Pobyt pro nezadané křesťany

Poslední volná místa na podzimní pobyt pro nezadané křesťany...
https://www.acregistrace.cz/akce/132

mdo olka 5.9.2021

komentáře: (21)


milly7 9.9.2021

Ten by to tam zcela jistě opět ovládl a stal by se hlavním organizátorem a cenzorem... 🔫😁

karel2017 9.9.2021

Dokud na této zemi budou lidé jako jsem já, planeta nikdy do 5 dimenze nepřevibruje, Mily. :) A pokud by na nějakém seznamovacím křesťanském pobytu byl new ager, měl bych s tím problém a konfrontoval bych ho...

pirinka 9.9.2021

Ne h ho, new age je zjevně pro pohodlné lidi, kteří nepřemýšlí.

josef79 9.9.2021

Jak ptáčky nachytat, polapit, potom oškubat a nakonec sníst i s jejich duší!

oliv 9.9.2021

Fuj to jsem se kekka Pepo ten tvůj výklad vůbec bezni lákavě:-(:-( od neceho podobného honem pryc;-)

josef79 9.9.2021

https://www.expres.cz/celebrity/kamila-kamu-rundusova-kniha-robi-kostarika-vesmir-ezo-kecy.A210908_114446_dx-celebrity_vlt
Ta mě vždycky pobaví:)

milly7 9.9.2021

Karel2017 Když máš tu odvahu tady ještě strašit, můžeš dát do pořádku to, co jsi zde poničil. David na to zřejmě stále nemá čas.

pirinka 9.9.2021

Jozef, máš recht, přidělují ti plusovou kočičku. ➡️😺

oliv 9.9.2021

A bude danko i razítko do památníčku s pochvalou :-))

karel2017 10.9.2021

Já mohu být kde chci a dělat si co chci. A teď chci zabraňovat vesmíru, aby se převibroval do 5 dimenze. Povedlo se mi to v roce 2012 a povede se mi to znovu.

oliv 10.9.2021

Teda Karle,tys porazil májská proroctví šikovnej :-)

oliv 10.9.2021

Před mnoha staletími po sobě Mayové zanechali kalendář, končící datem 21. 12. 2012. Proroctví, spojené s vizí katastrofy biblických rozměrů,

mіlly7 10.9.2021

Karel2017 Být, kde chceš sice můžeš, ale dělat si tam, co se zrovna vylíhne v té tvé makovici bohužel nemůžeš. Pokud to tak budeš dělat, brzy na to dojedeš.

oliv 11.9.2021

Veselej mě jen zaujalo co že ten Karel v roce 2012 dokázal a googl mi poradil, že měl být konec světa dle kalendáře Mayů....a jaksi se nedostavil...takže kdo to zastavil :-) ?Já osobně jsem k těm předpovídaným koncům světa co už se párkrát konat měly a nekonaly...velice skeptická :-(....věštění a hlasy ze záhrobí neuznávám :-) Jednou to nastane to je jasné...ale klidně i za velký časový úsek a pak bude poslední soud....jsi připravenej Mirečku až se ti sečtou tvé hříchy?Obstojíš před Božím soudem?Zamysli se :-)

oliv 11.9.2021

Až nastane konec světa a Poslední soud, nedozví se duše zemřelých nic nového, co se týče jejich věčného údělu – ten už je rozhodnut. Soud vyšší instance jen potvrdí ten nižší. A přece bude všechno nové – jednak tím, že blažení i zavržení dostanou zpět svá těla, jedni k věčné blaženosti, druzí k věčným mukám, jednak tím, že Bůh „všechno stvoří nové“, budou „nová nebesa a nová zem“ (Zj 21,1.5). Očistec skončí a zůstane jen nebe a peklo jako definitivní stavy; už to nebudou jen „virtuální místa“, stavy duše, ale skutečné nové stvoření, které se vymyká naší představivosti, proto o něm toho moc nevíme – kromě obrazů, které nám podává Zjevení svatého Jana.

oliv 11.9.2021

Broučku patrně jsi v bibli nečetl Janovo evangelium a Apokalypsa v něm zapsaná....mrkni se pořádně!!!!Obzvláště hříšné duše jako jsi ty se mají nač těšit:-))A k té tvé potopě a nedostatku vody na zemi....pokud jsi četl pozorně voda na zem padala z nebe pomocí deště.....pršelo tuším 40 dní a čtyřicet nocí....Potopu popisuje 6. až 9. kapitola 1. knihy Mojžíšovy jako událost za dnů Noema, který zástupce lidí a zvířat na Boží příkaz zachránil na velikém plavidle zvaném Noemova archa. Podle údajů z rodokmenů zapsaných v bibli došlo k potopě roku 1556[1] židovského kalendáře, t. j. 2204 př. n. l. Podle převažujícího názoru na výklad biblického textu[2] začala potopa 17. chešvanu, tedy na podzim, a to deštěm trvajícím 40 dní. Poté dalších 335 dní trvalo, než vody opadly a osazenstvo archy vystoupilo na pevninu. Noe se svou rodinou a zástupci živočišné říše strávili v arše přesně jeden rok a 10 dní, z toho 7 měsíců „kotvili“ v pohoří Ararat (v dnešním Turecku).

oliv 15.9.2021

Co tim myslel Karlík opravdu ví jen on a Bůh.. je to naprosto nekonkrétní a my se můžem jen domnívat..:-))Ne Boží dílo ,ale Boží vůli nikdo Mirku nezmění!!!....v modlitbě Otče náš je to jasně uvedeno...a bud vůle tvá jako na nebi tak i na zemi....:-)Ale kněz měl v neděli krásné kázání na toto téma...Bůh by pro tebe nechtěl nikdy nic zlého co by ti ublížilo takže jeho vůle je to co je pro tebe to nejlepšíííí.....

Uložit