Bůh

Zdravím všechny a přeji požehnání. Chtěla bych vás poprosit o váš názor. Co, kdo , nebo čím je pro vás Bůh? Jak ho vnímáte a co prožíváte při myšlence na něj? Moc děkuji.

agape10 22.10.2016

komentáře: (8)

Anfiss 25.10.2016

Boha vnímám jako otce. Doslova. A to v tom nejlepším slova smyslu.

Lenkaas 26.10.2016

Bůh je Otec a největší přítel. Jen na něho se můžu spolehnout.

Lenkaas 26.10.2016

Bůh je Otec a největší přítel. Jen na něho se můžu spolehnout.

jestrab 30.10.2016

Žijeme z milosti Boží a máme svobodnou vůli rozhodovat se sami. Volíme si vlastní cíl podle toho jak to Bůh předzvěděl. Nic co děláme není náhoda, vše co se má stát se stane. Nešťastné chvíle pak lze chápat jako Boží zkoušku nebo chvíli pravdy, šťastné chvíle jako okamžik mého osobního vítězství na cestě s Bohem a současně okamžik pravdy. Na Bohu se necítím být duševně závislý i když z filosofického hlediska závislý jsem. Závislý jsem v první řadě na jiných věcech co potřebuju k životu a bez kterých se neobejdu. A tyto věci mám díky Bohu z jeho milosti, za což mu vzdávám chválu a dík - smajlík.

DOSA 1.11.2016

Bůh je náš nebeský otec, náš lásky plný Hospodin, který se o nás všechny krásně stará. Stačí jen otevřít svá srdce, a přijmout lásku Boží, přijmout Boží otcovskou náruč, a pak nebudeme mít nedostatků, a získáme tak to největší štěstí a jediný pravý smysl života. Tak to cítím já,

DOSA 1.11.2016

/home/jiri/Plocha/11116594_1571421856440949_811826065_n.jpg

agape10 5.11.2016

Ptala jsem se. Je slušné napsat také svůj názor. Můj Bůh je pro mě láskou. Tou největší a nejčistčí. Je mou vášní. Co cítím? Úlevu při každé myšlence na Něj. Volnost myšlenek, svobodu v rozhodování. To vše a více. Zábvislá ? Ano na jeho lásce ke mě. - úsměv

Badenka 5.11.2016

Bůh je pro mě Otec, matka, přítel (nejlepší), rádce, učitel, doktor, velký pomocník a je vším. Vnímám Ho jako někoho za kým můžu přijít kdykoliv mám nějaký problém, kdykoliv mě něco trápí, ale i když jsem šťastná a mám chuť Ho chválit. Vnímám Ho jako osobního Boha, ke kterému můžu přímo hovořit a který mě vždy vyslyší a pomůže. Nikdy mě neopustí a nezklame. Můžu mu věřit. Při myšlence na Něj se mi chce brečet, brečet neuvěřitelnou radostí jaký je Pán Bůh úžasný a jak moc nás miluje.. Mimochodem agape - pěkná přezdívka - nejvyšší forma lásky, Boží bezpodmínečné, obětující, odpouštějící a nesobecké lásky, lásky, kterou nás miluje dokonalý Bůh.

agape10 5.11.2016

Badenka - děkuji.

Uložit