co takhle udelat video setkani jednou za tyden

tak si rikam ze by bylo zajimave videt zive tvare jednou za cas...

mdo dave 5.2.2021

komentáře: (12)


josef79 11.2.2021

Jakože by si např. pirinka dala na xicht nějaký face lift, nebo ušatá bába si vystřihla masku a dala si ji na xicht? Tak to asi raději beze mě, občas mi totiž příjde nevolno od žaludku a z tohohle toho bych možná i zvracel.

stepb 14.2.2021

Josef 79 nevšiml jsem si že by ti Pirinka osobně nadávala, tak nechápu proč jí řešíš.

josef79 15.2.2021

Ne že bych se chtěl zastávat, tady někoho, ale navážela se do ostatních a to mi vadilo ani nevím proč..

stepb 15.2.2021

no pokud vím tak jen řešila new age a myslím že i celkem slušnou formou, nečetl jsem žádné nadávky, nebo jsem si jich nevšiml, tak právě proto jsem nechápal proč to řešíš.

josef79 15.2.2021

Ne bylo toho vícero, ale už jsem to vypustil z hlavy. S new age se shoduje s dankou ušatou?..

kofola4 15.2.2021

Dobrý nápad. Ale já osobně začínám randit s jednou slečnou, tak bych se nezúčastnil. Leda, že by mi to povolila :). Nedávno jsem měl videohovor přes https://meet.vpsfree.cz/ . Není třeba mít nějaký účet, na PC to jde z prohlížeče. Mobil s Androidem chtěl stáhnout aplikaci Jitsi, patrně to používá technologii Jitsi. Ale přes mobil jsem to nezkoušel.

kofola4 15.2.2021

I když v týhle sestavě bych klidně moh :).

stepb 17.3.2021

DAVE nevíš kdo to pořád označuje ty české holky za spamerky, co evidentně nejsou spam??????? Asi bys s tím měl něco dělat !........Jako tohle je hodně vážná slabina této seznamky, stačí dva nebo tři lidi třeba pár uražených kterým neodepíše a už se to pak táhne roky, to je dost o ničem.

danka_usata 22.4.2021

Potvory jedny 😱.🎭 Toto si budu pamatovat.

Uložit