Jeden bráška ze sboru...

.... se teď rozešel s už svou snoubenkou. Ptal jsem se ho, co je tak smutnej... On na to: >Víš, Dave, ona se poslední měsíce furt jen malovala a krémovala a 'módila', nu a i její rodiče už byli zoufalí - nechala práce a i doma už prej ani s ničím nepomáhala... Jen samý hadry a kosmetika, oj !> Říkám: >A to 'seš smutnej, Pavle, kvůli tomu, jaká byla ?> On: >Ale kdež... Proto, že mi přese všecko chybí, cejtím se tak sám, asi si už nikoho nenajdu... > Říkám: >Ale jdi... To víš, že najdeš! Dá Ti Tu pravú PÁN. ;-) >

Už za tejden za mnou přiběhl: >Dík moc, měl jsi pravdu, :-) , :-D !> ...úsměvy od ucha k uchu a celeeeéj zářil... Povídá mi: >Normálka, ze zahraničí se vrátila kamarádka a úplně tam zmoudřela - no a ona je ta pravá, začali jsme spolu chodit, vždycky se mi nejvíc ze všech ženskeeeéjch líbila a navíc: modlí se, maká, má ráda lidi i Boha !!! Modlil jsem se za takovou. :-) >

TAK VIDÍTE LIDI, NIKDY SE NEPODCEŇUJTE A NEŽIJTE TAK, JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJÍ DRUZÍ, ALE V SÍLE BERÁNKA JEN TAK, JAK CHCE ON, TAK JAK PLYNE ŘEKA LÁSKY Z JEHO SRDCE A VY V NÍ !!! <3

david od jezera

mdo dave92 24.4.2019

komentáře: (1)


Uložit