Znáte někoho, či Vy osobně, komu přislíbil něco Libor ČEPEK ?

Nabízel Vám L.Čepek, nebo někdo podobný zhodnocení investic, jím podepsanou Smlouvou - i bez smlouvy /ústně/, kde se >poskytuje> navýšení základu o +50% ? Jsou prokazatelné písemné dokumenty, že pan Čepek z Náchoda, vrátil základ bez navýšení a to teprve po šetření Trest. oznámení KRPH-58247/2012.
Podobně vylákal více jak 20.000na zájezd a také byl snad i přepaden. POZOR

mdo novak 31.8.2012

komentáře: (4)


vojtech 25.9.2012

Ano, znám minimálně jednu osobu, které byly nabízeny peníze.
Jejich původ není znám. Pokud víte víc, obraťte se na Polici ČR.
KRPH-58247/2012

vojtech 10.10.2012

Pokud Vám cokoli bylo Liborem Čepkem slíbeno, nedodáno, odcizeno, vylákáno -popř. jste mu půjčili v nouzi či vložili výhodnou Investici, prý si za to můžete sami a Policii se >nemáte> čím chlubit. Taková je kultura Hurvínka, přesněji řečeno umělce z Divadla Spejbla a Hurvínka. Opatrujte se, a ikdyž jste třeba věčící, tak každé špíně NEVĚŘTE. Marek.

karolina 14.11.2012

Ano! Dluží mi obrovskou částku.
Právě se chystám do Náchoda na policii, podat na něj trestní oznámení, oznámi vše rovněž na finančním a živnostenském úřadu.
Zadáno také na vymáhací kancelář v Praze, která má s podobnými zmetky své zkušenosti.
Celý rok mě tahá za nos, kvůli němu jsem přišla o byt a o majetek.
TAKŽE POZOR NA NĚJ!!!!!!!!!!!

jeho RČ je 710416/3275

vojtech 23.10.2013

Když si představím >křesťanského> br. ing. KALOUSKA co doslova zahrabal KDU-ČSL a nekřesťanského umělce ČEPKA, /od Spejbla a Hurvínka/, který byl 2x souzen že okradl skoro každého koho potkal - posledně dluží jen Mgr. TOKOŠOVI 7.300,- Kč , tak náš zlodějský stát nechápu ??
Ten prvý se veřejně zastal zlodějen Dr. NEČASE, který platil paní bývalé konkubíně nekřesťanských 273.000,- Kč měsíšně a ten druhý byl mistr
ve vymýšlení fiktivních zájezdů za uměním Ruska, Smluv na zhodnocení financí se ziskem +50% za 1 měsíc ....... KDO z nich je větší zloduch ?

Uložit