Funkce Like a Dislike

Měla by zde fungovat funkce Like a Dislake k příspěvkům a k profilům uživatelů. Předpodkládám, že by to alespoň trochu chladilo horkou krev některých uživatelů a nanaparovali by se. Zjistili by možná tak, že jejich chování v příspěvcích nemá ohlas.

TomasMetodej 23.12.2018

komentáře: (17)

jestrab 24.12.2018

To nesouhlasím. Když ti dá většina nenávistných uživatelů dislike tak to neznamená, že mají pravdu. Jen že tě většina nenávidí. Pravdu nelze určovat měřítky demokracie. V tomto světě ne. My přece nejsme z tohoto světa, abychom posuzovali věci způsobem jak to dělají pohané.

jestrab 24.12.2018

Spíš by se dalo udělat něco jinýho. Třeba, že uživatel který informaci odešle, se modlí za daného uživatele. To by mělo větší smysl pro křesťany, protože Ježíš nás vyzval, abychom se modlili za lidi, kteří nás nenávidí, nebo zcela odpadli od evangelia.

Matouš 5:44 Já vám však říkám: Milujte své nepřátele! Žehnejte těm, kdo vás proklínají, konejte dobro těm, kdo vás nenávidí, a modlete se za ty, kdo vás pomlouvají a pronásledují...

TomasMetodej 24.12.2018

Nebojím této funkce. O to co máš strach by se předešlo tím, že označovat by mohlo jen opačné pohlaví. Protože tak zvaně účty si tady mezi sebou vyřizují jen chlapi.

jestrab 24.12.2018

Tvoje řešení - to by šlo. Palec nahoru.

vesmirek 25.12.2018

Řešení dobré, akorát bych to udělal jako na Facebooku. Tam totiž existuje jen like, ale není žádné dislike, tedy palec dolů. Prostě buďto like dají, nebo ne a hotovo.

jestrab 26.12.2018

S FB bych nesrovnával, je to komerční společnost, která z vás vytahuje vaše osobní informace a prodává je třetím stranám. Ale je fakt, že to dělaj všechny jako google, FB, youtube. Youtube dislike má.

palcov 5.1.2019

Problém je, že téhle seznamce se nikdo nevěnuje, HP je zaplevelená facebook posty (budiž), ale hlavně vyhledávání partnerů nefunguje, nemůžu zvolit kraj, jen okres a hlavně je tam strašné množství outdated profilů na které se nikdo nepřihlásil X let a nejde to poznat. Prostě admin na to s*re, zabalte to.

jestrab 5.1.2019

Facebook posty tu nejsou žádné, ještě že tak.

Tak chtělo by to přidat možnost odfiltrovat neaktivní uživatele (ty co se dlouho nepřihlásili). Jinak nic proti vyhledávání podle okresů nemám. To funguje dobře. Seřazené by to ale mohlo být právě podle toho jak často sem dotyčná uživatelka chodí.

jestrab 5.1.2019

Anebo by tu mohla být funkce, aby se profil automaticky deaktivoval pokud se uživatel nepřihlásí déle než dva měsíce. Nebude smazán, jen dočasně deaktivován, tak aby se nezobrazovaly lidi a jejich fotky, kteří mají deaktivovaný profil.

jestrab 5.1.2019

Je smůla že to nikdo nespravuje, já bych to klidně spravovat mohl, ale nevím jestli by na to Dave měl platit mi 200 Kč na hodinu.

palcov 6.1.2019

Takhle seznamka je ok, má dobrou zavedenou doménu, komunitu, výhodou jsou např. diskuze, že je zdarma. Potíž je nedotaženost některých funkcí (třeba to vyhledávání a další). Kdysi jsem si s Davem psal, že bych pomohl, ale ono je to údajně psané v různých technologiích jako je node.js, .NET což neovládám. Napsal bych vlastní seznamku v PHP+MySQL, není to raketová věda, jen sám do toho nejdu. Kdyby měl někdo nápad nebo zájem o spolupráci, můžem se nějak domluvit a dát to dohromady.

jestrab 6.1.2019

Do seznamky založené na webovém rozhraní bych se nepouštěl. Tyhle technologie se furt mění a je třeba to udržovat aby to vůbec jelo. I když Dave má vlastní server, ale já třeba ne. Takže když si pronajmeš server, to co ti jede dnes ti za dva roky už jet nemusí. Navíc dělat jakékoliv závazky bez toho aniž by si za to dostával aspoň symbolický plat je neudržitelné. Stojí to dost času a ten už není.

palcov 6.1.2019

To máš pravdu. Napadlo mě to udělat zadarmo jako určitou službu církvi, když bude nějaký volný čas, na odreagování. Jediné co potřebuju je zadávací dokumentace (= pokud možno přesně popsaný seznam funkcí), volný server a nějaký čas. A grafický design, na který jsem levej. :) (koukám že tady je řešený css frameworkem)

jestrab 6.1.2019

Když službu církvi, tak bys potřeboval aby to církev finančně zaštítila. Jinak ale je to práce jako jakákoliv jiná, člověk se programováním moc neodreaguje, spíš je to zátěž kolikrát i stres pokud si dáš nějaký časový limit, plán apod. S financema pak přichází i odpovědnost, že to dotáhneš do konce. Já už webové programování nedělám, zdá se mi jednodušší psát aplikace přímo na zkompilování. Dneska jsou oblíbené programy které fungují jako klient přímo na PC uživatele, jen je třeba server, kam se ukládají data (na což by stačily obyčejné texťáky).

jestrab 7.1.2019

Pokud bys někdy chtěl založit kvalitní seznamku, doporučuji prostudovat téma >Zehentbauerova typologie>. Dobrý je článek
Adrenalin, dopamin, serotonin... Který z nich vás ovládá?
18. 1. 2013 Dita Váchová Více na: https://www.dama.cz/clanek/adrenalin-dopamin-serotonin-ktery-z-nich-vas-ovlada
ale je to téma pro navštívení knihovny. Aspoň obecná znalost psychologie by taky mohla pomoct.

jestrab 8.1.2019

Tenhle je lepší:
https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/jak-funguji-hormony-stesti.A171027_112820_zdravi_brv

jestrab 9.1.2019

Bomba článek, ale je to anglicky.
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0078734#s3
Je to o výzkumu, který se věnoval působení hormonů na mozek v korelaci s psychologickým určením typu osobnosti. V angl. se tomu číká Big five.
https://en.wikipedia.org/wiki/Big_Five_personality_traits
Díky tomuto výzkumu je možné vytvářet smysluplnější dotazníky, které umožňí seznamovat lidi, kteří se navzájem přitahují (jsou k sobě kompatibilní).

Uložit