DOPORUČUJI OČKOVÁNÍ PRO VŠECHNY...VITAMÍNEM D Mudr.VOJÁČEK

MUDr. Jan Vojáček, CFMP

Jestli je něco bez diskuze, tak role vitamínu D pro širokou paletu fyziologických procesů, včetně imunitních.
Pokud zadáte do pubmedu, knihovny studií: ,,Vitamin D and Covid-19” , tak vám vyskočí 828 studií.
A prakticky všechny hovoří o tom samém: ,,Dostatečná hladina vitamínu D snižuje riziko těžkého průběhu covidu a smrti.”
Ale nejenom u covidu. U všech typů viróz. A tím to nekončí. Existuje spojitost s autoimunitními projevy a mnohým dalším.
Vitamín D je extrémně důležitý dílek do skládačky odolnosti a zdraví.
Jaká je optimální hladina?
100 nmol/l.
Zdroje vitamínu D:
Kromě slunce překvapivě například kvalitní sádlo. V podzimních a zimních měsících určitě je třeba suplementovat, nejlépe na základě výsledku testu. Pokud jsme vynaložili miliardy na testování na koronavirus, věřím, že praktičtí lékaři unesou testování vitamínu D.

mdo oliv 24.9.2021

komentáře: (17)


oliv 24.9.2021

zdroj ...umenibytzdrav

josef79 24.9.2021

Tohle očkování mám již komplet zasebou. Měl jsem roční kůru cca 400000 u.i jednotek měsíčně. Na pojišťovnu:))

oliv 24.9.2021

To muselo být injekční formou že? Tolik jednotek. ..

oliv 24.9.2021

Já se preockovavam kapkami Vigantol denně

oliv 24.9.2021

no a vidíš můj vzdělaný kamarád také mgr.jako ty ale v jiném oboru,mu věří a je proti očkování ještě z dob před covidem ...zabývá se zdravou výživou a zdravým životním stylem....ten kamarád Milan.

oliv 24.9.2021

Veselej Vigantol je na předpis...takže tomu musí věřit i můj lékař když mi ho už pár let předepisuje...nemyslíš?a řekla bych že je velký rozdíl mezi doktorem medicíny a magistrem geologie....co se týče erudice v medicínských otázkách nemyslíš?!Broučku:-)

oliv 24.9.2021

Máš pravdu nemám to předepsané na covid,ale na zlepšení imunity...a když to vezmeš kolem a kolem silná a vyvážená imunita pomůže odrazit jakýkoliv útok virů a bakterii a tedy pomáhá i proti nákaze covidem chytráku:-))

oliv 24.9.2021

Už nějaký čas je známo že vitamín D pomáhá posilovat imunitu a vzhledem k nedostatku slunečních paprsků co pomáhají vitamín D vytvářet v těle člověka zkrze kůži...se u některých jedinců musí D dodávat per os.....:-)))

oliv 24.9.2021

To je jasné že má Vigantol víc využití u dětí se užívá k prevenci křivice:-))

oliv 26.9.2021

Mirecku tebe je tu vyloženě škoda ty rozlousknes každej problém chytrej jako rádio.

oliv 26.9.2021

Mirecku tebe je tu vyloženě škoda ty rozlousknes každej problém chytrej jako rádio.

josef79 27.9.2021

Náhodou mirečku znám jednoho pána a ten si vyrábí vakcíny sám a léčí si koronu doma. Je ti trochu podobnej, taky takovej kutil:))

kofola4 27.9.2021

Vím o čtyřicetiletém vysportovaném lékaři, který měl loni v zimě těžký průběh covidu. Nedlouho před nákazou si nechal udělat rozbor krve a hladinu vitaminu D měl dostatečnou. Takže vitamín D odolnost zvyšuje, ale vážnému průběhu nemoci zabránit nemusí.

oliv 28.9.2021

To je holt život:-(

oliv 28.9.2021

Šedá je teorie a zelený je strom života asi tak;-)

Uložit