Profily bez fotek...

Je zvláštní kolik lidí a spec. žen jsem nedá svoji fotku?! :-)

Robin33 16.5.2017

komentáře: (38)

vesmirek 16.5.2017

No týká se to překvapivě i mužů... ale každého věc. Ty co nemají fotku se asi nechtějí seznamovat. Muži takové profily neoslovují.

jestrab 17.5.2017

Lidi většinou nemají problém poslat nebo sdílet fotku na dotaz na soukromé úrovni, mají problém s tím, že by měla být veřejně, tedy na očích všem z této komunity. Stačilo by vyřešit sdílení fotek, že některé fotky smí vidět jen osoba, která má k tomu oprávnění, např. je v kruhu mých přátel nebo v kruhu lidí, se kterými se chci seznámit.

vesmirek 17.5.2017

No jo no, stydlivci.

dave 30.5.2017

taky premyslim jak povzbudit at davaji vice fotek...

uvidime...

jestrab 1.6.2017

A taky kdo by sem chtěl posílat fotky když odejde jeho fotky tu už zůstanou až na věčnost.

palcov 2.6.2017

co treba takhle: po nejake dobe neaktivity (napr rok) se profil deaktivuje. to by to tu mohlo trochu procistit..

nikkk 2.6.2017

palcov - palec nahoru :- ) - správná připomínka.

vesmirek 7.6.2017

ano, pak by mohli při vyčištění vypadnout takové anonymní existence, jako nikkk a podobní siluetáři rovněž bez fotek, kteří zde evidentně vzhledem k jejich chování nejsou za účelem seznamování...

nikkk 8.6.2017

vesmíre, ty jsi zase - jako ostatně vždy a stále - nějakej přechytralej. Tolik bys chtěl pořád o všem a o všech rozhodovat, a oni ti to ti zlí lumpové ne a ne dovolit, co?

vesmirek 11.6.2017

nikkk se nám tu zase celkem zbytečně uráží, konečně pochop, že TY a podobné anonymní a zbabělé existence MNE NEZAJÍMAJÍ a že na vliv této seznamky nemáte žádný vliv. Můžeš si mlést prázdnou slámu, ale nikdo tě tu s tvými prosbičkami a ´správnými připomínkami´ stejně nevyslyší, ani sám nejvyšší administrátor Dave, který evidentně na korigování provokativních, neaktivních nebo přehnaně aktivních zde stejně nemá čas.

nikkk 11.6.2017

vesmíre, jsi tlučhuba a nic jiného než prázdný měch plný jedu, to už vím dávno. Na Christian net bys nevydržel ani půl minuty, odevšad by tě vymetli - tak si toho važ, že tady můžeš smrdět bez omezení.

jestrab 12.6.2017

neurážejte se

vesmirek 14.6.2017

nikkk, klídek jo? nezajímáš mě a hotovo, nebudu zde ztrácet čas s pochybými anonymními a podělanými existencemi, kteří tu jistě nejsou na seznamování, ale vysloveně na prudění. Pro ADMINA DAVE: vyházel bych všechny ´siluetáře´, nemají tu co dělat a nemyslí seznamování vůbec vážně

nikkk 14.6.2017

vesmíre, zatím jsem si vůbec nevšiml, že bys dělal něco jiného než ztrácel čas prázdnými, přihlouplými poznámkami.

jestrab 14.6.2017

Já bych to posuzování jestli jsou přihlouplé nebo ne nechal na někom jiném. A jak jsem řekl, nehodí se abyste tu pořád do sebe rýpali. Vyřiďte si to na soukromých vzkazech.

vesmirek 19.6.2017

opravdu nikkkk nevím, čí příspěvky jsou nicneříkající a přihlouplé, a ten tvůj slavný jed jako by Simone2 z pusinky vypadl, nejseš náhodou ona? podejte si v tomto ruce...

