Křesťan a sraní

V jednom z předchozích témat nadhodil uživatel JESTRAB zajímavý TIP - cituji: příště zde můžeme založit diskusi o sraní. Křesťan a sraní. Jaké jsou Vaše názory? Co o sraní říká Písmo :-) Plním tedy Jeho přání a se zvědavostí očekávám, jestli a kudy a jak se bude diskuse ubírat.

amper01 24.2.2014

komentáře: (10)

amper01 24.2.2014

Všem příchozím: Na toto téma nejsem pyšný, zvlášť když je to na tomto webu neodvolatelné... Ale doufám, že to budete brát s nadhledem. Nebo třeba jako varování, že s tímto webem není něco úplně OK a zbystříte...

Erik83 25.2.2014

Panenko Maria Podsrpenská vidíš to? Sodoma Gomora... :D Amper nenech se navádět od druhých, ono to pak dopada nevalně :D

Anfiss 1.3.2014

Je vidět, že je zima....a nemáte co na práci...=oD

Zalmik 2.3.2014

Děkujte Bohu všichni ti kteří nemáte hemeroidy.........potom můžete chválit Boha i za pokojné sraní :D.....tímto neříkám ,že ten problém mám :D

amper01 2.3.2014

WC jsem jedním časem bral jako dobrý úkryt v práci, kde jsem mohl alespoň na chvíli otevřít kapesní nový zákon :) Pak se podmínky změnily a už můžu Bibli číst na mobilu a kdekoli :-)

Majtinka 23.3.2014

A co flexibilní změna :))) Já sama sebe občas seru, ale bohužel i ostatní. Toť hurá probudit v sobě asertivním jednání :D

jestrab 7.6.2014

No jo, každý křesťan občas sere, obzvlášť ateisti nemohou křesťany moc vystát. Myslím ale, že je v tom skrytá jakási duchovní informace: Nebuď pořád nasraný nebo z toho dostaneš průjem....

johann 15.7.2014

No sichr ..křestan a sraní patří k nevodmyslně k životu..možná že za pár generací se znás stanou kyborgové a pak už žádné sraní nebude,jen vumělé souřadnice...alsi myslím, že sraní se z něčim zvostane..,ikdyž budeme mít vumělá těla ,takže sraní ,jako že se s něčim seru...pomalu a líně jak procesí..bude věčné.Takže pokud se chcete z něčím srát,tak to vřele doporučuji..nevuženete si šlak ,budete v poho a možná se dožijete vysokého věku .Slovo nasrat je voněčem iném ..ato nehodlám rozbalovat.

jestrab 13.1.2016

Teď když jsem na tuto diskusi zase náhodou narazil tak si dovolím upozornit že to co jsem psal Amperovi bylo soukromě a byl to vtip. Tudíž co udělal Amper bylo nejen neetické, ale i sprosté. Narafičil to tak aby to vypadalo jako že to byl můj podnět, ale rozdíl je v tom, že já bych to doopravdy neudělal. To je asi tak jako bych ze žertu řekl: jdeme vyloupit banku. No a Amper se sebere vtrhne ozbrojený do banky. V bance by ohrožoval nevinné lidi zbraní pod pohrůžkou zabití ať vydají peníze a když odejde s lupem a policajti ho načapaj řekne: To ale nebyl můj nápad to Jestrab řekl že vyloupíme banku. takže Ampere, zamysli se nad sebou a neshazuj vinu na druhé. Každý jsme zodpovědný za své skutky. Teď když si tady správce tak můžeš vymazat tuhle diskusi protože není známkou ničeho jiného než tvojí vlastní chyby.

Dinny 29.5.2016

Já věřím tomu,že Eliáš,který byl živý vzat do nebe v ohnivém voze,že jako křesťan byl proměněn v duchovní bytost a jeho biologický odpad ani příjem hmotných potravin více nepřipadal v ůvahu! Amen! Stejně tak Ježíš,pokud po zmrtvýchvstání nabídl nevěřícímu Tomášovi hmotné tělo k nahlédnutí a pojedl plást medu a rybu dále pokračoval v duchovní formě a nepotřeboval ani skafandr. amen!

Uložit