Boží Milost

>Aby mi ta úžasná zjevení příliš nestoupla do hlavy, byl mi dán do těla osten, satanův posel, který mě sráží, abych si o sobě příliš nemyslel. Třikrát jsem kvůli tomu prosil Pána, aby to ode mě odešlo, ale řekl mi: „Moje milost ti stačí. Má moc se plně projeví uprostřed slabosti.“ Milerád se tedy budu chlubit svými slabostmi, aby na mně spočívala Kristova moc.>

Římanům 12: 7-9 B21

Milost je v Americe podle výzkumu z drtivé většiny ( okolo 90% ) chápána jen jako vstup do Nebe. Ale chci ti říct je to něco o MNOHO VÍC! Něco tolik víc že apoštol Pavel píše že když je slabý ( duševně, fyzicky či duchovně ), tak Boží Milost ho činí silným. To znamená, že i když je slabý ( nebo se tak cítí ), tak v tu chvíli má Jeho Milost, která ho činí silným. Jinými slovy je to Boží moc.
Dokonce tě i zmocňuje k tomu žít Nadpřirozený život, pro který tě Bůh stvořil! Odkdy? Od té doby co jsi přijal Ježíše za svého Pána a Spasitele. Proto je důležité nezůstat v nevědomosti a uvěřit všemu, čím Jeho Milost je.
Protože Bůh tě nebude soudit z toho co jsi udělal, ale v souladu s tím, k čemu tě povolal. To jen, aby jsi neměl výmluvu, že nemáš to co potřebuješ, aby jsi to mohl dělat. Bůh totiž nikdy nepovolá aniž by nedal úplné uschopnění.
Doufám že ti dnešní čtení pomohlo a posunulo tě vpřed ve tvém životě s Bohem. Jestli se ti líbí články přidávat každý den ráno, tak zanech reakci ( like :D ).
Bůh tě uváděj do veškeré Pravdy a plnosti v Něm, ať ti není nic skryto. :)

PS: Článek jsem zkopíroval ze své stránka na fb >Dnes s Bohem>, budu rád když zanecháš like na stránce ( pokud tě ovšem zaujme )
Bůh ti žehnej ve všem co budeš dělat. :)

tryskac007 16.4.2017

komentáře: (5)

tryskac007 16.4.2017

Omlouvám se za ty divné znaky, nevěděl jsem že to tahle stránka nebere... ( upravit to nelze... )

vesmirek 16.4.2017

Je zde řada much na řešení, která se neřeší, asi špatné kódování. Dělají to hlavně uvozovky i závorky. Tryskáči007 alias Lord of Jesus, autore tohoto textu, pročpak sis zrušil profil? Text jsi odněkud zkopíroval? Na této stránce totuž nelze dávat lajky čili palce nahoru, jako na Facebooku.

dave 16.4.2017

test

jestrab 19.4.2017

Nejprve ... co mě napadlo nejdříve při tomto tématu ... Je to Boží milost, že církev není plná psychopatů... Na druhou stranu, proč by nemohla být... írkev je pro všechny.... Tedy kromě homosexuálů a lidí žijícími nevázaným sexuálním životem. Jak bychom se s tím asi vypořádali. Nicméně nebudu dál rozmělňovat téma a raději na to založím nové vlákno.

jestrab 19.4.2017

Nyní k Pavlovi. Ona je otázka co myslel Pavel pojmem být slabý. Myslel slabý duševně, nebo tělesně? Tělesně slabý můžeš být pokud je ti zima, jsi mokrý, třeseš se a nemáš se kde zahřát. Nebo pokud si přivázaný k pranýři a vystaven veřejné potupě. Nebo pokud si ve vězení a nezbývá ti než čekat na tvůj osud. Duševně slabý - o tom Pavel nic nemluví. Spíš mi přijde že mluví o síle vnitřní, kterou nalézá v těchto situacích. To i nám věřícím dává sílu a umožňuje jednat s klidem v situacích, kdy by se jiní bortili. Jednat jinak a s chladnou hlavou. Nebo se vzpamatovat rychleji. Já osobně se snažím brát to co mi dává každá negativní situace, jakožto získaná zkušenost pro příště.

Uložit