Proč je na této seznamce dovoleno vyhrožování, šikana a jiné nekřesťanské náboženství?

Vesmírek, Milly7 a Mark_IV zde porušují základní pravidla slušného chování (a nebo zde sdílí věci, které patří do jiného náboženství - new age). Budeme toto tolerovat?

mdo karel2017 4.9.2021

komentáře: (23)


karel2017 4.9.2021

Inkvizitoři pronásledovali a upalovali čarodejnice - mučili je, atd. Já dělám je to, co by udělal každý křesťan. Tady jsi na křesťanské seznamce a šíříš zde nekřesťanské východní nauky (démonské nauky). Jdi na seznamku pro new age mystiky.

karel2017 4.9.2021

Přesně tak... já neurčuji, co je pravda a lež. To určuje Bůh. A Bůh také řekl, jak zacházet s vlky. Ty jsi sem přišel, ale nejsi křesťan. Proč? Aby si zde šířil své nauky, které máš z youtube od lídí, kteří se je od někoho naučili nebo je přímo vychannelovali od démonů. Nejsi křesťan, a proto tu nemáš co dělat, zrovna jako hail_satan666 nebo jak se jmenuje. Mimochodem mají více rozumu než ty – protože ty přejímáš nauky, ale nezkoumáš zdroj, odkud pocházejí. Dagmar byla víc v new age než ty kdy budeš, ale Bůh jí vyvedl. Ne proto, aby tu musela znovu číst tvoje nauky. Běž pryč nebo přestaň šířit new age...

karel2017 4.9.2021

Já tě soudím podle tvého ovoce - tvého učení, co zde šíříš. Víc vědět nepotřebuji. Jsi na křesťanské seznamce, ale nejsi křesťan a nesdílíš zde evangelium, ale východní mystiku. Jestli neučiníš pokání, čeká tě ohnivé jezero.

karel2017 4.9.2021

Bojím se moc a moc (vyhrožuješ mi? použiješ na mě své čáry??? Jen je použij... zkus to, jestli to funguje na křesťanovi)... Já (my - křesťané) jsem tu od toho, abych ti řekl, co je učení Ježíše Krista. Ty jej zatím neznáš. Přečti si toto: >2 John 9–11 (ČSP)
9 Každý, kdo zachází dále a nezůstává v učení Kristově, nemá Boha; kdo zůstává v učení [Kristově], má i Otce i Syna. 10 Přichází-li někdo k vám a nepřináší toto učení, nepřijímejte ho do domu ani ho nezdravte; 11 kdo ho zdraví, má účast na jeho zlých skutcích.>

pirinka 4.9.2021

Miloušku, běž na přednášku Helenky a jdi do prdelky. Přeji hodně sluníčka a lásenky. New age není cesta, která vede ke spáse. Myslí si a věř si čemu chceš, ale buď té lásky a nevnucuje to druhým jako pravdou a tu cestu. A neoznačuje to za křesťanství, protože jde o jiné evangelium. To není útok na tebe, ale na tu doktrínu. To nepatří na křesťanský web. To je jako kdybys šel na plicní do nemocnice dealovat doutníky a cigarillos.

pirinka 4.9.2021

A pokud ses zmohl max. na to, po vlně pochopitelné nevole na to, žes tu napostovala x videí s new age tématikou, tak to se chováš jako nevychovaný spratek. K diskuzi na písmem ready nejsi a mazes příspěvky, které ti nevoní. Vzkaz pro admina: nestrkej hlavu před problémy do písku.

karel2017 4.9.2021

I am inevitable.

danka_usata 4.9.2021

Myslíš to vlákno, kde byly osobní údaje Karla a adresy jeho sousedů?

danka_usata 4.9.2021

Ne jména vlastníků jednotek na adrese přechodného bydliště.

danka_usata 4.9.2021

Proč to tu píšeš ale? To , že je to veřejné, neznamená, že ty osoby nemají ochranu soukromí...

karel2017 4.9.2021

Hmm... smazat to nejde. Nevíš přesně, co dělám a jak to dělám. Nemám žádná speciální práva. Co dělám můžeš dělat i ty... problém je, že tyto stránky nemají základní validaci, a proto lze mnoho věcí upravit rovnou z prolhížeče... není v tom žádná magie.

josef79 4.9.2021

Odpověď na otázku ze záhlaví...protože to je to nejkrásnější na této seznamce

pirinka 4.9.2021

nezabezpečeno?

oliv 4.9.2021

ateisté a podívíni se tu krásně roztahují a vládnou smutné :-(

vеsmirek 4.9.2021

Pirino, prostuduj si protokoly http: a https: pak možná pochopíš o čem (ne)zabezpečení je. Kdyby to bylo v https: jako třeba stránky České Spořitelny, tak by si milý Rentonek ani neškrtnul.

oliv 4.9.2021

to píše mirdo tvuj klon tys teda dopadl chuděrko :-)))

Uložit