Je před svatbou možný přímý oční kontakt?!

Je před svatbou možný přímý oční kontakt?! .... asi víte o co jde, kdo vymyslí ještě něco lepšího, chytání za ruce už tu bylo, tak co ještě vymyslet... :)

stepb 12.2.2015

komentáře: (12)

dan78 13.2.2015

To je zásadně nepřípustné, to přeci musí nahlédnout každý křesťan! :-P :-D :-D Thumbs up!

stepb 13.2.2015

Také myslím že je to zcela nepřípustné, ne nadarmo má nevěsta závoj.....vlastně ideální, aby se nedívali nejen přímo, ale vůbec :-)....proto tu 50% uživatelů nemá foto, na slepo je to úplně ideální... :)

amper01 15.2.2015

Tak Tys to otevřel i jako fórum? Cheš to tady všechno překopnout? Mohls na úvod zmínit, že by měl každý svůj příspěvek před odesláním prohnat humormetrem - a když neprojde tak ho upravit a otestovat znovu, nebo rovnou smáznout ☺

amper01 25.2.2015

DAN: Chudáci... Když se milují, mohou se dle Tvého názoru -viz zeď- před svatbou pomilovat Ale hlavně se při tom nesmí kouknout do očí? Myslím, že tohle nikdo nepřekoná!!! Tak co, STEPBe - nedáš mu hlavní cenu?

dan78 25.2.2015

Si tomu nasadil korunu...resp. sobě :-D :-D

stepb 25.2.2015

Ampe jsem pro předmanželskou čistotu. Tohle vlákno jsem založil z jiného důvodu..... Abych předběhl kolegyni, která pokud vím občas překvapí svými výroky i tebe ;) Já jsem to tu dal spíš ve veselé formě, ale asi bych už omdlel kdyby to tady naše sestra v Kristu dala jako vážný dotaz........

amper01 25.2.2015

STEPB: Však to taky měl být vtip - seskládaný z jeho faktu a vtipu. A představa jejich aktu třeba v kuklách - vtipná je, ne? :oD

stepb 25.2.2015

Jojda, kam až se může vyvinout vlákno z neškodným očním kontaktem..... Mám už obavy se zeptat třeba na chatování

stepb 25.2.2015

Slovo chatování, to je jak kdyby si někdo z někým vyměňoval chatu, nebo vegetil na chatě a tím chatoval.......chatování: komunikace pomocí písmen, zakazuji, od této chvíle. Nechatujte si chataři, nebo se prochatujete ještě do manželství ! A co pak s váma?

stepb 25.2.2015

Možná právě můj kategorický chatový imperativ, už předem než byl vypuštěn správně pochopila většina slečen a proto zásadně nechatuje i když je občas zkouším jestli ve svém nechatování vytrvají..... Ano nechatujte slečny, mohlo by se pak stát, že příjde k přímému očnímu kontaktu atd..... A jak víte už sv Pavel varoval, hle ! ..... Jen proti nechatování je úplně nejlepší bránit se pokušení tím že se zde ani nebudete dávat v šanc, vůbec svým profilem. Nebo hle , již toto je obrovské pokušení k chatování! A přitom kolik z nás má vlastně chatu?!

jestrab 23.3.2015

Konečně nějaká normální diskuse. Bože, díky za normální lidi. Konečně nějaký duševně zdravý jedinec na tomto serveru. Tak abych odpověděl na tvou otázku, zcela jistě jo. O tom nemůže být pochyb. Copak nějaká komunikace může fungovat bez očního kontaktu? Ta komunikace je zcela nezbytná. Z očního kontaktu přece poznáš jestli o tebe má ten dotyčný zájem, jaké má sebevědomí, jestli ti důvěřuje, jestli je s tebou rád, jestli se s tebou nenudí, jestli ti nelže. Nemluvě tedy o zbytku řeči těla. Chytání za ruce a doteky no tak to jsme snad v druhé fázi navazování kontaktu s člověkem, o kterého máme zájem... ne? Nebo si chceš brát někoho koho neznáš?

stepb 23.3.2015

tady co jsem vytvořil je taková recese na odreagování..... :)

Uložit