nikkk 19.6.2017

vesmíre, kdybys nebyl zaslepený vztekem a nenávistí, uznal bys, že JSI TO BYL PRÁVĚ TY, kdo PRVNÍ ÚTOČNĚ REAGOVAL na můj komentář ze dne 2.6. , který NAVÍC NEPATŘIL TOBĚ. Setři si to zkažený máslo z hlavy a nechovej se laskavě jako primitiv.

vesmirek 19.6.2017

Nevím kdo se tu do mě začal první a cíleně navážet? Myslím, že je to dávno dřív, než 2.6. Jsi to ty, plný nenávisti, pomluv (ano, velmi dobře si pamatuji tvoje plané LŽI okolo webu christian net, protože jsi o tom věděl kulové) a jako primitiv se tu chováš ty... anonymové na to, že jsou anonymní jsou drzí, lžou, jsou plní přetvářek a ty jsi pro mě jejich typickým příkladem. Na hlavě máš né máslo, ale popel.

nikkk 21.6.2017

Ale já to vím, vesmíre. Měsíce jsem tě nechal smrdět ve tvé noře a nereagoval na tvoje stupidity. A když jsem 2.6. reagoval na komentář úplně někoho jiného, BYL JSI TO TY, kdo neuměl ovládnout svoje nízké pudy a začal tu chrlit svoje jedovaté sirné výpary.

nikkk 21.6.2017

... kéž by byly moje komentáře signálem zdejšímu adminovi k tomu, aby mě z tohoto slzavého údolí vesmírkovy kolonie konečně smazal.

vesmirek 27.6.2017

klídek nicko, zbabělý frajírku, kdybych byl adminem, už by jsi dávno odsud letěl do tvého vysněného nebíčka, kde nejsou žádné sirné výpary... tvůj problém, že v pekle zůstáváš, apropo v tvých příspěvcích nevidím nic přínosného, žádná citace z bible, po kterých je tu hlad, jen hloupé bláboly, odtáhni si na lásky plná christian net, ale i další zbabělec filos12 alias mr.bean po takovém troubovi taky netouží, že?

nikkk 27.6.2017

vesmíre, ty už jsi jenom k smíchu... :-))))))))))

jestrab 28.6.2017

Dříve nebo později tu budou pravidla chování a v pravidlech bude že se nesmíte urážet. Tyhle věci, když si něco chcete postěžovat mezi sebou byste měli řešit na soukromých vzkazech a ne veřejně.

vesmirek 28.6.2017

Žádná pravidla zde neexistují a pokud se některým seznamka a nebo uživatelé nelíbí, nikdo je tu nedrží... nikk stejně jako předchozí ´moralisté´ typu diviška, simone2, atd. se mě snaží odsud vystrnadit a vyštípat, ale má to marný. Soukromé vzkazy jsou důvěrné a bohužel tomuto uživateli nemám potřebu něco důvěrně psát, jen ať každý vidí, co se tu vyskytuje za lidi.

nikkk 28.6.2017

správně, vezíre, jen si to nenech líbit - však ať to každý vidí, co se tu vyskytuje za trolly...

vesmirek 3.7.2017

Víš nikkk, co je nejhorší v životě a platí to pro náš důvěrný vztah zde? Vypůjčím si pár citátků od Jana Wericha. Přejí příjemné počtení a hlavně zamyšlení nad sebou samým.
# Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat.
# Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.
# Proti blbosti i bohové bojují marně.
# Vždycky se najde někde balvan nebo břeh nebo pařez, který se nebojí brzdit povodeň kalné hlouposti.[2]
# Zbabělci jsou nepochybně nebezpečný živel, ale co teprve odvážní blbci?
# Mládí biologické neosvobozuje od blbosti a hlouposti, stejně jako stáří nezaručuje moudrost. Jsou blbí dědkové a hloupé děti.

