliv 26.10.2021

Tak ta blokace už funguje...koho označíš za spamerra toho přispěvky nevidíš na zdi....

stepb 26.10.2021

nefunguje protože se s vesmírem vidíte..... to chce nevidět všechny komentáře, nejen příspěvky, ale komplet všechno ...že bys neviděla ani jeho profil a on ten tvůj..............a pak by se neměla míchat blokace a označení za spam a mělo by to jít vzít zpět hlavně....

stepb 26.10.2021

to už si na fejsu najdou můžou být i protestanti i evangelíci i pravoslavní pokud jsou ekumeničtí, ámen

oliv 26.10.2021

ŠTĚPÁNKU není problém vytvořit novej profil a vidíš to zase komplet.....

oliv 26.10.2021

Tak to máš Mirdo teda smůlu ty ekumenický nejsi ani náhodou,když jsi 100% ateista :-))

stepb 26.10.2021

vesmirek nevyhrožuj ušoune... štve tě, že jsem tě konečně vypátral, co? to je jediný známý odkaz na tebe na netu, jinak nic, bakalářko houdková
vesmirek na dotaz bc. dagmar houdková mg. google vyhodil dva odkazy na bakalářku, nic víc
vesmirek na dotaz mudr. alina kulikovská mr. google vyhodil 49 odkazů... což je řádově víc. tak se porovnej, máš-li se porovnat s kým....................................nechápu k čemu vesmír potřebuje zjistit odkud je Danka-ušatá...................... K čemu ti to jako je vypátrávat odkud je houdková, už jsi psal že jí cheš najít a rozbít ciferník... stolkování je trestné...

oliv 26.10.2021

Štěpánku ba to aby vesmirek někomu rozbil pusu rozhodně nemá to vim na 100procent

karel2017 26.10.2021

Bylo by dobré odstranit psychopaty jako je vesmirek… ale obecně vzato si myslím, že tato seznamka je k ničemu. Stejně je tu tak 90 procent neobrácených lidí… Úroveň konzistentně klesá, stejně jako uroveň křesťanství v ČR.

oliv 26.10.2021

i kdyý kdo ví třeba by toho byl schopen:-))

karel2017 26.10.2021

Zakomplexovaný maloměšťáček...

oliv 26.10.2021

:-)

petr1234 26.10.2021

Připojuji se k názoru, že uživatel Vesmírek by měl být blokován, neměl by mít přístup k vkládání veřejných komentářů nebo jeho profil by měl být rovnou smazán.

stepb 26.10.2021

vesmír pokud jsi psychopat jak tvrdí renton, tak jaksi tvé vyjádření o jiných ztrácí váhu.

josef79 27.10.2021

Připojuji se k názoru, že ve vlastním zájmu by si měl admin Dave odstranit svůj vlastní profil a také tuto seznamku, když není schopen vnímat názory celé této seznamky na odstranění uživatele VESMÍREK!

oliv 27.10.2021

Hlavně ty vesmirku co umíš nadávat na ostatní jako špaček a vyhrožovat jim,aby se tě báli :-(

oliv 27.10.2021

Tak vesmirek už to má za sebou :-(

oliv 27.10.2021

Já nikomu nic nedělám Veselej a hlavně tu lidi neurážím a nenapadám tak jako ty!!!!

oliv 27.10.2021

Tak vidíš já myslela,že s tebou zatočil admin,ale máš pravdu to bude Kája...teda byl:-))

oliv 27.10.2021

Když jsi to tak naklepnu taky bych se k tomu asi přiklonila že to byl Karel....

oliv 27.10.2021

Myslela jsem si že se z toho zase vymotáš :-))

oliv 27.10.2021

ty seš nezdolnej jako ten kámen ve skalách....a taky tak tvrdej :-))

oliv 27.10.2021

tak to máš pravdu uspějí jen ti tvrdí a bezcitní :-))

oliv 27.10.2021

Když jsi bezcitný lepe se ti tlačí tvrdými lokty kupředu ale normální člověk tak žít nemůže Mirdo:-))

oliv 27.10.2021

tím že se lidé chodí víc očkovat zvašuje se kolektivní imunita...děkujeme vám zodpovědnejm Miro takže i tobě :-))

oliv 27.10.2021

Ano,ale i větším počtem proočkování obyvatelstva....:-))

oliv 27.10.2021

Hlavně by se mělo stát to očkování dobrovolnou záležitostí a neměli by do toho lidi podle nutit...at si každý vybere sám zda si vybuduje přirozenou iminutu nebo se nechá opíchat jako ty....
Epidemie trvá už dlouho....

karel2017 27.10.2021

žádná epidemie tu není. ta je od 1500 nakažených na 100000.

oliv 27.10.2021

čeho epidemie?To snad né tolik očkovaných to se epidemie nerozjede Mirdo :-))

oliv 27.10.2021

Veselej nech si těch urážek bud tak laskav taky tě nenapadám....

