LÁSKA ZABÍJÍ, SAMOTA ZABÍJÍ, vlastně jde jen o to vybrat si způsob smrti.....

LÁSKA ZABÍJÍ, SAMOTA ZABÍJÍ, vlastně jde jen o to vybrat si způsob smrti.....

stepb 6.7.2016

komentáře: (14)

stepb 6.7.2016

Asi dost rozvířím vody

stepb 6.7.2016

Love kils jak zpíval Fredie

Anfiss 6.7.2016

...co dodat,snad i souhlasit. Jen ta Naděje, která povznáší, nás obživuje a dává sílu tato >muka smrti > vydržet a jít dál a žít ;o)

stepb 8.7.2016

simone ....no vidíš zrovna třeba v tobě ta láska není vidět, bez fota anonymně to je fakt odvaha, neznáš a hned zdrbec....

stepb 8.7.2016

Simone- Nemyslel jsem nic povrchního ani tělesného, ale s člověkem co nezná a hned odsuzuje a asi si sama své ego musí vyžehlit odsuzováním druhých se o tom bavit nebudu.

jirikholas 8.7.2016

Oběma bych chtěl říci: Na začátku své duchovní cesty jsem prožil tak obrovskou Boží lásku, že se až teď divím, že to moje smrtelné tělo vydrželo. Kdyby Bůh nedržel má ústa, určitě bych křičel. Pak jsem plakal, strašně se mi stýskalo po Něm... A přece apoštol Pavel píše - poznáváme jakoby v zrcadle... V závěru musím tedy říct: Nevím, co mne čeká v Nebi, až budu v proměněném těle.

filos12 8.7.2016

jirikholas - krásná zkušenost... i já jsem něco podobného prožíval a věřím, že i mnoho dalších. Proto asi rozumím simone, že na Boží lásku nedá dopustit - ale rozumím i stepb, protože prožívá byť přechodné, ale teď zrovna neveselé období svého života.

Flanker 9.7.2016

Hlavní, co nás má držet při životě je víra. Protože bez samotné víry není nic a i když člověk na oko nemá nic, může mít víru :)

filos12 9.7.2016

Flanker - ano, to říkáš správně, víra nutně patří do té krásné trojice z 1.Kor. 13:13 - víra, naděje a láska. Ale tady je řeč o tom, že by snad láska měla zabíjet. Je fakt, že tady na světě všechno jednou skončí - i víra, protože budeme jednou Boha vidět tváří v tvář. Ani naděje už jednou nebude potřeba, protože v čem máme teď jen naději, toho se nadějeme. Jen LÁSKA zůstává navždy. Většina lidí ale tuto Boží lásku - AGAPÉ - degradovala jen na lásku tělesnou, ÉROS. A v této ořezané verzi se potom může zdát, že zabíjí - ano, zmíněný Fredie Mercury skutečně zemřel na tělesnou lásku. Jenže Boží láska, AGAPÉ, nic takového v žádném případě nezamýšlí. Viz celá 13. kapitola 1.Korintským. To nám jen nějaký ten mrak zakryl cestu ke slunci... Ještě že víme, že je to jen přechodná záležitost - tedy ty mraky... smajlík

jestrab 12.7.2016

Tak jistě, v životě je všechno relativní a záleží jen na úhlu pohledu ze kterého se na to podíváš. Pokud s někým si jsi šťastný ne nemluvíš o zabíjení, to je z tvého pohledu. Pokud někoho miluješ a nejsi s ním, tak zabíjí. Lepší je nemilovat a být zahleděný do sebe, ale spokojený sám se sebou a šťastný než být zničený z toho, že ti v životě schází láska a že si vlastně celý život promrhal protože si nenašel tu pravou. Pokud nemůžete najít, nezoufejte a snažte se užívat si život plnými doušky. Každý jiným způsobem, jde jen o to se najít, najít co chci, co mě baví a realizovat se. Každý najde v životě seberealizaci v něčem jiném, je absurdní chtít být jako někdo jiný, protože každý jsme jiný.

jestrab 12.7.2016

Víra = motivace. Něco chceš a dej si za tím protože věříš že to má smysl. Věříš tomu, že to dokážeš a časem to přinese ovoce. V tomto smyslu, ano víra nás drží při životě. Jenže u každého se to projevuje jinak, protože každý má tu motivaci jinde. Někdo rád peče vdolky, jiný zas rád holky apod.

Uložit