nikkk 5.7.2017

Smutné na tom vezíre je že sis to sice hezky opsal, ale nic z toho nechápeš - kdyby ano, nečetli bychom tady už léta od tebe ty stupidity, kterými tu plníš každé volné místo. A to se jako nabíhající obtloustlý padesátník už ani nemůžeš vymlouvat na biologické mládí.

vesmirek 9.7.2017

veselé na tom milý bratříčku je, že ses v tom blbství našel ;-))) je mi čtyřicet a urážet se od nějakého anonymního chudáka, který ani neumí číst a vystavit svůlj ctěný ksicht a má poznámky na zblití. víš co je nikkk nejhorší? opakovaná srážka s tuplovaným blbcem na druhou... dál nehodlám tvé ubohé zvratky komentovat

nikkk 9.7.2017

vezíre, znám tě jako svý boty - ty ani náhodou nepatříš mezi ty, kteří by dokázali nereagovat. Jsi v řetězech své ješitnosti a nadutosti a to ti nedovolí nereagovat. Směju se už předem, jaké stupidity budou z tebe zase padat!

vesmirek 15.7.2017

no podělaná zbabělá nicko, řekl bych že přesně tento problém máš ty, pěkně jsi tu shrnul tvé kvality a charakteristiky, taky nechápu, proč se tu s takovými chudáky, vypouštějící jen smrduté exkrementy, ale v životě nic konkrétního nedokázali, tak si tu hold na mě vybíjí své mindráky, pořád bavím?

nikkk 15.7.2017

vezíre, ty a bavit někoho? Leda k pláči. Ty tu jen smrdíš a děláš ostudu, tak je to víš?

vesmirek 24.7.2017

K pláči jsou tyto zblitky ubohého anonymáče co si říká nikkk, hlavně že hlavička témata se k tobě hodí, tříkrát srážka s hlupákem by stačila, ale koukám, že takovýmu kalibru bez tváře to nestačí, to je naljednou odvahy bez ksichtu, že?

nikkk 24.7.2017

vezíre, ty kluku baňatá, naběhl sis na vidle - přesně tohle jsem čekal, když jsem psal výše: znám tě jako svý boty - ty ani náhodou nepatříš mezi ty, kteří by dokázali nereagovat. Jsi v řetězech své ješitnosti a nadutosti a to ti nedovolí nereagovat. Směju se už předem, jaké stupidity budou z tebe zase padat!

vesmirek 24.7.2017

No vida, buďto má tento vykuk informátory, nebo tušení ;-))) ty nejsi v řetězech svého chtíče svojí ješitnosti a nadutosti? Ale ano, jen si to přiznat. Seš stejnej jako já! Já nesměju, tohle už je k pláči ;-(((( tak ještě přidám svého oblíbeného Wericha: ´Proti blbosti i bohové bojují marně.´ tak nebojuj, máš to marný, stejně jako Bůh... nejhorší je, že blb to nepochopí.

nikkk 24.7.2017

vezíre, nevíš náhodou, co to je za troubu, který se tu opakovaně nadouvá svou pýchou a tvrdí (samozřejmě marně, jak jinak), že na mě nebude reagovat? :-)))))))

vesmirek 24.7.2017

Zklidni hormon, usoplený usmrkaný hošíku, tedy pokud 24 let je pravda. Tebe potkat, zasloužil bys hezky po chlapsku proplesknout. Možná že by se ti rozsvítilo.

Trinity75 7.8.2017

Stejná situace jako na jakékoli jiné diskuzi....Nepřečteš si názory širokého spektra lidí, jenom se zde pár lidí hádá a nakonec uráží, kdo je hloupější, protože má jiný názor....Bohužel!!

eltom 3.11.2018

Po pár letech profil zůstane trčet, ale nedá se do něj přihlásit... Mimochodem když prý nás na někom něco štve, jsou to obvykle naše >nedokonalosti>, které se snažíme skrývat někdy možná i sami před sebou - >nastavují nám zrcadlo> ;-)

Uložit