SEZNAMKA BEZ FOTEK

Asi nemusím mít pravdu,ale když se chceme seznámit je přece správné uvidět toho druhého....jestli nás zaujme jeho vzhled.Jistě i na mém profilu je jen výseč obličeje, ale je už to trochu vypovídající.A co si myslíte Vy....měla by být v profilu fotografii, nezvyšuje pravděpodobnost seznámení?

single 12.1.2014

komentáře: (9)

amper01 12.1.2014

Nevystavit fotku znamená hlavně jediné - inzerát zaujme mizivé procento lidí. Protože málokdo rád riskuje kupováním zajíce v pytli... Ostatně v tom množství inzerátů ani nemá čím zaujmout, že? A také to působí dojmem, že dotyčný/á něco skrývá. Výřez múže také něco skrývat - třeba popálenou půlku obličeje. Na druhou stranu - i foto vystavit není vždy OK. Člověk má tendenci vystavit foto, kde sám sobě líbí, což bohužel často neodpovídá tomu, jak dotyčného vidí ostatní. Takže ve výsledku pak foto stejně lže... A soukromě - ženy často vystavují fota kde jsou nalíčené, naaranžované... čímž sice zvýší odezvu na základě atraktivity. Ale já naopak takové rovnou přeskakuju. Už ráno po svatbě se chlap může leknout, vedle koho se to probudil, když dosud ji bez chemie neviděl...

zvedavy 12.1.2014

Docela mě překvapuje, že tu inzerují ženy, které nezveřejní fotku a některé o sobě ani nic nenapíšou. Pokud někdo míní inzerát vážně, tak by měla být jak fotka, tak i určité informace. Doktorka zpravidla nebude chtít někoho, kdo jen doplňuje zboží do regálů a nemá maturitu. Na místě je vhodné uvést i koníčky, lidi by si asi měli rozumět v řadě věcí. Nevadí mi, když žena je nalíčená, pokud se tak líčí denně, než jde do práce, tak proč ne? Fotky by to chtělo dvojí, jednak tvář, ta je velmi důležitá. Ale pak i postavu. Nechci být vulgární, ale někdo třeba nechce ženu pěkně při těle, někdo kdo měří 165 cm nemusí zas toužit po té, co měří 185 cm. Zvlášť pokud by měla seznamka fungovat i mezi různými městy, tak je hloupé cestovat přes celou republiku jen proto, abych viděl, že dotyčná se mi nelíbí.

zvedavy 14.1.2014

jestrab: Můj názor je, že když se nějaká sestra chce seznámit, tak by měla dát to foto do profilu, veřejně. Je to trošku hloupé, nějakou oslovit, že mi sedne těmi pár věcmi, co uvede. Pak tam dá fotku a protáhnu obličej. A teď mám jako napsat, sorry, ale moc se mi nelíbíš? Ono je hloupé odmítat, když předtím projevím zájem, třeba kvůli jiné lokalitě, co bydlíme. Protože já nevěřím moc na vztahy na dálku. Těžko spolu můžou dva chodit, když to budou vzdálenosti jako Praha - Brno nebo Praha - Ostrava ap. Bavit se přes Skype je hezké, jenže omezený osobní kontakt prostě je problém. Kdo se chce seznámit, tak dát fotku a uvést o sobě co nejvíc. Třeba uvést že je rozvedená s dětma a ne toto vytáhnout až na schůzce, s tím že zájemce už nebude couvat. Tady jde vysledovat, že tu inzeráty visí roky, možná to je dané tím, že dotyčné o sobě uvádí málo informací.

zvedavy 15.1.2014

jestrab: Tady je řada inzerátů, třeba ženské jméno a povinný věk a jinak nic. Asi si někdo má vybrat podle jména, na ostatním nezáleží. Nebo jméno a foto a věk, což je taky málo. Zajímalo by mě i něco o víře. Na křesťanskou seznamku si dávají nejen evangelíci a katolíci, ale i lidi, co věří, že mezi věřícíma si vyberou slušnější protějšek. Nebo víra něco jako věřím v dobro a hezké vztahy - což ovšem se člověk doví až po dotazu, stejně jako povolání a děti. Přitom někdo víru má, bere že je v křesťanském prostředí a nechce se o víře dopodrobna rozepisovat. Mohli by tu mít dvojí registraci, jednu k zobrazení profilu-inzerátu a druhou jen k možnosti odpovídat a případně diskutovat. Ale která by nezaplevelovala zobrazené inzeráty, protože ten profil nenabízí nic, dle čeho by se člověk mohl seznamovat. Podobně někdo si založí více profilů, než se mu povede tam vše vložit a neobtěžuje se ty prázdné profily aspoň zrušit, čímž přestanou být zobrazované, i když dále existují.

zvedavy 19.1.2014

jestrab: Proč mazat neaktivní profily? Viděl bych jinou možnost, a sice to, že si každý bude moci profil skutečně a zcela zrušit. Ne pouze deaktivovat. Ale nevadí mi možnost profilů, které jsou deaktivované. Ty se totiž nezobrazují v nabídce na seznámení, tj. nepřekážejí nikde. Ano, já foto nemám a mám zrušený profil. Ty sice fotku máš, profil je aktivní, akoráž že ta fotka má nulovou hodnotu, pokud si nějaká sestra bude chtít dle ní vybírat. Je to totéž, jako když si některá dá nějakou fotku krajiny. Můj názor je, pokud si založím profil např. jen pro diskuzi nebo odpovídání, tak by neměl být zobrazený v nabídce.

Dinny 29.5.2016

Já si myslím,že člověk bez tváře je velká chyba a a neznalost záporných reakcí na zatajený profil.Protože vskutku,každý narozený člověk se srdcem na dlani je krásný! amen!

Uložit