Karel2017 alias Renton14 ovládl Křesťanskou seznamku. Jak dlouho potrvá tato diktatura?

Karel2017 si vytvořil mnoho náhradních profilů, ze kterých značkuje uživatele, kteří zastávají jiný názor, než on . Důkazy mám a už jsem je předal adminovi.

mdo milly7 4.9.2021

komentáře: (5)


danka_usata 4.9.2021

To je skandální...a koho to zajímá? Nedavej sem new age! A nevysklebuj se křesťanům za to, že jsou myšlením předpotopní!!!

karel2017 4.9.2021

Fajn, milly777 bereš informace od lidí, kteří v klinické smrti něco viděli... hmm... zajímavý přístup k pravdě. Takový dost exaktní. Když už ale vezmu tento zdroj (na kterém já nezakládám - protože je nejistý), tak cca 95 procent klinických smrtí hovoří o nebi a pekle – lidi, co údajně viděli peklo, kam měli jít. A pak jakože uvěřili v Krista. Velmi málo říká takové ty nesmysly o reinkarnaci a new age. To samo o sobě by mělo v racionálním člověku vzbudit podezření – zda je tento zdroj důvěryhodný. Já na něm nezakládám, ale ty očividně také ne, protože jinak by jsi musel činit pokání z new age bludů.

milly7+ 5.9.2021

Odpověď na tvé argumenty najdeš v jiné diskuzi.

koko 15.12.2021

Pravda bez lásky je na nic a pouhý fanatismus a ďábla učení, ať už od jednoho nebo od druhýho. I kdyby měl někdo někdy pravdu, ať sleduje ten kdo ji tak haji a jiný podle slov pana zatracoval a do pekla házel, bude sam zatracen, kdo z vás je bez hříchu, první hoď kamenem, jakým soudem soudíte, budete souzeni, jakou měrou měříte, takova vám bude naměřená, pokud nebudete činit pokání, jistojistě zahynete navěky, jestliže vaše spravedlnost nebude o mnoho větší jak zakonniku, co též hledali v bibli a slovu božím spasení, ale bez lásky je vše hřích a špatně, láska je naboj života věčného a láska nezatracuje hned netrpělivě každého, láska odpouští a je trpělivá, věří a má naději, každého Bůh zachrání, kdo je jako jeho bratr a sestra nebo matka, kdo zachovává a před tím slyší jeho slova a uvěří jim a zamiluje si je a s láskou jen a nikdy hádkami je předává dál. A v nich je život věčný. Takže i život i Ducha svatého v nich předává. Všechno je možné věřícímu i toto a podle víry vaší se vám děje, Bůh odstraní vaše okovy strachu, nedůvěry a malé víry, amen

Uložit