Lze se seznámit, když je věřící muž vdovec, s 9letou dcerkou a ještě k tomu po úrazu na vozíku?

Ahojte, zdá se mi to jako zajímavé téma.
Se seznamkou, byť >křesťanskou> mám nulovou zkušenost. Myslel jsem si, že to bude snadnější. Občas mi připadá, že některé komentáře mužů k fotkám žen se vůbec neslučují s přídomkem seznamky >křesťanská> a jsou velmi nevhodné. Ale to je jen můj názor. Některé profily jsou bez fotografií, což je na seznamce asi dost zásadní.
Ale k mému tématu z úvodu: Připadá mi, že když jsem vozíčkář (viz mé svědectví na webu www.klinickasmrt.cz), k tomu ještě čerstvý vdovec a táta krásné 9 leté dcerky, tak je to nereálné sci-fi, aby se nějaká věřící žena chtěla seznámit. Asi je to z jedné strany pochopitelné. Manželka mi nedávno zemřela na rakovinu plic, byli jsme spolu 21,5 let. Seznámili jsme se už když jsem byl na vozíčku, ale to vyšlo z nějakého přirozeného setkání, a ne ze seznamky, kde je to takové jiné...
Chtěl bych být znovu manžel, atd., ale myslím si, že se ženy, byť věřící, zaleknou, když nemají žádnou bližší zkušenost s vozíčkáři. Jsem normální, pracuju, mám rád sexualitu v manželství, jezdím autem, vychovávám dceru, složím Pánu Bohu v církvi, chci ženu chránit a živit. Přesto se mi u dostalo reakcí, že věk 47 let je hrozné stáří a že žít s vozíčkářem asi nedám,... I to se dá pochopit. Jsme ze Svitav. Rád bych našel obyčejnou ženu, která umí vařit, miluje přírodu a děti, ráda cestuje a je svým způsobem krásná a milá. Je to moc? Je to nereálné, když jsem na vozíku? Zatím ano.

honzikB 15.9.2018

komentáře: (8)

Josef79 15.9.2018

Soucitím s vámi. Mám zkušenost, že se dneska ženy chlubí tím, že nevaří a, že to vlastně ani neumí. Jenže to vlastně ani nejsou tím pádem ženy, ale dívky, které to prostě nedají. Žena se z každé teprve stane až poté co se to naučí:) Máte správné priority.

honzikB 29.9.2018

děkuji, ale to není o soucitu, spíš popis reality

magdalenka001 29.9.2018

Někdy, když se z našeho lidského pohledu podíváme na svou situaci a vidíme všechny možné negativní okolnosti, to, kam si nás lidé zařadili, jak se na nás dívají a jaké nám dávají šance, včetně toho, jaké šance si dáváme my sami sobě, je těžké to vše rozhrnout a vidět, že před námi, v naší budoucnosti může být ještě něco dobrého. Nejsou to z mojí strany jen řeči, ale prošla jsem si těžkými časy v životě, i když se to asi nedá srovnat s tím, co vy. Ale moje zkušenost v těchto časech je nedívat se právě na to vše výše vyjmenované, ale zahledět se do Boží dobroty, do toho, jak moc miluje právě mě a nedovolit, aby nám všechny ty okolnosti zabránili vidět to, jak je Bůh dobrý, to, že je tady cesta skrz, i když kolikrát nerozumíme a nechápeme. Věřím tomu, že co je nemožné u lidí(v našich možnostech, představách), je možné u Boha, právě tam, kde my končíme s naší rádoby moudrostí a schopnostmi, On může začít. A to že máte krásnou dcerku rozhodně není nevýhoda, ale dar. Zmiňujete, že jste vdovec, taky nemyslím, že je to nevýhoda, ale podle toho, co píšete, to znamená, že jste miloval a byl milován až dokonce a to je taky dar. A to, že jste na vozíku a zvládáte přesto všechno a dokážete naplno žít a ještě sloužit druhým - to nedokáže spousta lidí bez vozíku. :-)

magdalenka001 29.9.2018

respekt!!!!!

https://www.krestandnes.cz/nick-vujicic-kazal-evangelium-800tisicovemu-zastupu-v-kijeve/

jestrab 1.10.2018

Honza: Přesně.

vesmirek 11.10.2018

...věk 47 let je hrozné stáří... tak buďto jsi psal příliš mladým ženským, nebo nevím, kdo to psal. Napiš nějaké věkem bližší což myslím 45-50 lety, třeba také vdově, myslím si, že těch tu bude taky dost.

stepb 12.10.2018

vesmoš stáří začíná v 60 letech..jinak jak můžeš čůt jak mladým holkám pan psal, ještě nejsi bůh teda zatím ne? Honzo v klidu však ona se nějaká najde jste v církvích známá osobnost ;).

vesmirek 14.10.2018

stepb jak u koho, podle tabulek starobní důchod v 60 letech pro ženy a 65 letech pro muže...

Uložit