oliv 27.10.2021

Veselej to jsem netušila že máš v sobě tolik sebekritiky a sebepoznani gratuluji ti k tvé konečné diagnóze;-)

oliv 27.10.2021

Není ti to tady jasné o smazání tvého profilu tu přece žádal Josef...Štěpán,Karel a Petr...ty neumíš číst?
Dave jim asi jen vyhověl...netušil že seš tak nezdolnej:-(
To bylo na mě ten citátek,ale to jsem vůbec netušila....když to tak přesně sedí na tebe:-))

stepb 28.10.2021

Oliv nezapomínej na svoje zásluhy vytáčela jsi vesmíra do nepříčetnosti a on tebe , nebo teda naopak on tebe a ty pak jeho...........a nováčci si pak veřejně stěžovali že se na to nedá dívat ............a pak je tu třicet bezejmenných co ho označili za spam......... a pak nějaké trestní podání na vesmíra od profilovky s budhou....... a kdo ví ještě od koho.......v tom já nejedu, to si musí vyřídit s karmou ty soudy.

oliv 28.10.2021

ŠTĚPÁNKU,no ne že bych měla tolik zásluh?Se mi ani věřit nechce,ale máš pravdu k jeho pádu do hlubin jsem taky malou měrou přispěla :-))
Vše co Mirek napáchal se mu těd vrací jako bumerang,ale s tím přece musel počítat....taky tu veřejně vyhrožoval,že mi něco udělá,když nezmlknu že ví kde bydlím...dokonce mi chtěl rozbít pusinku:-((( ano řádně si svou duši(já na karmu nevěřím) zaneřádil a je čas platit:-)))
Na mou obranu první zaútočil on...nikdy bych se do něj neopřela,kdyby tu hned na uvítanou mě nezveřejnil mou adresu!!!:-(Tím mě vytočil řádně :-))

oliv 28.10.2021

Copak já mohu za to že se vesmirek neumí kontrolovat?:-))A je tak vznětlivej a frustrovanej:-))?!!!

pirinka 28.10.2021

Prosím administrátora, aby neumožnil přístup danému uživateli.

oliv 28.10.2021

Danko a o co myslíš že se Dave včera snažil. Ale Miru vyhodis oknem a prodleze dveřmi pod prahem:-(

oliv 1.11.2021

Správně Marku.....jedině KDU ČSL.....:-))

danka_usata 2.11.2021

stejný názor o smazání jsem slyšela z více stran. dala bych lidem 14 dní, ať si vymění kontakty, pokud chtějí...a pak to vymazala.

oliv 2.11.2021

Myslíš celou seznamku ty radikale?třeba se tu ipravdu někdo i seznámí a pak by to bylo škoda nedat šanci na společný život a křesťanskou rodinu těm vyvoleným

stepb 14.12.2021

No konečně se něco hnulo , sice s křížkem po funuse, to už mělo nastat před pár lety, ale aspoň že tak, ámen.... nebe i země pominou i kosmos pomine, ale má slova nepominou praví Pán.

josef79 14.12.2021

Ještě, že jsem do toho tady nedal ani pětník, za sim karty, mobil a podobně....

oliv 14.12.2021

To je hezké Štěpáne,ale škoda že sebou vzal celou nástěnku....nedaj se vkládat vůbec žádné odkazy na druhou stranu se tu aspon nešíří bludy :-))

stepb 15.12.2021

no tak to je smutné.....když se tady něco podaří hned se to v zápětí potentuje, zlatý fejs dokud je zdarma.

oliv 15.12.2021

To je na tom právě to blbé jinak by se mohl chladit šampus :-))

koko 15.12.2021

Kdo si přeje, aby byl někdo navěky nebo dočasně vymazán, bude sám navěky nebo dočasně vymazán, kdo se povyšuje, bude ponížen, kdo jiný zatracuje, bude zatracen, nesuďte, abyste nebyli souzeni, ale vysvobozujte, abyste byli vysvobozeni, milujte, abyste byli milovani, co kdo zasel, to bude i žiti, všechno má svůj čas, i pokání.. pro všechny, i kdyby na chvíli odpadlíky... jen pokorným dá Bůh milost, dá jí komu dá a ne skrze nikoho vás, jak vidím, jen skrze Ježíše, dílo, které započal dokončí, doutnající knot neuhasi, nalomenou třtinu nedolomi, nikdy neposlal slovo, aby se mu s prázdnou navrátilo, každé koleno se před ním pokloni i každé vaše ❤️ a ruce k němu natáhnou, amen!!!!!! A radost mu udělají, maloverni nyní, brzy věřící velmi!!! A každý jazyk ať vyzná, že Ježíš je Pan a bude zachráněn, amen..

danka_usata 15.12.2021

Koko, už jsi četla list Jakubův?

Uložit