pochybné profily zde na seznamce

Dobrý den,
bohužel asi i tato křesťanská seznamka je živnou půdou pro různá individua.
Nedají si ani žádnou fotku, ale >komunikovat> by chtěli......


Uživatel stellagal ti poslal novou zprávu na http://krestanskaseznamka.cz:

hi

Můj milý jak se máš, Doufám, že je vše v pořádku, protože je mi potěšením se s vámi spojit po shlédnutí vašeho profilu na (krestanskaseznamka.cz), která opravdu zájem mi s komunikaci s vámi, pokud budete mít touhu se mnou, tady je můj e-mail (stel2life@yahoo.com) jako i bude čekat slyšet od vás, tvoje Stella. -------------- My dear how are you, i hope that all is ok, as is my pleasure to contact you after viewing your profile at (krestanskaseznamka.cz) which really interest me in having communication with you if you will have the desire with me, here is my email (stel2life@yahoo.com) as i will be waiting to hear from you, yours Stella.

cestmir 14.4.2013

komentáře: (2)

potap 27.9.2014

Jn, také mi dnes poprvé na této seznamce nějaká osoba napsala. A zrovna obdobná té vaší. Vtipem srší už od začáku: --- patricia001 Hi dear, jak to děláš !!Mé jméno je Robert kužel ze Spojených státu, jsem narazil Vašem profilu a jen si myslel, řekl bych,>Hi.i doufám, že mi dáš šanci komunikovat s vámi a vědět o vás.Můj email je (patriciahoroho002@outlook.com.)Hi dear how are you doing!!my name is robert cone from the united state,i came across your profile and just thought I'd say,>hi.I hope you'll give me a chance to communicate with you and know about you.MY EMAIL IS (patriciahoroho002@outlook.com.)

stepb 27.9.2014

To jsou všecko spamy....ověřují asi emaily pak to přeposílají dál a blik a najednou má člověk třeba x reklam v meilu..klasika...

Uložit